@MarioVeB! Myślę, że cała ta afera przyniosła więcej rozgłosu i pożytku w walce o resztki zdrowego rozsądku niż gdyby zbojkotował ten turniej w ramach protestu. Brawo Novak.
@Encore Dla mnie i tak to Novak jest moralnym zwycięzcą, który nie ugiął karku przed przeciwnikiem. Wielkie gratulacje i podziękowania za takie a nie inne wychowanie tego wielkiego człowieka dla jego taty.
@Kozinho. Oczywiście, że jest najlepszym przywódcą. Rozgrywa Zachód jak mu się żywnie podoba. Poza tym nie uosabiałbym zagrożenia ze strony Rosji jedynie z osobą Putina. Z naszego punktu widzenia tak sprawny przywódca Rosji jest jednak naszym przekleństwem.
@bodzio10 Chodzi właśnie o to, że zrobili ten wyjątek specjalnie pod Djokovicia a jak się zrobiła burza w mediach to spalili go symbolicznie na stosie, aby oddalić od siebie wszelkie zarzuty.
@FinNin Nie będę się odnosił do jakichś polskich przykładów. Piszesz żeby nie dawac zgody Djokoviciovi na jego pomysły i tezy. Przecież wcale nie o to chodzi w tej sprawie. On nie pojechał do Australii aby zachęcać kogoś do tego by się nie szczepił i by głosić swoje poglądy. A oficjalnym powodem deportacji nie było to, że jego papiery nie były w porządku, tylko jego poglądy. Zresztą czeską tenisistkę, która z powodów medycznych nie mogła się zaszczepić i jej papiery także były w porządku spotkało to samo. To jest chore i trzeba o tym głośno powiedzieć. Gdyby pozostali tenisiści mieli choć odrobinę honoru i charakteru to ogłosiliby bojkot albo przynajmniej zamanifestowaliby to jakoś na korcie. Ale tylko siano się liczy. Tylko cash, cash, cash.
Każdy teraz skupia się na Djokoviciu, a tu kolejny przykład "normalnego" podejścia Australijczyków do tenisistki, która miała wszystkie dokumenty w porządku i prawdopodobnie realne medyczne przeciwwskazania do szczepień (zresztą to jest kuriozalne, że publicznie porusza się kwestie medyczne, które powinny być sprawą w pełni prywatną) - https://www.sport.pl/tenis/7,64987,28006516,nagle-uslyszala-rozbierz-sie-nigdy-wiecej-nie-chce-tego.html
@william_wallace Wydaje mi się, że dzisiaj odchodzi się od armii ochotniczej na rzecz wyspecjalizowanej armii zawodowej. I to jest jeden z powodów, które mogą tą chorą wizję urzeczywistnić za jakieś kilkadziesiąt lat.
0
Ktoś wie gdzie można obejrzeć Polka - Białoruś w ręcznej? Bo z ruskim komentarzem jakoś średnio to wychodzi. Tyle dobrego, że nasi prowadzą.
0
@PieN No te wszystkie teleturnieje w których występują znane osoby - te banalne pytania itd.
0
@Tomo_95 O Komorowskim to chodziło info, że ktoś z jego przodków chyba poprzez mezalians zyskał tytuł szlachecki czy coś takiego. Jak możesz to podaj jakieś źródło tego o czym piszesz.
Edit - sprawa jednak była bardziej zagmatwana niż mezalians - https://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/
0
@urbipl To mówicie, że jak się można zapisać na to szczepienie?
7
@DonMatteo901 A weź - to są takie ustawki, że aż zęby bolą
0
@aldewir Nie mnie to oceniać czy ma. Napisałem że ceni inne wartości niż Owsiak.
0
@avanes No ciekawa teoria. Nie powiem.
0
@barteq To porównanie rzeczywiście robi wrażenie.
0
@urbipl Bo jest kojarzony z nazwijmy to ogólnie obozem antyPIS. Reprezentuje wartości przeciwne do tych cenionych przez PIS.
1
W ramach walki z pandemią/logiką dzieci na stołówce mają stosować się do reguły milczenia. Kiedy zakaz oddychania?
https://wiadomosci.wp.pl/dzieci-na-stolowce-maja-milczec-jak-mnisi-wloski-pomysl-na-walke-z-pandemia-6726962344364896a
7
@MarioVeB! Myślę, że cała ta afera przyniosła więcej rozgłosu i pożytku w walce o resztki zdrowego rozsądku niż gdyby zbojkotował ten turniej w ramach protestu. Brawo Novak.
5
@Encore Dla mnie i tak to Novak jest moralnym zwycięzcą, który nie ugiął karku przed przeciwnikiem. Wielkie gratulacje i podziękowania za takie a nie inne wychowanie tego wielkiego człowieka dla jego taty.
0
@Kozinho. Oczywiście, że jest najlepszym przywódcą. Rozgrywa Zachód jak mu się żywnie podoba. Poza tym nie uosabiałbym zagrożenia ze strony Rosji jedynie z osobą Putina. Z naszego punktu widzenia tak sprawny przywódca Rosji jest jednak naszym przekleństwem.
0
@Kozinho. Też nie mam takiego zamiaru. Po prostu dostrzegam fakt, że do deeskalacji potrzeba woli dwóch stron.
0
@Borneo Nie dopuszczasz widzę do siebie takiej wizji, że w pewnym momencie szczepienia oraz ozdrowieńcy spowodują fakt, że te obostrzenia będą zbędne?
3
@Kozinho. Tak jak za wszelką cenę starali się zagłaskać Hitlera?
0
@bodzio10 Chodzi właśnie o to, że zrobili ten wyjątek specjalnie pod Djokovicia a jak się zrobiła burza w mediach to spalili go symbolicznie na stosie, aby oddalić od siebie wszelkie zarzuty.
1
@głardiola Jak cię to interesuje to poszukaj sobie w google.
0
@FinNin Nie będę się odnosił do jakichś polskich przykładów. Piszesz żeby nie dawac zgody Djokoviciovi na jego pomysły i tezy. Przecież wcale nie o to chodzi w tej sprawie. On nie pojechał do Australii aby zachęcać kogoś do tego by się nie szczepił i by głosić swoje poglądy. A oficjalnym powodem deportacji nie było to, że jego papiery nie były w porządku, tylko jego poglądy. Zresztą czeską tenisistkę, która z powodów medycznych nie mogła się zaszczepić i jej papiery także były w porządku spotkało to samo. To jest chore i trzeba o tym głośno powiedzieć. Gdyby pozostali tenisiści mieli choć odrobinę honoru i charakteru to ogłosiliby bojkot albo przynajmniej zamanifestowaliby to jakoś na korcie. Ale tylko siano się liczy. Tylko cash, cash, cash.
2
@FinNin On tylko chciał grać w tenisa,a nie urządzać protesty i organizować demonstracje. Kogoś tu widzę poniosło.
0
Każdy teraz skupia się na Djokoviciu, a tu kolejny przykład "normalnego" podejścia Australijczyków do tenisistki, która miała wszystkie dokumenty w porządku i prawdopodobnie realne medyczne przeciwwskazania do szczepień (zresztą to jest kuriozalne, że publicznie porusza się kwestie medyczne, które powinny być sprawą w pełni prywatną) - https://www.sport.pl/tenis/7,64987,28006516,nagle-uslyszala-rozbierz-sie-nigdy-wiecej-nie-chce-tego.html
4
@chosenone Hitler też miał poparcie obywateli. Żaden argument.
7
@MESSIah16 On nawet nie zagrał a wrócił jako zwycięzca, który nie ugiął karku przed swymi prześladowcami.
0
@Woland10 Konrad to ty?
1
@Barca1992 To Open w nazwie turnieju brzmi dzisiaj dość kuriozalnie.
0
@Ls0811 Tyle, że podobno oficjalnie to wcale nie te kwestie są powodem anulowania wizy. Sąd to zresztą oceni.
0
@ikar34 I bardzo dobrze, że młodzi ludzie nie dają się ten głupocie.
0
@ObiwanKenobi A gdzie SOK i Policja?
0
@hayek Właśnie dotknąłeś sedna tego absurdu - ludzie nie szczepią się ze względów zdrowotnych, tylko aby żyć normalnie ...
0
@william_wallace Wydaje mi się, że dzisiaj odchodzi się od armii ochotniczej na rzecz wyspecjalizowanej armii zawodowej. I to jest jeden z powodów, które mogą tą chorą wizję urzeczywistnić za jakieś kilkadziesiąt lat.