4

Kolejny sygnał świadczący o zbliżającym się końcu koronahisterii -
"Prof. Robert Flisiak w programie "Newsroom" WP powiedział, że w obliczu spodziewanej ogromnej liczby zakażonych pracowników (2 mln na kwarantannie) sposobem na paraliż działania państwa i gospodarki byłoby całkowite zniesienie kwarantanny. - Osoby na kwarantannie w zdecydowanej większości są zdrowe. Wystarczyłoby, aby się same kontrolowały, a w razie zakażenia izolowały - powiedział prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów. - Przy wariancie Omikron konieczne jest zupełne nowe podejście do pandemii"

0

@Huck No niestety - naród zawsze tworzą ludzie z różnych środowisk, o różnych poglądach. Ale to chyba dobrze. Co jakiś czas w różnych zakątkach i w różnych epokach były,są i będą podejmowane próby ukształtowania obywatela na jeden wzór, o jedynych słusznych poglądach, ale były to próby nieudane i nie przetrwały długo. I niestety wojna jeśli nadejdzie to będzie się toczyć nie za pisiorów ale za nasze i wszystkich innych naszych współobywateli prawo do wolnego wyboru czy chcemy być pisiorami czy kimś innym.

0

@Huck Ależ to jest głupi wpis. Polskę utożsamiasz z pisiorami i niczym więcej? Tylko dlatego, że są aktualnie u władzy? I ok - rozumiem to, że można żywić różne odczucia do patriotyzmu i mieć obronę kraju głęboko w tyle. Ale stosowanie takich durnych wymówek jest nielogiczne. PIS to nie jest Polska, władza to nie jest kraj i naród. Obrona kraju nie oznacza obrony pisiorów.

0

@dariooo Jak widać zdania ekspertów są podzielone...

0

@JimMorrisonFCB Jeśli ta osoba wskaże, że jesteś domownikiem to powinieneś mieć test i zależnie od wyniku będziesz mieć izolację, lub nie. Kwarantanna cię nie obejmuje.

0

@PodkarpackiKibic Chciałbym aby Polska pomogła Rosji i dogadali się, że odzyskamy ziemie utracone po II wojnie św. na rzecz ZSRR. A tak na serio to wszystko zależy na czym ta pomoc miałaby polegać.

1

@msmsms Betis. Atletico wyjdzie z kryzysu.

1

@Janiama Alaves - Barca 1-3

0

@macio_944 A znasz książki Cixin Liu? Ja po ich lekturze sięgnąłem właśnie po te dwie które wymieniłeś dotyczące astrofizyki, jak i po inne. Jest tam fabuła, ale także taka masa różnych ciekawostek i różnych rozważań,że skłania do zgłębienia tematu.

2

@paweldunajecfcb Szkoda gadać.

0

@Herbert Obyś miał rację

0

Ależ odwalają lipę z tym Dembele. Bez sensu.

1

@Rust_Cohle Oby PSV ich wyjaśniło. Dobrze, że nie ma Hallera.

0

@barcelonaLM Do tego Biden ze swoim niepokojącym stanem zdrowia jako prezydent USA i generalnie USA kierujące swą uwagę na Chiny i Pacyfik. Nic dziwnego, że Putin zwietrzył okazję i ją wykorzystuje.

3

@Drozdu7 I pomyśleć, że minęło już tyle czasu że dziś to dzieci Chiesy, Kluiverta czy Paolo Maldiniego biegają po boiskach.

0

@Emhyr A ja myślę, że Simeone jeszcze odzyska pozycję. Kluczowa będzie postawa w LM.

1

@jedrek7000 Mad max.

1

@dawidw4 Tak jak tego, że Dembele nie złapie zaraz kontuzji.

0

@Kluivert_P Dla zobrazowania jakie to są kolosalne liczby to ktoś tu ostatnio pisał, że przez 20 lat WOŚP zebrała niecałe 2 mld zł.

0

@Omoziu Sami sobie mieszają.

3

Coś mi się widzi, że ten Stoiczkow to wygłasza swoje mądrości niczym nasz Tomaszewski.

0

@patry295 Jakby na to nie patrzeć, to zastanawiający jest fakt, że zatwierdzono badania na skuteczność amantadyny, a wyników nadal brak. Latem twierdzili, że jest mało zakażeń i mają mało chorych do badań . Teraz chyba nie powinno być z tym problemu, a nadal cisza w tym temacie. Aby uciąć kres podobnym teoriom to chyba najlepiej byłoby ogłosić w końcu wynik tych badań i mając ewentualne dowody na nieskuteczność amantadyny w leczeniu covida po prostu przekonywać ludzi, żeby unikali jej stosowania. Bo inaczej brzmi odradzanie jej stosowania argumentując, że brak badań i potwierdzenia jej skuteczności, a inaczej gdy ogłosi się wynik tych badań.

0

@Patry10 Mimo wszystko - powiązać tą wypowiedź z działaniami trenera i obronić ją w sądzie to nie jest proste zadanie. Aczkolwiek i tak trzymam kciuki za to,że jeśli Dembele zostanie to trener będzie korzystał z niego w razie potrzeby.

0

@Patry10 Ale z drugiej strony nie jest w interesie klubu inwestowanie w rozwój zawodnika który ten klub opuszcza. Na tej samej zasadzie potencjalny zastępca Dembele też mógłby wystosować pozew, że klub go nie wystawia? Nie da się udowodnić trenerowi, że specjalnie go pomija, bo to trener realizuje swoją wizję i tyle. Rozliczać go może z tego pracodawca, ale nie sąd. Jasne, że publiczne zapowiedzi odesłania na trybuny nie pomagają, ale udowodnienie intencji trenera jest karkołomnym zadaniem i wejście na tą ścieżkę uderzy głównie w zawodnika, bo kto potem chciałby taką czarną owcę sprowadzić do zespołu?

0

@tobiasson92 Możliwe też, że K. Harris obejmie urząd prezydenta jeszcze przed wyborami.

3

@Mr8lack Kurczę - na dobrą sprawę to gdyby demokraci albo republikanie wystawili jako kandydata małpę, to miałaby szansę wygrać wybory. Nie - nie porównuję Bidena do małpy, tylko po prostu chcę dobitnie uświadomić fakt, że właśnie z takich powodów jak na tym filmiku nie powinien on być w ogóle brany pod uwagę jako kandydat na to stanowisko. Ale skoro był on jedną z dwóch opcji to ludzie przeciwni Trumpowi byli zmuszeni aby go wybrać.

0

@ElTomas A skąd w ogóle powiązanie tych dwóch faktów? Ciężko to ocenić z zewnątrz bez analizy okoliczności z jakich powodów podjęto tą decyzję i czy sprawa Djokovicia miała na nią jakikolwiek wpływ.

0

@hayek W USA mają tańsze paliwo...

0

@Ghotti Nie wiem co w tym pięknego, jeśli zostaniemy z taką dziurą w składzie. A nie sądzę, aby w tak krótkim czasie udało się kogoś ściągnąć. Jeśli zostanie to Dembele powinien grać, bo nie ma nikogo na jego pozycję.

0

@ViscaDelFritz1983 Szczepienia co 3 miesiące, gdy nawet producent jak na razie rekomenduje trzecią dawkę a z kolejnymi zaleceniami wstrzymuje się do marca, gdy dokona analizy danych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?