1

@Janiama No dokładnie - można się spodziewać, że Putin choćby dla czystej prowokacji i sprawdzenia jak daleko może się posunąć wyśle taki samolot.

0

@Hosh Szkoda, że zabrakło takiego podejścia w stosunku do Łukaszenki. Erdogan w niczym nie jest lepszy od niego, ale jego władzy nikt nie podważa. Być może gdyby Łukaszenka nie został przyparty do muru i nie wpadł w ręce Putina to chociaż udałoby się uniknąć kryzysu na granicy z Białorusią.

0

@Barca1992 Przed chwilą ktoś tam gadał o wojskach radzieckich.

0

@Kgorecki2500 Niestety, ale państwo to nie jest panna na wydaniu aby oceniać ją czy zachowuje się przyzwoicie. Każde państwo dba wyłącznie o swoje interesy i liczy się tylko skuteczność w ich realizacji, a nie jakieś idee.

0

@semafor Szczytna idea, ale te marki należałoby precyzyjnie podać. Co do opon Nokian to znalazłem takie info - "Rzeczywiście Nokian oprócz centrali w Finlandii ma też dużą fabrykę koło Petersburga. Jednak produkowane tam opony nie trafiają wyłącznie na rynek polski, ale do aut osobowych w kilkudziesięciu innych krajach. Co więcej, producent ma też zakłady w Kazachstanie i Chinach, a jego dużym udziałowcem jest koncern Bridgestone."

0

Ale, że Celtic odpadł? Na dodatek widzę, że ich przeciwnik dopiero w kwietniu wróci do meczy ligowych, a teraz jedynie towarzyskie mecze rozgrywa.

0

@cchesterr43 Trzeba myśleć strategicznie - te 10/15 zł w skali kraju oznacza miliony złotych mniej w rosyjskim budżecie.

0

@NaFazieHitman W sensie co zrobi gdy naród mu się zbuntuje? Jeśli dojdzie do sytuacji, że straci wojsko, to nic nie będzie mógł zrobić. Cieszy, że tak szybko wybuchły tam protesty. Gdy ludzie odczują te sankcje to niezadowolenie będzie jeszcze większe

0

@Barwindg Ogólnie to Turcja jest członkiem NATO więc teoretycznie są po dobrej stronie , ale jako, że w naszym regionie mają projekcję siły nieporównywalną z odległymi Stanami, to taka informacja bardzo cieszy.

0

@Ghotti Chodzi mi choćby o sankcje. W zależności od rozwoju sytuacji powinni z miejsca je ogłaszać, a tu się okazuje, że nawet tego nie potrafią wspólnie ogłosić.

0

@Ghotti Czyli od miesięcy wiedzieli co nas czeka, ale nad środkami zaradczymi dopiero teraz zaczęli debatować.

1

@Faun To oczywiste, że skoro wyczuje teraz słabość, to pójdzie dalej.

0

@ElKamil Propaganda swoją drogą, ale znajomy z Niemiec też to potwierdził. Widzę, że wyjaśniłeś o co ci chodziło, ale stosując pojęcie "co za ciemny naród" nie dziw się, że to oburzyło ludzi.

0

@daniel32778 Za kilka lat Niemcy napiszą o nas to samo co ty właśnie napisałeś o Ukraińcach.

0

@BrzydkiAS Edit - właśnie byłem i stoi jakieś 20 aut w kolejce, wśród nich tacy co leją w 20 l bańki. ON po 5,76.

16

@macio_944 Kto wie - jeśli ci ludzie teraz zobaczą ile ich jest to za jakiś czas ta kropla może wydrąży skałę?

0

@kuz Prowadzenie negocjacji z kimś, kto prowadził je ostatnie tygodnie, a cały czas realizował swoje plany chyba mija się z celem.

0

@BrzydkiAS No właśnie nie wiem. Ale idę na spacer i zaraz oblukam

0

@Explode Są jeszcze takie wózki do rowerów.

0

@BrzydkiAS Jeśli rozkażą im ukrócić ten proceder to wcale nie będą mieli wywalone.

12

@ElKamil Z tego co pamiętam to ci Niemcy przy granicy też jechali na polskie stacje po tej obniżce. Jeden nawet spory mandat zapłacił za przewóz beczek.

1

@BrzydkiAS Jak policja się za to weźmie, to za przewóz takiej beczki możesz ładnie beknąć. Nie afiszuj się za bardzo z tą beczką

0

@against_modern_football Wtedy był chyba inny powód. Ludzie bali się że towaru zabraknie. Teraz bardziej chyba chodzi o podwyżki.

1

@Death_voice A może po prostu są proniemieccy i dbają o własne interesy?

1

@Abominacja To nawet nie chodzi o wyprane mózgi. W każdym społeczeństwie większość ludzi pragnie po prostu spokojnie żyć i nie chce się mieszać w jakieś protesty i po prostu dopasowują się do sytuacji.

0

@Chaoss Czyli sugerujesz, że cena spadnie lub się utrzyma?

0

@VamosGirl To wszystko zależy także od postawy Chin, Turcji, Nato. Ciężko cokolwiek wyrokować. I w św wybuchła chociaż nikt tak naprawdę jej nie chciał, ale domino zostało wprawione w ruch.

0

@Chaoss Sam się zastanawiam czy nie zrobić zapasu bo obawiam się, że cena podskoczy.

4

@Abominacja Po prostu miejsce w którym żyję. Życie gdzie indziej w ogóle mnie nie interesuje.

0

@Suzu A wiesz jak wygląda proces zakupu? To nie jest towar który dostaniesz w sklepie. I tak samo nie jest łatwo te złoto potem upłynnić. W jakiej formie chcesz to trzymać? Sztabki? Monety?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?