@kuz A potem niech założy jednoosobową partię i zostanie premierem i wszystkimi ministrami naraz w jednej osobie, a jeszcze później królem a następnie cesarzem.
@Hubsao Nie oceniałbym go tylko po tej rozmowie, bo nie ma takiego obycia medialnego jak Stanowski i to było pewne, że wypadnie bardzo źle w takim starciu. Tak samo jak wypadłaby źle większość włodarzy miast o podobnej wielkości. Podjął złą decyzję świadomie lub nieświadomie i teraz nie bardzo pewnie może się z niej wycofać. Może nawet nie była to zła decyzja, ale bardzo niepopularna. Ale ogólną ocenę jego decyzji jak i jego rządów pozostawmy mieszkańcom.
@talizmo A po czyjej niby mają być stronie? Są po własnej stronie i dbają o własne interesy. Szkoda, że Polska zamiast robić to samo i prowadzić realną politykę, to opiera się na jakichś papierowych sojuszach, gdy nasz sojusznik może mieć sprzeczne z naszymi interesy.
@tomek8756 Z tego co pisano w jednym artykule, to po obumarciu obu płodów zwlekano 2 dni z ich usunięciem. Czy lekarz i osoby za to odpowiedzialne też były z PISu?
Taka sytuacja - "Uniwersytet w Northampton opatrzył cieszącą się olbrzymią popularnością książkę „Rok 1984” ostrzeżeniem, według którego może być ona „obraźliwa i zasmucająca” dla części studentów. Praca stanowiąca ostrzeżenie autora przed kontrolującym każdy krok i myśl obywateli systemem totalitarnym, zawierać ma bowiem „wstrząsające treści”."
@Zoker Banda szurów. Dla przykładu powinno się osądzić takie władze, które pozwalają aby siewcy śmierci bezkarnie roznosili wirusa. Kto to widział takie rzeczy.
@Kgorecki2500 W USA podobne informacje spowodowały impeachment prezydenta. U nas to spływa jak po kaczce. A z każdą kolejną ujawnioną inwigilowaną osobą te doniesienia jakby się dewaluują i tracą na znaczeniu....
@mientusek1407 Juve to nadal potęga we Włoszech. Przeskok pomiędzy ligami nie zawsze wychodzi na dobre piłkarzom. A jak nadal będzie na topie to bez problemu za kilka lat zdąży przejść na wyższy poziom.
@Criss18Barca Trochę śmieszne jest to humanizowanie takiego pojęcia jak kraj i nadawanie mu ludzkich cech takich jak egoizm czy altruizm. Nie ma takiego państwa na świecie, które działa z intencją długofalowej pomocy innym krajom z jakichś powodów ideowych. To jest jakaś abstrakcja. A co do Ameryki to, że odpuszcza Europę i przenosi swoje centrum zainteresowania na Pacyfik wcale nie świadczy o jej słabości.
@Naturopata Taaa. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce sięgnąć po czyjeś. A może to prostu natura wmontowała nam taki bezpiecznik aby rodzaj ludzki, który potrafił się zabezpieczyć przed zagrożeniami ze strony innych gatunków, sam utrzymywał swoją populację w ryzach?
@Seba_89_ Sama neutralność Rosji to za mało. Rosja musiałaby się zgodzić na odcięcie Chin od surowców. Takie posunięcie dawałoby jedyne szanse dla USA w tym konflikcie. A w zamian Rosja mogłaby uzyskać o wiele wiele więcej niż jakaś Ukraina.
@sokot A ja myślę, że nikt za Ukrainę nie będzie umierał. Szantaż gazowy Rosji, też zniechęci NATO do zdecydowanej reakcji. Putin osiągnie to co zamierza, a Zachód nadal będzie organizował narady i się spierał o to jakie sankcje nałożyć na Rosję.
@Damian11 W naszym wypadku to raczej faktycznie papierowy sojusz i jak zwykle będziemy spisani na straty, ale Szwecja w NATO z racji ich przemysłu zbrojeniowego to zawsze lepiej niż Szwecja poza NATO.
@Barca1992 Bardzo nieśmieszny żart. Myślę, że nadejdą czasy gdy wielu jeszcze zatęskni za tym co mamy teraz w Polsce i za tymi problemami które nas teraz zaprzątają.
@Damian11 Myślę, że równie ważna jak reakcja NATO jest reakcja Chin. A oni być może są dogadani z Rosją albo poznali ich zamiary i nie bez powodu skupowali i zmagazynowali najwięcej żywności od lat. Jedno jest pewne - czekają nas ciekawe czasy.
1
@Gwyn Nie wiem czy Wieluń to jedyna taka gmina, bo chyba jest takich więcej.
4
@kuz A potem niech założy jednoosobową partię i zostanie premierem i wszystkimi ministrami naraz w jednej osobie, a jeszcze później królem a następnie cesarzem.
0
@urbipl Co ją nie zabije to ją wzmocni. A tobie radzę na przyszłość wychwytywać sarkazm pomiędzy wierszami.
1
@urbipl Wyrwane z kontekstu. A tak w ogóle to na pewno dla jej dobra.
0
Fajny transfer. Szkoda, że nikt od nas nie próbował ściągnąć tego perspektywicznego młodzieńca...
0
@Hubsao Nie oceniałbym go tylko po tej rozmowie, bo nie ma takiego obycia medialnego jak Stanowski i to było pewne, że wypadnie bardzo źle w takim starciu. Tak samo jak wypadłaby źle większość włodarzy miast o podobnej wielkości. Podjął złą decyzję świadomie lub nieświadomie i teraz nie bardzo pewnie może się z niej wycofać. Może nawet nie była to zła decyzja, ale bardzo niepopularna. Ale ogólną ocenę jego decyzji jak i jego rządów pozostawmy mieszkańcom.
0
@ViscaDelFritz1983 To zrobią testy w biedronce....
1
@tomek8756 Dodałeś to. No i co z tego wynika? A nie ma tam nikogo powiązanego z inną partią?
0
@talizmo A po czyjej niby mają być stronie? Są po własnej stronie i dbają o własne interesy. Szkoda, że Polska zamiast robić to samo i prowadzić realną politykę, to opiera się na jakichś papierowych sojuszach, gdy nasz sojusznik może mieć sprzeczne z naszymi interesy.
4
@tomek8756 Z tego co pisano w jednym artykule, to po obumarciu obu płodów zwlekano 2 dni z ich usunięciem. Czy lekarz i osoby za to odpowiedzialne też były z PISu?
4
Taka sytuacja - "Uniwersytet w Northampton opatrzył cieszącą się olbrzymią popularnością książkę „Rok 1984” ostrzeżeniem, według którego może być ona „obraźliwa i zasmucająca” dla części studentów. Praca stanowiąca ostrzeżenie autora przed kontrolującym każdy krok i myśl obywateli systemem totalitarnym, zawierać ma bowiem „wstrząsające treści”."
0
@Zoker Banda szurów. Dla przykładu powinno się osądzić takie władze, które pozwalają aby siewcy śmierci bezkarnie roznosili wirusa. Kto to widział takie rzeczy.
7
@Kgorecki2500 W USA podobne informacje spowodowały impeachment prezydenta. U nas to spływa jak po kaczce. A z każdą kolejną ujawnioną inwigilowaną osobą te doniesienia jakby się dewaluują i tracą na znaczeniu....
2
@mientusek1407 Juve to nadal potęga we Włoszech. Przeskok pomiędzy ligami nie zawsze wychodzi na dobre piłkarzom. A jak nadal będzie na topie to bez problemu za kilka lat zdąży przejść na wyższy poziom.
2
@Criss18Barca Trochę śmieszne jest to humanizowanie takiego pojęcia jak kraj i nadawanie mu ludzkich cech takich jak egoizm czy altruizm. Nie ma takiego państwa na świecie, które działa z intencją długofalowej pomocy innym krajom z jakichś powodów ideowych. To jest jakaś abstrakcja. A co do Ameryki to, że odpuszcza Europę i przenosi swoje centrum zainteresowania na Pacyfik wcale nie świadczy o jej słabości.
0
@Criss18Barca Cholernie mocną mutację tam mają skoro aż taki dystans zamierzają stosować.
1
@Limit_l3ss Gościu Poczytaj trochę o wyrafinowanej sztuce negocjacji a do tego czasu lepiej się na ten temat nie wypowiadaj.
0
@bartekvisca Ramos?
2
@Jestjakjest Gdyby tak było, to już dawno zakończyłby karierę po tym hejcie jaki go spotyka.
1
@Naturopata Taaa. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce sięgnąć po czyjeś. A może to prostu natura wmontowała nam taki bezpiecznik aby rodzaj ludzki, który potrafił się zabezpieczyć przed zagrożeniami ze strony innych gatunków, sam utrzymywał swoją populację w ryzach?
0
@Arczi57 O co chodzi z tym, że Depay gwiazdorzył?
1
@Malkey95 Przecież to niepojęte co oni głoszą. Wystarczy pojechać w Tatry i obejrzeć góry aby zobaczyć, że ziemia wcale nie jest płaska.
0
@sokot Aha - to źle zrozumiałem w takim razie bo myślałem że to niby Putin ucieknie z Ukrainy.
0
@Seba_89_ Sama neutralność Rosji to za mało. Rosja musiałaby się zgodzić na odcięcie Chin od surowców. Takie posunięcie dawałoby jedyne szanse dla USA w tym konflikcie. A w zamian Rosja mogłaby uzyskać o wiele wiele więcej niż jakaś Ukraina.
2
@sokot A ja myślę, że nikt za Ukrainę nie będzie umierał. Szantaż gazowy Rosji, też zniechęci NATO do zdecydowanej reakcji. Putin osiągnie to co zamierza, a Zachód nadal będzie organizował narady i się spierał o to jakie sankcje nałożyć na Rosję.
3
@Damian11 W naszym wypadku to raczej faktycznie papierowy sojusz i jak zwykle będziemy spisani na straty, ale Szwecja w NATO z racji ich przemysłu zbrojeniowego to zawsze lepiej niż Szwecja poza NATO.
4
@Barca1992 Bardzo nieśmieszny żart. Myślę, że nadejdą czasy gdy wielu jeszcze zatęskni za tym co mamy teraz w Polsce i za tymi problemami które nas teraz zaprzątają.
1
@Damian11 Myślę, że równie ważna jak reakcja NATO jest reakcja Chin. A oni być może są dogadani z Rosją albo poznali ich zamiary i nie bez powodu skupowali i zmagazynowali najwięcej żywności od lat. Jedno jest pewne - czekają nas ciekawe czasy.
1
@Rewolucja123 Tyle, że chyba nie jest zarejestrowany do żadnych rozgrywek.
0
@Huck Kiedyś to jednak musi z hukiem runąć i myślę, że już jesteśmy bliżej niż dalej do tego przełomu.