0

@DonMatteo901 To plakat z tego filmu?

1

@koksik2700 Z Dembele też lepiej zejdź. Jak się ogarnie i podpisze kontrakt w czerwcu to jeszcze nieraz pozamyka usta hejterom.

1

@Sau_Ron Byłaby to jawna dyskryminacja normalnorosłych.

0

@Ls0811 Nie będzie żadnego ataku. Takie zgrupowanie wojsk kosztuje full kasy. Gdyby mieli atakować to po co by mieli z tym tyle zwlekać bez powodu? Ta gra toczy się zakulisowo i nigdy nie dowiemy się co Rosja dostanie jeśli jednak do ataku nie dojdzie.

1

@koksik2700 Pucz? Zejdź z niego. To przyszłość tego klubu.

0

@Sau_Ron Aha. No to spoko. Źle zrozumiałem. Ale spotkałem się z teoriami, że liczba testów nie wynika z większej liczby ludzi chorych którzy szukają pomocy, tylko odwrotnie - im więcej robią testów, tym więcej "zachorowań" w statystyce.

0

@Sau_Ron Kolejna "teoria spiskowa" z tymi testami. Tak wiem, że często na testy są kierowane osoby "jak leci". Też nie bardzo ufam tym testom. Ale do cholery - na testy są kierowani ludzie, którzy się sami zgłaszają do lekarzy z jakimiś dolegliwościami. To nie lekarz chodzi po ludziach i wysyła ich na testy aby wypełnić narzuconą normę.

1

@Abominacja Tak gwoli ścisłości- my nie tylko ich przyjmujemy, ale sami płacimy za ich "ekspedycję".

0

@AssisMoreira Lud zamieszkujący wschodnią Syberię - głównie Kamczatkę.

1

Czy wiedzieliście, że "Koriacy za wszelką cenę starali się nauczyć dzieci czujności. W tym celu zakradano się do nich i parzono je rozgrzanym metalem. Po kilkunastu takich „uszczypnięciach” każde dziecko instynktownie odskakiwało przy najmniejszym podejrzanym dźwięku. Egzamin dojrzałości był brutalny - ojciec wysyłał syna do jakiegoś zadania, a sam czaił się niedaleko. W odpowiednim momencie strzelał do niego z łuku. Jeśli syn w porę zrobił unik, zdawał, jeśli nie... no cóż, z kiepskiego wojownika i tak nie byłoby pożytku."?

0

@Vebrol A taki Ibra ile starszy i nadal lepsze liczby wykręca...

0

@Vebrol Już nie wspominając o tym ile goli na Euro strzelił Ronaldo a ile Messi.

0

@Worny Bayern, City, Benfica, Chelsea, Atletico, Villareal, Inter, Real.

3

@jeyx77x Kurka wodna. To jakim cudem Ukraińcy wyjeżdżają z takiego kraju do Polski aby tu pełnić rolę taniej siły roboczej? Ktoś tu nieźle dyma tych Ukraińców skoro oni nic nie mają z takich zasobów.

0

@Faun Ano stąd, że Rosja nie odważy się ruszyć niemieckiej strefy wpływów. Na tej samej zasadzie Niemcy nie kiwną palcem w rosyjskiej strefie wpływów za jaką uznają Ukrainę. Po prostu ani Rosja nie ma takich korzyści aby ryzykować układ z Niemcami, ani Niemcy nie zamierzają psuć tego układu.

0

@VamosRakieta Ja za to w tym momencie będę kibicował Realowi. Jeszcze nie wiem jak to zniosę.

0

@Faun A kto powiedział, że chcę walczyć? Jedno czego nie zrobię to na pewno nie opuszczę domu. Ale wiem też, że Polsce żadna otwarta agresja nie grozi.

0

@tomek8756 Chciałoby się powiedzieć, że uciekłbym, ale szczerze to nie wyobrażam sobie życia poza moim domem. Więc zamiast się męczyć na banicji to już wolę kulę w łeb

0

@MESSIah16 Swoją drogą, ciekawe czy Zachód dziś żałuje, że rozbroił Ukrainę?

0

@MESSIah16 Na tym polega ich i nasz dramat, że autokraci nie mogą oddać władzy i usiłują zachować ją do śmierci. Bo się boją, że ich rozliczą.

1

@Traba727 Odbywały się tam podobne akcje jak na naszej granicy z Białorusią. Czyli Maroko używało imigrantów jako element nacisku.
https://forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/8165999,tysiace-migrantow-w-hiszpanskiej-enklawie-rzad-wysyla-wojsko-trwa-konflikt-z-marokiem.html

0

@osa91 Ale kto ma wspierać tą Ukrainę? Niemcy stanęły okoniem, Francja też nie ma w tym interesu. USA jeśli się dogadają Rosją to też oleją Ukrainę Jedynie Wlk. Brytania, Szwecja, Finlandia i Polska są żywotnie zainteresowani niepodległą Ukrainą, a raczej zatrzymaniem Putina.

1

@Ascend On wjedzie na Ukrainę, a NATO nawet nie zareaguje. Ukraina zostanie przehandlowana i tyle.

0

@morrison Hiszpania ma napięte stosunki z Marokiem więc to przemyśl. Już ta Portugalia lepsza.

1

@Ojciec5tkidzieci Tego o który pytasz chyba nie widziałem, ale do tego co opisałeś to idealnie pasuje film z 2009 pt. "Ucieczka z piekła". Ten mogę gorąco polecić.
https://www.filmweb.pl/film/Ucieczka+z+piek%C5%82a-2009-467662

1

@cris2706 Skoro masz takie warunki, że mieszkasz praktycznie osobno i nie miałeś kontaktu, to po co ta osoba podawała cię do sanepidu jako domownika?

0

@koksik2700 Ja osobiście jeśli miałbym jakiekolwiek podejrzenia w tym temacie albo dopuszczał w ogóle taką możliwość to raczej bym takiego związku nie przedłużał.

4

@ranger3120 Widzę, że to zdanie idealnie opisuje tych, którzy się nie zgadzają z tymi wynikami. Do ich tezy pasują tylko jedne wyniki.

0

@IAmLegend Ale po co to niby?

0

@Commandement Jeszcze raz - w ogóle nie odnoszę się do skuteczności amantadyny. Nie zgadzam się jednak, że to wina amantadyny czy czegokolwiek innego, co ludzie przyjmują na własną rękę, że przez to nie korzystają z terapii. Bo w wielu przypadkach które znam nie podejmowano żadnej terapii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?