@Kurkmen Nieprawda - Putin to nie jest jakiś oszalały,nieprzewidywalny dyktator z kraju afrykańskiego, tylko niesamowicie przebiegły gość bez skrupułów, który rozgrywa swoje partie po mistrzowsku.
@Przemek2323 Tyle, że to nie była żadna pisowska kasa, ale nasza własna. To, ze pis ją rozrzuca na lewo i prawo wcale nie znaczy, że pis ją wypracował i że należy do nich.
@Huck W ogóle te ich wędrówki są mega interesujące. Tak samo jak dziedziczenie instynktu - ptak wykluty w laboratorium, który nie miał kontaktu ze światem zewnętrznym i nikt go nie nauczył czego ma się bać, na widok zdjęcia drapieżnika reaguje strachem.
@Hubsao "Obecnie nic nie wskazuje na możliwe przestępstwo." Jak na tak niecodzienne okoliczności zdarzenia to ten komunikat zmusza aby się nieźle natrudzić by wyobrazić sobie co mogło doprowadzić do takiego obrotu zdarzeń.
@Kusco15 Fajna idea. Ale licz się z tym, że zawsze gdzieś na świecie wychowywane jest jak to nazwałeś "mięso armatnie" przed którym kiedyś może przyjść potrzeba się obronić.
@kkbarca Zależy co uważasz za obronę kraju. Niepozorny haker może narobić więcej szkód wrogowi niż cały oddział napakowanych osiłków. Są różne metody walki. Co do powszechnej służby wojskowej to zdecydowane nie.
1
@Kurkmen Nieprawda - Putin to nie jest jakiś oszalały,nieprzewidywalny dyktator z kraju afrykańskiego, tylko niesamowicie przebiegły gość bez skrupułów, który rozgrywa swoje partie po mistrzowsku.
0
@Ascend Zobaczysz, że na na wiosnę ani Kraski ani Niedzielskiego nie będzie już na stanowisku.
2
@Przemek2323 Tyle, że to nie była żadna pisowska kasa, ale nasza własna. To, ze pis ją rozrzuca na lewo i prawo wcale nie znaczy, że pis ją wypracował i że należy do nich.
0
@robsesh Ale to pytanie jest zupełnie niezrozumiałe.
0
@MESSIah16 Zaraz, zaraz. Jeszcze zależy jakie to były kobiety.
1
@Omoziu Aha. A jakie masz kwity na to aby komuś to nakazać?
0
@Alemany_presidente Co to do diaska jest "fatphobia"?
0
@Kgorecki2500 Jaka jedność Zachodu? Właśnie wbił spory klin choćby między Niemcy a Wlk. Brytanię.
1
@Kgorecki2500 Wieprze przecież się tuczy. Co w tym niestosownego czy obraźliwego dla wieprzy?
2
@Kurkmen Dobrze, że tym razem awanturowali się sami ze sobą.
3
@Zoker Pewnie poczytał wczoraj na La Rambli o powszechnej służbie wojskowej i tak wziął to do serca, że wsiadł w samolot
0
@MESSIah16 Pewnie nie chciał nałożyć maseczki i od razu bandyta...
1
@Huck W ogóle te ich wędrówki są mega interesujące. Tak samo jak dziedziczenie instynktu - ptak wykluty w laboratorium, który nie miał kontaktu ze światem zewnętrznym i nikt go nie nauczył czego ma się bać, na widok zdjęcia drapieżnika reaguje strachem.
1
@kamilo0066 Może to Janóż Kowalski?
2
Widzieliście to nagranie jak setki ptaków spadają w jednej chwili na ziemię? Scena niczym z horroru - bez nagrania aż ciężko by to było sobie wyobrazić - https://wiadomosci.wp.pl/martwe-ptaki-spadaly-jak-gesty-grad-szok-w-meksyku-6737326103915328a
1
@MysticCat "Ona temu winna - pocałować go powinna"
1
@zodiak_10 W meczu z PSG? Tylko Real.
1
@Hubsao "Obecnie nic nie wskazuje na możliwe przestępstwo." Jak na tak niecodzienne okoliczności zdarzenia to ten komunikat zmusza aby się nieźle natrudzić by wyobrazić sobie co mogło doprowadzić do takiego obrotu zdarzeń.
4
@barcelonaLM Jaruzelski naszych czasów.
1
@MesQueUnClub_87 Nie zgadzam się z tym, że ludzie na wojnie giną wyłącznie za polityków. To znaczy w wojnie obronnej oczywiście.
0
@Kurkmen To w sumie w imię czego oni to robią? Chcą zatrzeć ślady zbrodni?
0
@MesQueUnClub_87 No nie do końca - pytałeś w imię czego mogą ginąć młodzi to podrzuciłem jeden argument, który mi przyszedł na myśl.
0
@MesQueUnClub_87 Ale nie każdy chce albo może stąd wyjechać. Z takim podejściem to dziwne,że nadal się tu męczysz.
0
@MesQueUnClub_87 Choćby w imię tego abyś mógł w nieskrępowany sposób wyrażać swoje opinie na La Rambli.
0
@Kusco15 Fajna idea. Ale licz się z tym, że zawsze gdzieś na świecie wychowywane jest jak to nazwałeś "mięso armatnie" przed którym kiedyś może przyjść potrzeba się obronić.
1
@Semafor80 A według mnie nie powinni. Sport ponad polityką.
0
@FCBparasiempre Zamiast pisać komentarze aplikuj na redaktora i artykuły będziesz wrzucał.
5
@kkbarca Zależy co uważasz za obronę kraju. Niepozorny haker może narobić więcej szkód wrogowi niż cały oddział napakowanych osiłków. Są różne metody walki. Co do powszechnej służby wojskowej to zdecydowane nie.
2
@Encore No i dobrze - niech już w końcu rusza do przodu albo się wycofa, bo ile tak można tkwić w zawieszeniu.
0
@barcelonaLM A kogo ostatnio UEFA zawiesiła z powodu wojny? Ja kojarzę tylko Jugosławię, a to z tego powodu, że rozpadła się na kilka krajów.