1

@Przemek2323 Ukraińskie władze apelowały aby im cukru do tego paliwa dosypywać.

1

@Pawel13sz No akurat Boris to im także uratował dupę blokując Superligę, więc mają dług do spłacenia.

1

@pato1234 Z Afganistanem w latach swojej świetności też sobie nie poradzili.

0

@tristan87 A Czechy już się wypowiedziały? Brawo dla Szwedów. Bez nacisku całej trójki nie miałoby to sensu.

1

@Bobo25 Powodzenia dla kolegi

2

@Kacper1998 Ale cieśniny należą do Turcji i mają prawo je zamknąć wedle swego uznania, jeśli jakiś kraj czynnie uczestniczy w wojnie. Tyle, że wcześniej mówili że tylko w jedną stronę, czyli statki które wracają do swych baz na Morzu Czarnym mogą przepuścić i tak samo wypuścić te statki które chcą wypłynąć.

10

Jeśli to prawda, że Turcja zamknęła cieśniny dla rosyjskich okrętów, to może mieć kluczowe znaczenie. Choć wcześniej mówili, że nawet jak zamkną to w jedną stronę, czyli statki będą mogły wracać do swych baz.

0

@Wilczeq No przecież wiem. Czekam na reakcję ze strony Czech i Szwecji.

0

Polska już podjęła decyzję w sprawie meczu. Czy była już jakaś reakcja ze strony reprezentacji Czech i Szwecji? Bo jeśli będzie walkower to oni trafią na Rosję. Bez ich nacisku FIFA raczej się nie ugnie.

0

@GeneralXavi Zupełnie inne cele propagandowe - Szumi musiał pokazać jak poważna jest sytuacja i jak ciężko pracuje, Zełenski musi utrzymać morale i sprawiać dobre wrażenie.

0

@Fabik87 Jeszcze zanim ruscy wjechali na pełnej to byłem temu przeciwny. Teraz zmieniło się moje postrzeganie na ten temat i popieram takie podejście. Ciekaw jestem czy FIFA się ugnie pod naciskiem. Fakt jest taki, że nie było dotychczas takiego precedensu.

1

@dniel Chiny nie dogadają się z USA, chyba że tak jak Hitler dogadał się na chwilę ze Stalinem a każdy dążył aby potem zaskoczyć drugiego.
Edit - zawsze jest nadzieja, że ktoś z wojskowych powstrzyma szaleńca, tak jak chcieli powstrzymać Hitlera.

0

@ferdas_rawa Miałem na myśli zrujnowanie Rosji oczywiście. Bardzo liczę jednak, że im cięższą sytuację będą mieli zwykli ludzie tym szybciej się zbuntują.

0

@Nazio87 A jak to potem przedstawią w swoich mediach? Póki co to "wyzwalają" Ukraińców. Jak w ten przekaz wcisnąć totalne zbombardowanie miasta?

0

@MesQueUnClub_87 Bardzo odkrywczy wpis. Tyle, że w obliczu kryzysu ludzie wszędzie niezależnie od nacji panikują i zachowują się podobnie. Nie tylko u nas były puste półki w sklepach w początkach pandemii.

0

@ferdas_rawa Chiny potrzebują surowców, Rosja weźmie produkty. Na pewno ich to zaboli, ale ich nie zrujnuje całkowicie.

0

@Tomo_95 Ale teraz jest zupełnie inny układ sił. Wtedy mieli przeciw sobie i Francję, Anglię i USA, a teraz są ich sojusznikami.

2

@william_wallace No nie wiem. Robert Lewandowski to jednak marka w futbolu i może im nabruździć wrzucając choćby kilka tweetów. A nastroje w całym świecie są jakie są.

1

@Lionel_Messi10 I tak z Chin sobie sprowadzą.

2

@gorgota Przecież jest napisane wyraźnie, że ci którzy składali przysięgę.

1

@semafor Brawo. U nas na stronie też widać, że spory polityczne odeszły na bok i tylko jacyś najwięksi odklejeńcy i trolle próbują czasem coś wrzucać, ale bez większego odzewu.

0

@against_modern_football Może sami spuścili i sprzedali za wódkę jeszcze w Białorusi i u siebie? W Czeczenii to było nagminne. Nawet amunicję i broń im sprzedawali.

0

@MESSIah16 Tym bardziej, że początkowo miał to być mecz bez kibiców, a nagle ogłosili, że jednak ich wpuszczą.

2

@Przemek2323 Spoko sugestia. Sprzedać im paliwo, które zatrze im silniki. Muszę przyznać, że nie pomyślałem o tym.

0

@bartekvisca Po pierwsze uzależnienie od rosyjskich surowców to nie tylko kasa. To także zdrowie i życie ludzi. Blackout przyniósłby wiele zagrożeń na zachodzie. Po drugie pewnie chcą nadal dać możliwość przeciwnikowi na wyjście z twarzą. Po trzecie nigdy nie sięga się po najcięższy możliwy kaliber już na samym początku. To tak na szybko przychodzi mi na myśl.

1

@Wilczeq Myślisz, że wszyscy Ukraińcy zostali i nikt nie próbował się ulotnić? Są różne postawy wobec kryzysu, niezależnie od kraju pochodzenia.

0

@AlwaysBlaugrana Też mi się tak wydaje. Na pewno za bardzo nie odsłonią się od strony Chin i muszą tam utrzymywać rezerwy.

0

@Kusco15 Bo to ta grupa w większości posługuje się gotówką. No i znają jeszcze czasy PRL-u.

1

@MesQueUnClub96 A czy ich czeka spotkanie z Rosją w bliskiej perspektywie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?