@Chaoss Tamto już jest poza wszelką dyskusją. Bardziej chodziło mi o te zapowiedzi, że wszystkie odcinki mają być płatne. Bo odniosłem wrażenie, że próbujesz to tłumaczyć.
@masq Kiedyś w jednej pracy było to rozwiązane w prosty sposób - każde L4 skutkowało tym, że ktoś dostawał mniejszą albo w ogóle nie dostawał premii czy podwyżki. W ogóle nie było tam problemu ze zwolnieniami czy to należnymi, czy to tymi lewymi
@Kusco15 A może jego ojciec coś ma za uszami? Nie znam zupełnie sytuacji, ale zawsze w podobnych akcjach przypominają się słowa tego z PO co to mówił,że jak tylko kogoś z PO ruszą to w oczach opinii publicznej i tak będą uznani za męczenników dręczonych przez władzę.
Brawo Samu. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie wolę, że to Big Sam przedłużył kontrakt niż jak miałby to zrobić Roberto. Teraz tylko dać mu więcej szans na grę.
@Bykunn Sprawa wydaje się, że wygląda następująco - przepisy skonstruowano specjalnie pod Novaka, ten z tego skorzystał ale gdy zrobił się szum to rząd chciał okazać się nieugięty i wykazać jakieś braki w dokumentacji, niezrozumienie przepisów itd. Sąd stwierdził chyba, że zarówno luka w przepisach obowiązuje, jak i sama dokumentacja jest wystarczająca. Możesz różnie oceniać zachowanie samego Novaka czy jego intencje, ale nie jest niepoważne dostosowanie się do istniejących głupich przepisów i wymaganie aby się do nich teraz stosowano.
@Bykunn Po co miał kupować certyfikat skoro zapewnił sobie odpowiednią dokumentację? Zresztą australijski sąd chyba mu to przyznał. No ale nic to - my na drugim końcu świata znamy lepiej zawiłości prawa autralijskiego oraz fakty i dowody z doniesień medialnych. Ech...
@Medium Nawet nie chcę tego odpalać. Kilka razy widziałem tego typa w akcji i w sumie jakbym widział już wszystko co kiedykolwiek jeszcze nagra. Nie podchodzi mi jego styl zupełnie.
@Seba_89_ Testy zostały wyjaśnione już na samym początku w Afryce gdy wyszło, że próbka pobrana z awokado cierpi na covid. Nie wiem kto traktuje jeszcze poważnie te testy..
@forest Skończcie już ten płacz o Messiego. Ja tam jestem bardzo zadowolony, że opuścił ten zespół szybko i niespodziewanie. Czas iść do przodu bez niego i tworzyć nową historię Barcy.
@Barca1992 Dziwne, że akurat to środowisko wysyła podobny apel. Niejasne i nieprecyzyjne przepisy zawsze były im na rękę, bo pomagały zależnie od potrzeb odpowiednio interpretować przepisy.
@Worny Czasami tak mam- myślę sobie - co ty gościu piszesz - trzeba cię uświadomić, potem myślę - nie no to chyba troll. I odpuszczam w pół zdania aby nie miał satysfakcji.
@Kinginiesta Nie ograniczałbym tego problemu do wyborców jakiejś konkretnej partii. Brakuje w naszej edukacji podstawowej takich treści i stąd potem takie problemy, że wielu ludzi nie ma o tym pojęcia .
2
@MarioVeB! Tylko Tusk wrócił do kraju i już wszyscy odczuwamy efekty. A to to tylko początek jego kreciej roboty. Xd.
1
@Chaoss Tamto już jest poza wszelką dyskusją. Bardziej chodziło mi o te zapowiedzi, że wszystkie odcinki mają być płatne. Bo odniosłem wrażenie, że próbujesz to tłumaczyć.
0
@masq Kiedyś w jednej pracy było to rozwiązane w prosty sposób - każde L4 skutkowało tym, że ktoś dostawał mniejszą albo w ogóle nie dostawał premii czy podwyżki. W ogóle nie było tam problemu ze zwolnieniami czy to należnymi, czy to tymi lewymi
2
@Kusco15 A może jego ojciec coś ma za uszami? Nie znam zupełnie sytuacji, ale zawsze w podobnych akcjach przypominają się słowa tego z PO co to mówił,że jak tylko kogoś z PO ruszą to w oczach opinii publicznej i tak będą uznani za męczenników dręczonych przez władzę.
1
@Chaoss A że tak spytam to z czyich pieniędzy to jest niby budowane?
2
@Coutinho007 Niech on doczeka do końca kontraktu i będzie po temacie
3
@Arnold1234 Brawo TY. Dziwnym trafem TY to dostrzegasz, a trenerzy najbardziej topowych zespołów na świecie to ślepcy i dyletanci.
2
Brawo Samu. Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie wolę, że to Big Sam przedłużył kontrakt niż jak miałby to zrobić Roberto. Teraz tylko dać mu więcej szans na grę.
0
@paweldunajecfcb Nie boli. Ostatnio lekarz zrobił mi to niemal z zaskoczenia i nawet nie wiedziałem co mnie czeka.
1
@Bykunn Sprawa wydaje się, że wygląda następująco - przepisy skonstruowano specjalnie pod Novaka, ten z tego skorzystał ale gdy zrobił się szum to rząd chciał okazać się nieugięty i wykazać jakieś braki w dokumentacji, niezrozumienie przepisów itd. Sąd stwierdził chyba, że zarówno luka w przepisach obowiązuje, jak i sama dokumentacja jest wystarczająca. Możesz różnie oceniać zachowanie samego Novaka czy jego intencje, ale nie jest niepoważne dostosowanie się do istniejących głupich przepisów i wymaganie aby się do nich teraz stosowano.
1
@Bykunn Po co miał kupować certyfikat skoro zapewnił sobie odpowiednią dokumentację? Zresztą australijski sąd chyba mu to przyznał. No ale nic to - my na drugim końcu świata znamy lepiej zawiłości prawa autralijskiego oraz fakty i dowody z doniesień medialnych. Ech...
2
@Medium Nawet nie chcę tego odpalać. Kilka razy widziałem tego typa w akcji i w sumie jakbym widział już wszystko co kiedykolwiek jeszcze nagra. Nie podchodzi mi jego styl zupełnie.
3
@Seba_89_ Testy zostały wyjaśnione już na samym początku w Afryce gdy wyszło, że próbka pobrana z awokado cierpi na covid. Nie wiem kto traktuje jeszcze poważnie te testy..
0
@forest Skończcie już ten płacz o Messiego. Ja tam jestem bardzo zadowolony, że opuścił ten zespół szybko i niespodziewanie. Czas iść do przodu bez niego i tworzyć nową historię Barcy.
10
@PatrychoO Banda pajaców - jechać z nimi do końca i nie uginać się. Nie chcą to won. Już mają Oscary uzależnione od różnych wydumanych kryteriów
2
@gumaz Pruszków by tu rządził i tyle w temacie.
3
@FC1899Barca Ale wyraźnie zaznaczył, że w tamtym przypadku chodziło o średniowiecze.
3
@FC1899Barca Co do tego kosmonauty to dosłownie 5 sekund w google - https://deon.pl/po-godzinach/tajemnica-astronauty-na-katedrze-z-xvi-wieku,396002
0
@Kluivert_P Jest taki fajny serial - Człowiek z Wysokiego Zamku - świat w którym Niemcy i Japonia wygrały wojnę i podzieliły USA miedzy siebie.
2
@lukaszbarca15 No bo nie była - budowali ją niewolnicy. Ludzie tylko nadzorowali.
1
@Survier Sojusz zawsze lepszy niż wojna. Byle na jakichś rozsądnych warunkach.
0
@Barca1992 Dziwne, że akurat to środowisko wysyła podobny apel. Niejasne i nieprecyzyjne przepisy zawsze były im na rękę, bo pomagały zależnie od potrzeb odpowiednio interpretować przepisy.
0
@Kgorecki2500 Ale o co chodzi? Zajumali komuś logo?
1
@FC1899Barca Gracias Ronald
1
@Transu96 Straszne rzeczy. Jak tu żyć w takim kraju.
0
@Worny Czasami tak mam- myślę sobie - co ty gościu piszesz - trzeba cię uświadomić, potem myślę - nie no to chyba troll. I odpuszczam w pół zdania aby nie miał satysfakcji.
0
@FC1899Barca Gavi z czerwoną kartką > Puig. Fakt nie opinia.
1
@Janiama Granada - Barcelona 2-3
0
@Godlo Podobno w przypadku kopania ethereum karty graficzne będą już zbędne za około pół roku. Może to w jakimś stopniu wpłynąć na ceny.
0
@Kinginiesta Nie ograniczałbym tego problemu do wyborców jakiejś konkretnej partii. Brakuje w naszej edukacji podstawowej takich treści i stąd potem takie problemy, że wielu ludzi nie ma o tym pojęcia .