1

@Kondziubarca No nie powiedziałbym. Salzburg może jeszcze powalczyć.

3

No co ten Pavard. Po co on te kulasy tam wsadził?

0

@FC_BARCA_Fan Bochum też ostatnio jeszcze lepiej pokazało.

1

@Toretto Zobaczymy jutro na ile ich stać. Napoli to też półka Ligi Mistrzów.

10

"Gdyby tam był Lewandoski to by wiedział co ma zrobić"

2

Ależ ten Mueller irytuje samym swoim wyglądem.

0

@Kusco15 Odnośnie łapania szpiegów, to samo złapanie i ujawnienie tego faktu to jest porażka. Sukces jest wtedy gdy się takiego szpiega przewerbuje na swoją stronę,albo podsuwa mu się fałszywe informacje. No ale o tych sukcesach to nikt się nie dowie, słyszymy jedynie o porażkach takich jak złapanie jakichś szpiegów.

1

@Kondziubarca Czytałem fajny artykuł o tym, że ta zachodnia dezinformacja bardzo zaskoczyła Putina. Do tej pory to tylko on stosował podobne zagrywki, a teraz musi sam się napocić aby wyjść z tego z twarzą.

1

@Kurkmen Ale wiesz, że jedno nie wyklucza drugiego?

1

@bolinho89 Kurczę faktycznie - jakoś nigdy się nie interesowałem tą opcją, a trafiłem przypadkiem na jakiś artykuł o różnych aplikacjach z tą funkcją i ściągnąłem to Audipo aby sprawdzić to na audiobookach,a nawet nie sprawdzałem że Pulsar ma tą opcję.

1

@bolinho89 Przez lata używałem Pulsar, ale od dwóch tygodni przerzuciłem się na Audipo, która posiada rewelacyjną funkcję przyspieszania odtwarzania.

0

@AdiKingu96 Pamiętaj tylko, że włączony kierunek nic nie oznacza i jak typek nagle zmieni zdanie i nie skręci a ty mu wyjedziesz, to ty będziesz winny. To tak tylko dla przypomnienia.

0

@Castro "prawdziwych fanów piłki", "wiele Januszy". Nie ma to jak wywyższać się nad innych i obrażać tych, którzy mają inny gust.

0

@Sulimo Pepe? Top.

0

@martin3131 No to nie płać...

0

@martin3131 A gdzie masz to zapisane? W traktacie nie jest wprost zapisane na czym ta pomoc ma polegać.

2

@jeyx77x I mistrza Hiszpanii też już praktycznie stracili na rzecz Barcelony..

0

Ależ te PSG ma farta w tym sezonie. To już kolejny mecz gdy ratują wynik w samej końcówce.

1

To prawda, że jak w obu meczach będzie 0-0 to obie drużyny odpadają?

0

@PatrychoO Mnie tam akurat niebywale ucieszył po tym karnym.

0

Ale urwał. Hahaha

0

@DonMatteo901 A co na to producent? Oto co szef Pfizera w styczniu powiedział na ten temat -
"- Nie wiem, czy istnieje potrzeba czwartej dawki. To jest coś, co musi zostać przetestowane - powiedział Bourla w rozmowie z CNBC. "

0

@tomek8756 Hipokryzja jest obecna u wszystkich polityków. Ba. Nawet można zaryzykować twierdzenie, że każdy człowiek jest mniejszym lub większym hipokrytą. Jako obywatel cieszę się jednak, że urzędnik który naruszył tajemnicę zostanie przywołany do porządku. Choć odpowiedzialność zbiorowa to też jest absurd i nie popieram tego.

0

@AllBundy Ja też nic do nich nie mam.Po prostu są mi totalnie obojętne.

0

@tomek8756 A to nie chodzi o to kto bezprawnie upublicznił dane medyczne?

0

@AllBundy Tak samo jak Bayern- Salzburg.

0

@tomek8756 Nie można było odstrzelić tego czegoś? Co to za zwierzęta? Z wyglądu trochę przypominały ludzkie istoty. Ktoś coś wie na ten temat?

0

@Songo91 I cyk dyskwalifikacja na pół sezonu.

2

@Kgorecki2500 "Są na świecie takie rzeczy, które się fizjologom nie śniły, Halinka" - Ferdynand Kiepski.

1

@Jakchcesz Racja- wyzywać się za takie coś? To trzeba mieć coś nie po kolei w głowie - rozumiem, że każdy ma swoje typy na ten mecz, ale żeby próbować przekonywać innych do swoich sympatii czy antypatii? Ani to nie ma sensu ani powodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?