2

Czyżby Jackowski miał rację, gdy widział w swej wizji, że ludzie będą otrzymywać od władz coś ( i nie będą to pieniądze), co będą potem mogli zamienić na produkty?

0

@Sehzade1899 Ostatnio wprowadzili takie ceny chyba w Argentynie. Tam inflacja jest gigantyczna. Martwi mnie fakt do jakich danych oni mają dostęp i czego się spodziewają, skoro już w tym momencie rozważają podobne rozwiązania.

0

@Nieznajomy W porównaniu do reszty jest starszy, ale nie przesadzajmy.

6

@FC1899Barca Ja tam się cieszę, że jednak odszedł. Niesamowitą radość sprawiają mi bramki naszych młodych graczy - Jutgli, Abde, Nico czy Gaviego. Czas pisać zupełnie nową historię.

0

@tobiasson92 Warto dodać, że tam ozdrowieńców także wyrzucili poza nawias społeczeństwa.

0

@Sau_Ron Vlahovic, Koulibaly.

0

@MarioVeB! Sam wymyśliłeś kłamstwo i je w kółko powtarzasz. A najlepsze jest to, że nawet nie wiesz co oznacza słowo kworum. Na razie. Żyj dalej w swoim świecie

0

@msmsms Przecież bez mięsa nie da się przeżyć. Nie wierz w bajki, że ktoś stosuje takie diety bo to jest czysty absurd.

2

@CatalanDream Dzisiaj ktoś wrzucił info, jakoby we Francji poszli o krok dalej i wyrzucili nawet ozdrowieńców poza nawias społeczeństwa.

0

@MarioVeB! Nic nie muszę nikomu tłumaczyć. Chciałem jedynie sprostować kłamstwo, które wymyśliłeś i rozpowszechniasz, jakoby chodziło w tym przypadku o zapewnienie potrzebnego kworum.

3

@MarioVeB! Owszem byli. W tym głosowaniu były tylko 2 obozy - jeden za ustawą i drugi przeciw i ci którzy się wstrzymali. Każda osoba w tym drugim obozie zwiększała ilość osób potrzebnych w tym pierwszym do przegłosowania ustawy. Prościej się nie da tego przełożyć. Masz to wytłumaczone i słowami i na liczbach. Tobie chyba ciężko to pojąć, ale to już nie mój problem.

3

@MarioVeB! Zatem przypomnijmy Kworum wymagane w głosowaniach sejmowych to 230 posłów. Tutaj samych głosów za ustawą było 229. O czym ty tu w ogóle bredzisz? No ale idźmy dalej - załóżmy, dla przykładu, że bez 10 posłów Konfederacji głosuje sobie 400 posłów. Większość bezwzględna przy takiej liczbie wymagana do przegłosowania ustawy to 201 głosów za. Teraz dorzućmy do tych 400 posłów 10 posłów którzy nie zagłosują za ustawą i nagle wymagana większość bezwzględna do przegłosowania ustawy zmienia się na 206 posłów głosujących za. Nagle dziwnym sposobem trzeba poszukać jeszcze 5 głosów za ustawą. To powiedz sam - lepiej się w takim przypadku wstrzymać od głosu czy opuścić głosowanie?

5

@Bunk420 Tak samo jak wydymała wszystkich swoich obywateli.

2

@Arkon No ale zakaz aborcji to chyba był w ich programie, albo przynajmniej wynikał z ich światopoglądu, więc dlaczego to miałoby być haniebne?

2

@Nieznajomy Koalicję mogą zawrzeć i z lewicą, byleby ta koalicja pozwalała realizować ich pomysły - to o czym piszesz to zrobił na przykład Kukiz. Gdyby dzięki poparciu PiS pozwolił mu przepchnąć choć jedną sprawę z którą poszedł przed laty do polityki to zachowałby resztki godności.

2

@Arkon Nawet teraz cały czas uczestniczą w pracach nad ustawami w różnych komisjach. Tam mają duży wpływ na poprawki i zmiany projektów ustaw. To że ktoś jest w opozycji nie oznacza,że nie ma żadnego wpływu na tworzenie przepisów.

1

@MESSIah16 On serio przyznał że wziął tylko dwie dawki i jeszcze się tym chwali? Człowieku - ty się zastanów. Zastanów się....

0

@joloskyy Po prostu w przypadku niektórych NOPów śmierć wydaje się lepsza.

1

@grubiorz W sumie racja - szczepienie może kogoś zabić czy narazić na ciężki NOP, a struktury płacowe można z czasem doprowadzić do porządku. Sprawy nieporównywalne.

1

@DonMatteo901 Tak wczoraj sobie przypomniałem o tej skandalicznej wypowiedzi tego "czegoś", słuchając piosenki Erica Claptona. Człowieka, który miesiącami dochodził do siebie po przyjęciu preparatu. I teraz takie coś jak ten macron ma czelność takim ludziom powiedzieć takie coś publicznie?

2

@mikael Wystarczy opłacić i zorganizować prowokatorów aby podburzyli ludzi a potem ich wyprowadzili na ulice. Czasem wymaga to długoterminowych przygotowań, czasem wystarczy wykorzystać jakiś zapalny moment

3

@marcin62 Konfederacja rzucała kontrowersyjne opinie? Niedługo wszystko co zahacza o normalność będzie uznawane za kontrowersyjne.

1

I prawidłowo - dla Novaka się nie ugięto więc i tu nie powinni. Nie ma równych i mniej równych.

1

@NaFazieHitman Swoją drogą to niezły fikołek ten wpis bo o ile pierwsza część w miarę spójna to już porównanie z TVP - publiczną telewizją na którą płacimy wszyscy jest zupełnie bez sensu.

1

@MarioVeB! Hehehe Xd

0

@Borneo Jak grochem o ścianę. W kraju autorytarnym mieliby prawo go nawet rozstrzelać. Też byś tak bronił? Człowieku - kończę tą rozmowę bo ty nawet nie widzisz gdzie leży granica.

0

@Borneo Aha. No to rzeczywiście - to uzasadnia w pełni elektroniczna kwarantannę. Przekonałeś mnie. Brawo TY....

0

Piłkarz aspirujący do Złotej Piłki i od razu widać różnicę.

0

Dziś Sociedad, Mallorca i Valencia prześlizguja się po jednej strzelonej bramce w końcówce meczu, z czego Valencia w doliczonym czasie gry. Barca musisz..

0

@Borneo Co ty bredzisz - ""Za mną fantastyczny czas z moimi bliskimi, a dziś udaję się w podróż do Australii. Ze specjalnym zezwoleniem". Oznacza to, że został zakwalifikowany jako "medyczny wyjątek" i ma zagrać w Australian Open mimo braku obowiązkowego zaszczepienia."
A ty sugerujesz, że poleciał bezczelnie i na krzywy ryj próbował ominąć przepisy? Chłopie nie broń przegranej sprawy i wyczuj granice kiedy nie warto tego robić


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?