0

@Sau_Ron Po cichu jeszcze liczę, że Pan Krzysztof miał racę mówiąc te słowa - polecam włączyć o 2:40


0

@BeziteX Nie no oczywiście - ciężko wyrokować, bo co tam się działo to nie wie nikt poza policjantami i tą rodziną która tam była. Tyle, że mną wstrząsnęło to, że dla nich to drugi syn, którego stracili w tak tragicznych okolicznościach.

1

@FC1899Barca Ale czemu nie może być prawda? Nie znając ich intencji i okoliczności to ciężko to ocenić i się wypowiadać na ten temat. Może istnieją takie okoliczności, które to wyjaśniają?

1

Słyszeliście o tym zdarzeniu z połowy grudnia gdy policjant zastrzelił mężczyznę podczas interwencji? Wrzucam interesujący wywiad z rodzicami mężczyzny. Jest to ich drugi syn który zginął tragicznie. Dramat dla tych ludzi. https://gazetaolsztynska.pl/gizycko/796708,Dramat-rodziny-Smierc-drugiego-syna.html

0

@The_Man A część po prostu zacznie uprawiać dopłaty i przejdzie na ekologię. Tym bardziej, że w nowej perspektywie finansowej dopłaty do ekologii mają znacznie wzrosnąć. Z tym,że wpłynie to jeszcze gorzej na ceny produktów, których będzie mniej.

0

@max1982 To jest proste i przejrzyste, ale wymaga aby ktoś poświęcił dosłownie kilkadziesiąt godzin na edukację. Przecież napisałem, że to nie jest jakiś zarzut czy krytyka kierowana do Ciebie osobiście czy do kogokolwiek innego. Krytykuję system edukacji w którym uczą tak wielu niepotrzebnych nikomu w normalnym codziennym życiu rzeczy, a zupełnie pomijają tak podstawowe sprawy.

1

@max1982 To jest straszne, że katuje się uczniów w szkole taką historią czy religią, a uczeń po szkole podstawowej nie potrafi sam rozliczyć się z podatku i nie zna podstawowych przepisów z tym związanych. Nie jest to zarzut do nikogo konkretnie, a jedynie do systemu w którym nikt nie uczy takich podstawowych spraw związanych z codziennym życiem praktycznie każdego człowieka.

0

@Dari0G Nie ,no bardzo dobrze, że to wszystko powiedział. Wielki szacunek dla Niego. Wielu ludziom,zwłaszcza młodym otworzył oczy na ten temat. Tylko wiem też, że do wielu debili ten przekaz nie dotrze. To mnie martwi, że nawet walcząc z patologią jednocześnie się ją trochę może nie promuje, ale zapewnia zasięg. Mimo woli i wbrew wszelkim jak najlepszym intencjom.

0

@Yoshi94 W sumie nic poważnego - odkrył, że da się zarobić na najniższych ludzkich instynktach. Stanowski słusznie wypunktował go jako hipokrytę, ale w sumie jakby nie Najman to pojawiłoby się stu innych osobników, którzy by to wykorzystali. Problem leży w nas - w społeczeństwie. A Stanowski punktując te wady mimowolnie przykłada się do tego biznesu, bo wielu by nawet o tym nie usłyszało. I masa z tych, którzy się zagłębią w temat oleją Najmana i jego kolegów, ale wielu którzy tylko usłyszą hasło i nie zdają sobie sprawy z tego co się za tym kryje przyniesie im w zębach hajs.

4

@Bykunn Z tym gęsim smalcem to przecież potwierdzone, że działa. Po prostu rozgrzewa nasmarowane miejsce co pomaga w chorobie. Co do tych lewatyw to są akurat lepsze sposoby i mniej "inwazyjne".

0

@Encore Czym innym jest jednorazowy hajs z gali, a czym innym obrzucenie swej marki gównem, które potem ciężko usunąć jak się przyklei.

0

@The_Man Owszem wszystko zgoda. Ale ceny nawozów znajdą swoje odzwierciedlenie w cenach produktów dopiero w przyszłym roku. Wielu rolników w ogóle nie kupi po tej cenie nawozów i będzie jeszcze mniej tego rzepaku na rynku.

0

@The_Man Akurat ceny rzepaku i oleju jeszcze nie wzrosły z powodu cen nawozów. Na ten efekt należy poczekać na przyszły rok.

2

@patry295 Hehe Jakie złoto z tym Jakimowiczem wrzuciłeś - " mam na psiarnię iść?" A dziś "murem za mundurem"

0

@Pogba Gówno był a nie boss. Kolejny który chce robić z tej mendy ludzkiej jakiegoś idola. Za tym twoim zasranym perszingiem stoja dramaty setek ludzi którym zniszczył życie.

0

@patry295 Szczerze to nie wydaje mi się aby w dzisiejszej Polsce groziło coś Stanowskiemu. Bardziej przeraża mnie świat i społeczeństwo i to co właśnie wypunktował Stanowski.

0

@tbas A co to jest - uwaga cytuję - "Konfederacja"?
Edit - już sprawdziłem w google - to jakaś partia w Polsce. Nadal jednak nie rozumiem co mają do tego restrykcje w Szwecji.

1

@tbas No patrząc na te ich restrykcje to rzeczywiście koszmar - nawet w komunikacji publicznej jedynie zalecają noszenie maseczek. Poza tym dlaczego przywołujesz tu akurat jakichś antyszczepionkowców?

0

@Messiah10 To spoko. Chwali ci się za takie podejście.

0

@urbipl Może @LucaMancini się wypowie.

0

@DarekFCBnaZawsze Tak szybko wyskoczył, że wydawało mi się że to łoś.

2

@LS Gdyby nie oni to by człowiek nawet nie wiedział co się dzieje na świecie. A tak anonimowy człowiek zmarł, ale jego śmierć i ciało uwiecznione na zdjęciach stało się przyczyną choćby do rozważań dla tysięcy czy setek tysięcy czy nawet milionów innych ludzi na świecie. Gdyby nie to zdjęcie to pozostałby tylko cyfrą odnotowaną i zapomnianą gdzieś w annałach historii.

0

@Messiah10 Może on też miał akurat zły dzień bo ktoś mu bez powodu ten dzień spiep--ł i się wyżył na kimś innym. Dobrze, że ty masz możliwość odreagować u nas na La Rambli i przerwać ten potencjalny łańcuszek negatywnych emocji.

0

@Przemek2323 Szybciej Laporta z Alemanym posprzątają po rządach Bartomeu, aniżeli Mateusz i Jarosław po rządach Tuska....

0

@urbipl Łoś to bardzo niebezpieczne zwierzę, mimo iż wydaje się niegroźny i taki ociężały i nieporadny.

2

@Peszko07 To było oczywiste od początku. Tak jak to, że tymi gwarancjami w zamian za rozbrojenie jądrowe będą się mogli w razie zagrożenia podetrzeć.

2

@Pilka_jest_okragla Ależ niech się śmieją. Na tym to polega. Ich prawo. Doskonale pamiętam, jak się śmieszkowało ile to jest na minus w Madrycie itd. Wczoraj my, dziś oni a jutro lepszy. A kto na szczycie ten niech się śmieje do woli z tych co na dole

2

@Gwyn Dlatego używałem słów chyba i raczej. I przyznam, że trochę się zdziwiłem, bo byłem przekonany o tym co napisałem. Całe życie człowiek się dowiaduje coś nowego.

1

@Gwyn Musi chyba być ponad 50 procent banknotu nienaruszone, co jest logiczne bo inaczej opłacałoby się rwać na kawałki i zarabiać. I raczej nieprawda, że dają inną wartość za inny stopień podarcia. Albo dają wszystko albo wcale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?