0

Ktoś wie gdzie można obejrzeć Polka - Białoruś w ręcznej? Bo z ruskim komentarzem jakoś średnio to wychodzi. Tyle dobrego, że nasi prowadzą.

0

@PieN No te wszystkie teleturnieje w których występują znane osoby - te banalne pytania itd.

0

@Tomo_95 O Komorowskim to chodziło info, że ktoś z jego przodków chyba poprzez mezalians zyskał tytuł szlachecki czy coś takiego. Jak możesz to podaj jakieś źródło tego o czym piszesz.
Edit - sprawa jednak była bardziej zagmatwana niż mezalians - https://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/

0

@urbipl To mówicie, że jak się można zapisać na to szczepienie?

7

@DonMatteo901 A weź - to są takie ustawki, że aż zęby bolą

0

@aldewir Nie mnie to oceniać czy ma. Napisałem że ceni inne wartości niż Owsiak.

0

@avanes No ciekawa teoria. Nie powiem.

0

@barteq To porównanie rzeczywiście robi wrażenie.

0

@urbipl Bo jest kojarzony z nazwijmy to ogólnie obozem antyPIS. Reprezentuje wartości przeciwne do tych cenionych przez PIS.

1

W ramach walki z pandemią/logiką dzieci na stołówce mają stosować się do reguły milczenia. Kiedy zakaz oddychania?
https://wiadomosci.wp.pl/dzieci-na-stolowce-maja-milczec-jak-mnisi-wloski-pomysl-na-walke-z-pandemia-6726962344364896a

7

@MarioVeB! Myślę, że cała ta afera przyniosła więcej rozgłosu i pożytku w walce o resztki zdrowego rozsądku niż gdyby zbojkotował ten turniej w ramach protestu. Brawo Novak.

5

@Encore Dla mnie i tak to Novak jest moralnym zwycięzcą, który nie ugiął karku przed przeciwnikiem. Wielkie gratulacje i podziękowania za takie a nie inne wychowanie tego wielkiego człowieka dla jego taty.

0

@Kozinho. Oczywiście, że jest najlepszym przywódcą. Rozgrywa Zachód jak mu się żywnie podoba. Poza tym nie uosabiałbym zagrożenia ze strony Rosji jedynie z osobą Putina. Z naszego punktu widzenia tak sprawny przywódca Rosji jest jednak naszym przekleństwem.

0

@Kozinho. Też nie mam takiego zamiaru. Po prostu dostrzegam fakt, że do deeskalacji potrzeba woli dwóch stron.

0

@Borneo Nie dopuszczasz widzę do siebie takiej wizji, że w pewnym momencie szczepienia oraz ozdrowieńcy spowodują fakt, że te obostrzenia będą zbędne?

3

@Kozinho. Tak jak za wszelką cenę starali się zagłaskać Hitlera?

0

@bodzio10 Chodzi właśnie o to, że zrobili ten wyjątek specjalnie pod Djokovicia a jak się zrobiła burza w mediach to spalili go symbolicznie na stosie, aby oddalić od siebie wszelkie zarzuty.

1

@głardiola Jak cię to interesuje to poszukaj sobie w google.

0

@FinNin Nie będę się odnosił do jakichś polskich przykładów. Piszesz żeby nie dawac zgody Djokoviciovi na jego pomysły i tezy. Przecież wcale nie o to chodzi w tej sprawie. On nie pojechał do Australii aby zachęcać kogoś do tego by się nie szczepił i by głosić swoje poglądy. A oficjalnym powodem deportacji nie było to, że jego papiery nie były w porządku, tylko jego poglądy. Zresztą czeską tenisistkę, która z powodów medycznych nie mogła się zaszczepić i jej papiery także były w porządku spotkało to samo. To jest chore i trzeba o tym głośno powiedzieć. Gdyby pozostali tenisiści mieli choć odrobinę honoru i charakteru to ogłosiliby bojkot albo przynajmniej zamanifestowaliby to jakoś na korcie. Ale tylko siano się liczy. Tylko cash, cash, cash.

2

@FinNin On tylko chciał grać w tenisa,a nie urządzać protesty i organizować demonstracje. Kogoś tu widzę poniosło.

0

Każdy teraz skupia się na Djokoviciu, a tu kolejny przykład "normalnego" podejścia Australijczyków do tenisistki, która miała wszystkie dokumenty w porządku i prawdopodobnie realne medyczne przeciwwskazania do szczepień (zresztą to jest kuriozalne, że publicznie porusza się kwestie medyczne, które powinny być sprawą w pełni prywatną) - https://www.sport.pl/tenis/7,64987,28006516,nagle-uslyszala-rozbierz-sie-nigdy-wiecej-nie-chce-tego.html

4

@chosenone Hitler też miał poparcie obywateli. Żaden argument.

7

@MESSIah16 On nawet nie zagrał a wrócił jako zwycięzca, który nie ugiął karku przed swymi prześladowcami.

0

@Woland10 Konrad to ty?

1

@Barca1992 To Open w nazwie turnieju brzmi dzisiaj dość kuriozalnie.

0

@Ls0811 Tyle, że podobno oficjalnie to wcale nie te kwestie są powodem anulowania wizy. Sąd to zresztą oceni.

0

@ikar34 I bardzo dobrze, że młodzi ludzie nie dają się ten głupocie.

0

@ObiwanKenobi A gdzie SOK i Policja?

0

@hayek Właśnie dotknąłeś sedna tego absurdu - ludzie nie szczepią się ze względów zdrowotnych, tylko aby żyć normalnie ...

0

@william_wallace Wydaje mi się, że dzisiaj odchodzi się od armii ochotniczej na rzecz wyspecjalizowanej armii zawodowej. I to jest jeden z powodów, które mogą tą chorą wizję urzeczywistnić za jakieś kilkadziesiąt lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?