0

@Gwyn Nie wiem w jakich kręgach się otaczasz, ale nie znam nikogo kto nie potępia pijanych kierowców.

1

@Sau_Ron Kounde, C. Ronaldo, Lewandowski, Zieliński, Mbappe

1

@Compadre Gallipoli, Dunkierka, Źródło nadziei, Furia z Brad Pittem, 2017.

0

@Gappeq Czyli krótko podsumujmy - głównie grożą kary więzienia i odszkodowania na rzecz ofiar,a w niektórych krajach także konfiskata pojazdu. Znamienne, że Polska zaostrzając kary wybiera akurat tą sankcję, która przyniesie wpływy do budżetu.

0

@Encore Zwisałoby mi jego auto - chciałbym aby poszedł siedzieć.

0

@Vebrol Nawet nie chce mi się zagłębiać w ten temat.

1

@Katalonbar W tej potyczce całym sercem za Realem.

0

@Kinginiesta Ciągle odbiegasz od sedna wypowiedzi. Pomiń w takim razie te przykłady, bo przysłaniają ci obraz. Na razie

0

@Kinginiesta Ty na serio nie rozumiesz? Sytuacja jest jedna i ta sama - w obu przypadkach co poniektórzy sięgają po argument, że skoro ciebie jakieś nowe projekty bezpośrednio nie dotyczą (obojętnie jakie przepisy - czy dotyczą zagrożenia czy czegokolwiek innego) bo - nie jesteś homoseksualistą, nie jeździsz po pijaku, bo jako facet nie zajdziesz w ciążę, to nie masz prawa się wypowiedzieć na temat tego projektu. Albo jak go skrytykujesz czy pochwalisz to znaczy, że być może masz coś wspólnego z tymi grupami, których to dotyczy. Możesz się czepiać do przykładów, ale to przecież nie o to tu chodziło.

0

@Kinginiesta Spoko - widzę, że nadal nie dociera, że przedmówca nie porównał karania homoseksualistów do karania pijanych kierowców. No chyba, ze nie wyczułem sarkazmu w twojej wypowiedzi - jeśli tak było to sorry.

0

@Kinginiesta Nadal nie rozumiesz co kolega wyżej napisał? Poczytaj kilka razy - może dotrze.

0

@ElKamil Myślę, że to nie podlega dyskusji, że te osoby są przestępcami, zwłaszcza przy wymienionych promilach. Dlaczego jednak karać niewinnego współwłaściciela?

0

@kkbarca Szczerze? Mam to w tej sytuacji gdzieś co byłoby z autem byleby sprawca wypadku poszedł siedzieć.

7

@Comentateiro Co za combo - temat który wypłynął i poruszył całą La Ramblę połączony z tematem który bulwersuje La Ramblę już w sumie od lat. Przyjdę później aby przeczytać sobie co setny komentarz.

1

@Bykunn Może i tak - być może sugeruję się tylko burzą rozpętaną na La Rambli. Nie wiem jaki jest odzew w innych kręgach.

0

@Mr8lack Ale nawet jeśli i tak chcieli to wprowadzić, to moment wrzucenia podobnie medialnych spraw do debaty publicznej nie musi być przypadkowy,

0

Tak patrząc z boku na to jakie emocje spowodował ten projekt o konfiskacie aut,to wypadałoby się zastanowić z jakiego powodu PIS wrzucił ten temat akurat teraz i co zamierzają tym zagłuszyć? Czyżby wybór pisowca do TK? Czy coś innego? Jak myślicie?

1

@jeyx77x Mógłbyś tak pisać, gdyby najpierw z nimi pił , albo widział ,że piją a potem nie reagował gdy wsiadają za kółko. Czym innym jest wiedzieć, że ktoś kradnie a czym innym widzieć tą kradzież i jej nie zgłosić.

2

@tbas Ja się obawiam, że to dopiero początek, a kolejne ingerencje we własność prywatną będą potem motywować tym precedensem. A poza tym to można zobaczyć gdzieś ten projekt? Bo interesuje mnie co w przypadku gdy złapią pijanego w aucie czy to służbowym, czy pożyczonym.

6

@DonMatteo901 Kiedy w kinach?

0

@maniak33333 Zależy widocznie kto jakie kino lubi. Są tu elementy postapo i w zasadzie to teatr jednego aktora. Kilka rzeczy w zachowaniu bohatera może razić i irytować, ale według mnie nie było tak źle. Na pewno zapadnie mi w pamięć bardziej niż wiele innych filmów widzianych przez mnie w ostatnim czasie, a które już w zasadzie zapomniałem.

0

Film Gold z Zac Efronem to rewelacja. A ostatnia scena to złoto.

1

@Konrat To jeszcze warto wspomnieć o zapomnianych nieco Sumerach, którym przypisuje się odkrycie i wynalezienie całej masy rzeczy bez których praktycznie dziś nie dałoby się funkcjonować.

0

@Mr8lack Czyli planują zabierać tylko własne którym akurat kierował?

1

@Konrat Atlantydzi. A tak na serio to Wikingowie, choć to też biała rasa.

0

@Mr8lack Na wyeliminowanie patologicznych zachowań bardziej niż zaostrzanie kar wpływa raczej nieuchronność kar. Moim zdaniem nie tędy droga.
Edit - a tak z ciekawości, co w sytuacji gdy pijany kieruje czyimś samochodem? Czy to pożyczonym, czy służbowym?

3

@BartqRKO A jaki to problem zadzwonić wcześniej i zaproponować podobną ustawkę? Pewnie z 90 procent ludzi zechciałoby wyrazić swoją wdzięczność w taki sposób i by się zgodziło.

1

@Momals11 Ależ to jest głupie co napisałeś. Jeśli klękali przed np. Adama Traore to miało to więcej sensu? Nie pojmuję logiki aby łączyć to co zrobił Zouma z jego rasą czy z tym idiotycznym zwyczajem klękania.

0

@Mr8lack Można zarabiać 40k miesięcznie i jednocześnie spłacać długi. Ale zupełnie nie znam tej sytuacji i nie obchodzi mnie na tyle abym chciał się z tym zapoznawać. Po prostu chcę zwrócić uwagę, że z daleka wiele rzeczy może wyglądać inaczej niż z bliska.

0

@PodkarpackiKibic Po pierwsze to wyzwanie kogoś białego nie niesie ze sobą tak negatywnych konotacji jak wyzwanie kogoś czarnoskórego. Ciekawe dlaczego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?