@Uukasz_93 Atalanta poważnie osłabiona chyba do konca sezonu bo stracili Zapatę i Ilicicia. A Juve z Vlahoviciem ma szanse się odbudować. Zresztą już się chyba otrząsnęli po tym falstarcie.
Warto pamiętać, że mowa o graczu, który zamiast pomóc BVB w awansie do kolejnej fazy LE, leczył w tym momencie kontuzję. Podobnie zresztą jak w wielu innych kluczowych meczach. Stawianie wszystkiego na jedną kartę może się skończyć tak samo jak transfery Dembele i Coutinho.
@szymon6847 Nawet jeśli nie ma w tym racji to czy to się komuś podoba czy nie istnieją także tacy wyborcy, którzy nie chcą płacić ceny walki z globalnym ociepleniem.
@Pogba Ale on wcale nie musi zmieniać strony politycznej. Dzisiaj w polityce panuje czarno biały obraz, a przecież można mieć jakieś poglądy na jedną sprawę zgodne z jedną partią, a na inną sprawę zgodne z inną partią. Nie trzeba ślepo wyznawać wszystkich poglądów jakie wyznacza komuś strona polityczna z którą się najbardziej identyfikuje.
0
@Martwy Nigdy nie zrozumiem o co tam w ogóle chodzi.
1
@Ojciec5tkidzieci O No i cyk. Już jest za co wypić. Zawsze to jakaś pozytywna rocznica.
0
@Vebrol Oficjalnie - Anglicy będą bronić Ukrainy do ostatniego żołnierza. Polskiego żołnierza.
0
@Criss18Barca Te dwa kraje mają na siebie oficjalnego bana w rozgrywkach piłkarskich.
0
@mkord Nie piszemy o Białorusi, a o Ukrainie.
1
@Matan_Zajcev Choćby pozorując ćwiczenia wojskowe.
0
@Criss18Barca A w Kazachstanie nie ma już rosyjskich wojsk?
2
@Criss18Barca Ale jaki interes Niemcy mają w obronie Ukrainy? Dlaczego mają ponosić straty z jej powodu?
0
@Kgorecki2500 No i jaka jest ta decyzja? Atakuje czy nie atakuje?
0
@Uukasz_93 Atalanta poważnie osłabiona chyba do konca sezonu bo stracili Zapatę i Ilicicia. A Juve z Vlahoviciem ma szanse się odbudować. Zresztą już się chyba otrząsnęli po tym falstarcie.
32
Warto pamiętać, że mowa o graczu, który zamiast pomóc BVB w awansie do kolejnej fazy LE, leczył w tym momencie kontuzję. Podobnie zresztą jak w wielu innych kluczowych meczach. Stawianie wszystkiego na jedną kartę może się skończyć tak samo jak transfery Dembele i Coutinho.
3
@barcelonaLM Kto by się tego spodziewał. Normalnie pełne zaskoczenie....
0
@szymon6847 Nawet jeśli nie ma w tym racji to czy to się komuś podoba czy nie istnieją także tacy wyborcy, którzy nie chcą płacić ceny walki z globalnym ociepleniem.
2
@Hubsao Wydaje się, że Korwin też nie ma wiedzy na wiele tematów i podaje jakieś bzdurne porównania albo badania których źródła nie pamięta.
0
@tristan87 Która minuta?
0
Panie i Panowie - jedyny i niepowtarzalny Eddie the Eagle Edwards
0
@Kacper1432 Fajne
0
@Pogba Ale on wcale nie musi zmieniać strony politycznej. Dzisiaj w polityce panuje czarno biały obraz, a przecież można mieć jakieś poglądy na jedną sprawę zgodne z jedną partią, a na inną sprawę zgodne z inną partią. Nie trzeba ślepo wyznawać wszystkich poglądów jakie wyznacza komuś strona polityczna z którą się najbardziej identyfikuje.
0
@Kamilos84 Zejdźcie z Trynkiewicza. Chłop się zmienił, ustatkował, nawet żonę ma. xd
0
@Colon Całe życie trenował, więc ma w tym wprawę.
1
@taris No ale przynajmniej od tej 70 minuty powinien grać a nie 10 ostatnie minut
0
@Pogba Skoro Korwina pytał o badania, to sam też mógłby jakieś na poparcie tej tezy podać.
0
@Herato To kto na tym skorzysta okaże się po dwumeczu. Ja tam wolałem jak było po staremu.
0
Myślicie że ten Hejt Park będzie można obejrzeć sobie później czy jest spore ryzyko, że ze względu na treści zostanie usunięty?
0
@Castro Sam przyznałeś, że to był mecz który dla TVP generował większą oglądalność. Każda telewizja mając podobny wybór puściłaby taki mecz. Tyle.
3
Ależ dzisiaj orka w tym HP. Korwin zaorał sam siebie.
4
@szymonekk Ważne, że dochodzi do tych sytuacji. Gorzej by było gdyby nie miał w ogóle tych okazji.
0
@Castro Tym bardziej jest to zupełnie nietrafiony zarzut.
0
@Castro I tak ten twój wpis brzydko się zestarzał, bo mecz Salzburg - Bayern okazał się całkiem udanym widowiskiem.
0
@ElKamil To sam poczytaj to co napisaleś, bo z tego ciężko zrozumieć to co miałeś na myśli.