1

@Konrat To jeszcze warto wspomnieć o zapomnianych nieco Sumerach, którym przypisuje się odkrycie i wynalezienie całej masy rzeczy bez których praktycznie dziś nie dałoby się funkcjonować.

0

@Mr8lack Czyli planują zabierać tylko własne którym akurat kierował?

1

@Konrat Atlantydzi. A tak na serio to Wikingowie, choć to też biała rasa.

0

@Mr8lack Na wyeliminowanie patologicznych zachowań bardziej niż zaostrzanie kar wpływa raczej nieuchronność kar. Moim zdaniem nie tędy droga.
Edit - a tak z ciekawości, co w sytuacji gdy pijany kieruje czyimś samochodem? Czy to pożyczonym, czy służbowym?

3

@BartqRKO A jaki to problem zadzwonić wcześniej i zaproponować podobną ustawkę? Pewnie z 90 procent ludzi zechciałoby wyrazić swoją wdzięczność w taki sposób i by się zgodziło.

1

@Momals11 Ależ to jest głupie co napisałeś. Jeśli klękali przed np. Adama Traore to miało to więcej sensu? Nie pojmuję logiki aby łączyć to co zrobił Zouma z jego rasą czy z tym idiotycznym zwyczajem klękania.

0

@Mr8lack Można zarabiać 40k miesięcznie i jednocześnie spłacać długi. Ale zupełnie nie znam tej sytuacji i nie obchodzi mnie na tyle abym chciał się z tym zapoznawać. Po prostu chcę zwrócić uwagę, że z daleka wiele rzeczy może wyglądać inaczej niż z bliska.

0

@PodkarpackiKibic Po pierwsze to wyzwanie kogoś białego nie niesie ze sobą tak negatywnych konotacji jak wyzwanie kogoś czarnoskórego. Ciekawe dlaczego.

0

@Gall Jasne, że generalizuję ale znam też tą pracę od tej drugiej strony i podejście wielu urzędników do petentów.

1

@Jakchcesz To, że z daleka decyzja wydaje się absurdalna nie oznacza, że taka jest. Ja stawiałbym na to, że ciężko byłoby im wykazać w sądzie jakie obrażenia odniósł ten kot i dlatego odmówili śledztwa.

0

@Jakchcesz No wiec się zajęli - i za sprawą okoliczności o których my tutaj sprzed monitora możemy sobie gdybać stwierdzili, że nie będą prowadzić śledztwa.

0

@masq Dla mnie jest ważne to, że różnię się od wielu komentujących którzy życzą mu krzywdy, śmierci, kontuzji, końca kariery. To mi wystarczy.

1

@masq No i prawidłowo. Policja powinna się zajmować poważnymi sprawami.

0

@PatrychoO Nie znam prawa na Wyspach aby to na pewno wiedzieć . Ale nawet jeśli to ewentualne śledztwo i rozprawa nie trwa 5 minut. Jeśli ta sprawa wpadła w tryby wymiaru sprawiedliwości to nie oczekuj efektów po kilku dniach.

6

@Criss18Barca W porównaniu do wykonywanej pracy i wkładu w tworzenie PKB(pracownik sklepu) oraz jego osłabianie (urzędnik) to i tak te proporcje są zbyt korzystne dla urzędnika.

2

@Cwaniak4 Dzięki tobie dowiedziałem się że istnieje i co w ogóle oznacza termin "zespół lo-fi"

0

@Semafor80 I po co w ogóle pisać takie bzdury? Prawo w Europie tak nie działa, że oko za oko i ząb za ząb. Za gwałty nie karzemy gwałtem, za morderstwo nie karzemy morderstwem, za kopnięcie kota nie karzemy kopnięciem przez kota/słonia/byka. O ile w ogóle doszło w tym przypadku do złamania prawa.

0

@Striker Napisał , a potem przekąsił ze smakiem schabowego albo kiełbasę....

0

@KlimO Dokładnie - takie rzeczy dzieją się cały czas w różnych miejscach - jedyne co zaciekawia, to że nic podobnego nie wypływa w innych ligach. Być może angielscy dziennikarze bardziej się starają i dobrze płacą za podobne doniesienia.

0

@Kengo Ta granica nadal nie chroni przed werbalnym atakiem ze strony avatarów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca Tylko dlaczego ją nagrywają, a potem to upubliczniają skoro na razie ma status oskarżonej? Przecież widok tego nagrania może potem wpłynąć na opinię ławnika. Jeśli udaje, to po takim widoku łatwiej będzie przekonać obronie, że jest niepoczytalna.

0

@WiernyKibic111 Sorry. Taki mamy klimat. Jakie to szczęście, że nie da się wpłynąć na pogodę, bo już sobie wyobrażam, jak politycy podsycaliby te podziały w społeczeństwie.

1

@Colon Więc znowu partia bohatersko będzie walczyć z problemami, które sama stworzyła. Dziękujemy Panie Prezesie.

0

@adi7adi8 To ma być afera? Litości ludzie.

7

@kamyk_23 U nas w takim razie całkiem spoko ta pogoda. Upały to najgorsze co może być w pogodzie.

0

@BartqRKO Na całe szczęście, bo dawno już tak szambo tu nie wybiło.

0

@Marcin91fcb A za co ma niby dostać zawieszenie? Co to ma wspólnego z jego pracą? Nie pracuje ze zwierzyną ani z dziećmi, żeby miało to rzutować na to jak wykonuje swoje obowiązki.

3

@robimen12345 Może tam po prostu miał obok siebie takich graczy, którzy zbyt rzadko wykorzystywali sytuacje, które im tworzył?

0

@Magicc89PL Dokładnie - wczoraj mimo prowadzenia trzema bramkami nerwówka była do samego końca. O ile jednak jest w tym choć trochę prawdy, to należy się cieszyć, że nastawienie w drużynie jest pozytywne, bo to połowa sukcesu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?