0

@Kengo Na takie patologie to się spuszcza zasłonę milczenia a nie rozpowszechnia podobne informacje.

1

@Zoker Ło panie - to niezłe statystyki. Zaraz się okaże, że piłkarze przebiją księży.

3

Kurczę, gdyby Marc jej nie dotknął to pewnie Araujo by to wybił

0

@FC1899Barca Jakby tak się zastanowić to wystarczy zabrać kilka liter z nazwiska Stanowski, kilka liter dodać i wyjdzie Stalin. Przypadek? Może ktoś podrzuci ten argument Najmanowi bo chyba to przegapił.

1

@ChessInfo Pretendent

1

@Sysia11 Stado.

1

@Encore Ja też w ogóle nie wiedziałem kto to jest i dopiero jak się zrobił szum że będzie na Sylwestrze to sprawdziłem kto to w ogóle jest.

0

@draxidox Ło panie - to ja na tych dwóch punktach oszczędziłem już miliony. Na tej samej zasadzie oszczędziłem w trakcie pisania tego posta kolejne 1,5 mln bo postanowiłem,że nie kupię sobie ferrari.

0

@kuz Piszesz tak jakby wchodzili tam dla swojej przyjemności. Taki am zarzut można wysunąć wobec gości w programach TVP - też wszyscy poza PISem mają zbojkotować TVP i się tam nie pojawiać? Jest to jedno z mediów poprzez które dociera się do wyborców i tyle.

0

@sokot Po co wchodzić w te dywagacje i obserwować jak oni teraz będą się wzajemnie przerzucać argumentami. Stanowski zasygnalizował większy problem i warto spojrzeć na to z szerszej perspektywy. Ten problem leży w naszym społeczeństwie i to jest fakt, że ludzie są skłonni płacić za podobne widowiska. A skoro jest na to zapotrzebowanie to zawsze znajdzie się jakiś Najman czy kto inny kto im to zapewni.

0

@paweldunajecfcb Działania rządów w okresie pandemii oraz presja wywierana przez Putina.

1

@Foton Wiele zależy od różnych okoliczności. Ja mam i sobie chwalę. Działa zgodnie z oczekiwaniami.

0

@Comentateiro Z tymi zwierzętami to sam sobie coś uroiłeś. A raczej sam napisałeś, że ludzie wymagają tresowania. Skoro ci takie podejście odpowiada to Tusk jest idealnym wyborem dla ciebie. Cała reszta niech sobie wyciągnie wnioski z wywiadu i dokona wyboru w jakim kraju chce żyć. Co na plus należy zaliczyć Tuskowi to fakt, że nie kryje swoich intencji i poglądów i w tym temacie stawia sprawę jasno.

0

@Nano22 Tak. Jestem Darek i wystawił mi je Edwin.


2

@Comentateiro A może zawiodły bo ludzie widzą, że od początku ich oszukiwano i że to nie działa tak jak próbowano im wmówić? Dlaczego kłamali, że szczepionka chroni przed zakażeniem? Teraz się dziwią, że z takim podejściem nikt im nie chce zaufać?

1

@Comentateiro W takim razie wymaga to raczej uświadamiania a nie tresowania. No ale w demokracji każdy wybiera to co mu bardziej pasuje - wolisz aby cię ktoś tresował -twój wybór.

0

@Kusco15 Ale chyba każdy pamięta czym straszył nas Al Gore. I jak na fali tej mody powstał film "Pojutrze".

2

Proszę - właśnie wypłynęło jaki zamordyzm wprowadziłby u nas Tusk gdyby rządził. Wnioski z tego wywiadu wyciągnijcie sobie sami.
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1048730%2Ctusk-panie-kaczynski-panie-morawiecki-jesli-jestescie-za-obowiazkowymi

5

@Przemek2323 Pytanie na ile te gadanie na różnych forach ma wpływ na politykę? Bo wydaje się, że niewielki i jedyne co realnie powoduje, to że ludzie dają upust swojej frustracji itd.

4

@Bobo25 Braun jak zwykle z RIGCZ-em. Panie Grzegorzu - do końca tam z nimi. Jesteście jedyni, którzy nas bronią przed tą paranoją.

0

@barcelonaLM Przecież to jest tylko głosowanie na Komisji. Tu się nic nie przepycha, a a nawet jeśli to taka poprawkę Sejm może i tak odrzucić.

1

@Adi123456789 Nie wiem czy Leo będzie chciał skorzystać z twojej oferty, ale i tak miły gest z twojej strony.

2

@Gaucho Nie wiem czy Espanyol stać na jego usługi.

0

@draxidox Ale bez zmowy cenowej jeśli inne podmioty na rynku nie postąpią tak jak ty, to zostaniesz zmuszony aby dostosować się do warunków rynkowych.

1

@MarioVeB! Od czasów Bonnie i Clyde zaczęło się potęgować to podejście do bandytów.

0

@barcelonaLM Najlepsze jest to , że pewnie opozycja to poprze. I teraz na kogo głosować w tym kraju?

0

@Nieznajomy Hehe Kodeks pracy ogranicza ją znacząco już od dziesięcioleci.

0

@barcelonaLM No i po co tak kłamać czy koloryzować panie Michale? Tego akurat bardzo nie lubię.

0

@The_Man Ale sytuacja z cenami nawozów dodatkowo niweluje tą różnicę. A widziałeś proponowane stawki dopłat jakie mają być niedługo? Myślę, że jednak wielu rolników przejdzie przynajmniej w części na ekologię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?