@barcelonaLM Najbardziej absurdalny projekt jaki był w Sejmie. Dziwię się, że PIS jeszcze o tym wspomina bo powinni to zamilczeć i nie przyznawać się, że to oni spłodzili takie coś. To już ustawa Hoca była bardziej dopracowana.
@DonAndrzejos Chodziło o rozwiązanie za porozumieniem stron aby mógł podpisać kontrakt z nowym klubem już teraz. Wtedy mógłby się zgodzić na to, że Barca mu nie płaci wynagrodzenia, a dostałby hajs z nowego klubu. Widać nie ma chętnych na jego warunki.
@kazbychu To już nawet nie chodzi o donosicieli. Ale o samo domniemanie "winy". Brak pozytywnego testu miałby jednoznacznie określać, że ktoś był chory i zaraził drugiego pracownika? Przecież do tego zarażenia mogłoby dojść w sklepie, w drodze do pracy, w domu, w kościele i na tysiące innych sposobów. I do tego sprawę rozstrzyga nie sąd a wojewoda. Takiego prawnego bubla to jeszcze w polskiej historii nie było. Nawet nie chodzi o to, że podobny projekt wejdzie w życie, ale jakiego dna sięgnęliśmy, że ktokolwiek w ogóle na poważnie podejmuje prace nad tym absurdem.
@Kamyk37 Bo już oni tak się boją tego społeczeństwa. A po drugie to ludzie są podzieleni nawet w tym temacie, więc i tak nie wyjdą w takiej ilości aby to mogło coś zmienić.
@Kamyk37 Oni wzorce z zachodu traktują jako argument tylko wtedy gdy chcą wprowadzić pomysły na których im akurat zależy. W innych przypadkach zachód to zgniła lewica.
@michal26 Co do Alby to przecież brak zastępcy, Pique i Busquetsa sam wykreśliłeś, Roberto i Umtiti kontuzja więc to jest przyczyna, a z Dembele to też chyba oczywiste, że to głównie decyzja zawodnika
@Kurkmen Oczywiście - z tym, że jeszcze wszystko zależy od rodzaju reakcji i ewentualnej pomocy. A Polska nawet nie ma żadnych argumentów, aby zabiegać u tych wielkich o decyzje korzystne dla nas. Wszelkie rozmowy o nas toczą się za zamkniętymi drzwiami, a my nawet nie siedzimy przy stole tylko czekamy na korytarzu. To jest tragedia jakie obecnie mamy położenie i stosunki z innymi państwami.
@Marcin91fcb Ostatnio ktoś tu zamieszczał wyniki sondażu z ich strony i tam wyszło, że głosujących najbardziej interesowała właśnie ta kwestia, a potem chyba podatki. Więc teraz po prostu głośno mówią o tym co chcą słyszeć ich zwolennicy. Czyli w sumie tak jak każda partia. Tylko nie każda partia ogłasza wcześniej wyniki takich sondaży.
@dasouzar11 Ale zawsze i wszędzie tak jest. Ludzie w większości przypadków godzą się z losem i po prostu chcą spokojnie żyć. Nawet jak im ograniczają wolność i to do maksimum. Zawsze o wolność walczą nieliczni i dopiero gdy uda im się poderwać resztę do walki to możliwe są zmiany. Tak było za komuny, za Hitlera, tak było i będzie zawsze.
0
@barcelonaLM Najbardziej absurdalny projekt jaki był w Sejmie. Dziwię się, że PIS jeszcze o tym wspomina bo powinni to zamilczeć i nie przyznawać się, że to oni spłodzili takie coś. To już ustawa Hoca była bardziej dopracowana.
0
@DonAndrzejos Chodziło o rozwiązanie za porozumieniem stron aby mógł podpisać kontrakt z nowym klubem już teraz. Wtedy mógłby się zgodzić na to, że Barca mu nie płaci wynagrodzenia, a dostałby hajs z nowego klubu. Widać nie ma chętnych na jego warunki.
1
@GeneralXavi Jeden obrazek i hasło a tyle skojarzeń.
0
@KrychaFCB Aha - tak się domyślałem, ale może ktoś ma taką ksywę, więc dopytałem.
1
@kazbychu To już nawet nie chodzi o donosicieli. Ale o samo domniemanie "winy". Brak pozytywnego testu miałby jednoznacznie określać, że ktoś był chory i zaraził drugiego pracownika? Przecież do tego zarażenia mogłoby dojść w sklepie, w drodze do pracy, w domu, w kościele i na tysiące innych sposobów. I do tego sprawę rozstrzyga nie sąd a wojewoda. Takiego prawnego bubla to jeszcze w polskiej historii nie było. Nawet nie chodzi o to, że podobny projekt wejdzie w życie, ale jakiego dna sięgnęliśmy, że ktokolwiek w ogóle na poważnie podejmuje prace nad tym absurdem.
0
@GeneralXavi Jaki znowu "Kikut"?
0
@TheNekro94 Myślę, że to jednak restauracja stawia - tak taniej reklamy nigdzie nie wykupi.
0
@Gall Najbardziej podejrzane są pewnie kontrakty tych piłkarzy, którzy nigdy nie zagrali albo grali bardzo mało.
0
@Kamyk37 Ale górnicy to zwarta grupa,mają swoje związki zawodowe a przeciwników obostrzeń nie tak łatwo zmobilizować.
0
@lucca87 Problem w tym, że Xavi ponoć chce go mieć w składzie.
0
@Pawel13sz Kurczę - wyrwali tego Cabrala jednak. Wolałbym go zamiast Auby. Zobaczymy co im przyniesie przyszłość.
0
@Kamyk37 Bo już oni tak się boją tego społeczeństwa. A po drugie to ludzie są podzieleni nawet w tym temacie, więc i tak nie wyjdą w takiej ilości aby to mogło coś zmienić.
0
@klopx No chyba nie - myślisz, że prokuratura pozwoliłaby prowadzić komuś takie dochodzenia?
3
@Kamyk37 Oni wzorce z zachodu traktują jako argument tylko wtedy gdy chcą wprowadzić pomysły na których im akurat zależy. W innych przypadkach zachód to zgniła lewica.
0
@michal26 Co do Alby to przecież brak zastępcy, Pique i Busquetsa sam wykreśliłeś, Roberto i Umtiti kontuzja więc to jest przyczyna, a z Dembele to też chyba oczywiste, że to głównie decyzja zawodnika
1
@Firestone To teraz czas na LM.
0
@Kurkmen Oczywiście - z tym, że jeszcze wszystko zależy od rodzaju reakcji i ewentualnej pomocy. A Polska nawet nie ma żadnych argumentów, aby zabiegać u tych wielkich o decyzje korzystne dla nas. Wszelkie rozmowy o nas toczą się za zamkniętymi drzwiami, a my nawet nie siedzimy przy stole tylko czekamy na korytarzu. To jest tragedia jakie obecnie mamy położenie i stosunki z innymi państwami.
0
@Armandi Pełna zgoda - ale jeśli wchodziłoby w grę tylko półroczne wypożyczenie na rozsądnych warunkach, to można zaryzykować z taką próbą.
0
@B jak BARCA Nie to, że nikt - podejrzewam, że są i tacy których na niego stać, ale z kolei on nie chce tam iść.
0
@Marcin91fcb Ostatnio ktoś tu zamieszczał wyniki sondażu z ich strony i tam wyszło, że głosujących najbardziej interesowała właśnie ta kwestia, a potem chyba podatki. Więc teraz po prostu głośno mówią o tym co chcą słyszeć ich zwolennicy. Czyli w sumie tak jak każda partia. Tylko nie każda partia ogłasza wcześniej wyniki takich sondaży.
0
@Edii7777 Z autem jest o tyle łatwiej, że nie musi wyrazić zgody na to byś mógł je sprzedać komukolwiek.
1
@blizniakpiotrek A skąd to wywnioskowałeś, że grudzień bez Kataru? Jeśli na jesieni pokaże formę, to na bank się tam zamelduje.
1
@KapiFCB No nie bardzo - Barcy też zależy aby się go pozbyć już teraz. I to chyba bardziej niż PSG, które bez żadnej straty może poczekać do lata.
0
@Amras No taa. La Rambla to stan umysłu i już go skreśliła.
0
@kamilo0066 Nadchodzi nowa mądrość etapu.
0
Komentarz usunięty
0
@dasouzar11 Ale zawsze i wszędzie tak jest. Ludzie w większości przypadków godzą się z losem i po prostu chcą spokojnie żyć. Nawet jak im ograniczają wolność i to do maksimum. Zawsze o wolność walczą nieliczni i dopiero gdy uda im się poderwać resztę do walki to możliwe są zmiany. Tak było za komuny, za Hitlera, tak było i będzie zawsze.
0
@Przemek2323 Dopóki ludzie będą sobie chwalić te schludne 10 m kw i nie będą zmuszeni mieszkać w takich warunkach to nie ma co narzekać.
http://hongkongdreaming.pl/pieklo-w-raju-ludzie-mieszkajacy-w-klatkach/
0
@NaFazieHitman Po pierwsze zależy o jaką pomoc chodzi. Ale generalnie korzystne dla nas jest aby Ukraina nie była pod rosyjskim butem.
0
@barcelonaLM Tylko od kiedy wywiad przejmuje się losem ludzi?