@vangoor Też mi się tak wydaje, ale jednak kwalifikacje są podzielone na strefy, więc może jak ją przykładowo zawieszą w swoich strukturach to może coś w regulaminie rzutuje także na te kwalifikacje do mundialu.
@michal26 No właśnie to nie jest takie proste - każdy pisze złoto, złoto a to przecież nie jest towar co kupisz w supermarkecie, a sprzedasz na skupie złomu.
@Emhyr To był test, ale jedności Zachodu itd. Poza tym miał wystawić na szwank wizerunek państw NATO. Bardzo na rękę by mu było gdyby udało się sprowokować nasze służby do czegoś co byśmy żałowali. Na pewno nie chodziło o pretekst do ataku
@bartekvisca Oczywiście, że ma. Każdy doświadczony żołnierz na wagę złota. Nowoczesny sprzęt który dostają Ukraińcy musi ktoś obsłużyć. 10 operatorów wyrzutni rakietowych zrobi więcej szkód niż 100 ochotników z koktajlami Mołotowa.
@Hubsao Widziałem dziś ciekawą analizę i wniosek, że gdyby tylko rozlokować odpowiednie siły NATO wzdłuż białoruskiej granicy, to Putin nie mógłby wysłać wojsk z Brześcia do odcięcia granicy polsko-ukraińskiej aby się tym siłom NATO nie odsłonić.
@matirix20 W styczniu podjęli decyzję o wysłaniu statków na Morze Czarne, statki wypłynęły, ale w lutym je cofnięto bez wytłumaczenia. Nie dotarłem do więcej wiadomości na ten temat. Podejrzewam, że któryś z sojuszników musiał ich przekonać aby je wycofali i nie angażowali się zbrojnie.
0
@vangoor Też mi się tak wydaje, ale jednak kwalifikacje są podzielone na strefy, więc może jak ją przykładowo zawieszą w swoich strukturach to może coś w regulaminie rzutuje także na te kwalifikacje do mundialu.
0
@Cwaniak4 Jemu nie chodzi o zniszczenie, ale o przejęcie kontroli na tym strategicznym dla niego terenie.
0
@lukaszbarca15 No chyba na to wychodzi. Czyli zaraz "zakręci" jeśli ma taką możliwość
0
@lukaszbarca15 Ciekawi mnie sytuacja z gazem i ropą. Jeśli gaz z Rosji nadal płynie, to oni mu za to normalnie płacą czy jak to z tym jest?
0
@Kondziubarca To nie jest przekaz mający nastraszyć Ukrainę.
0
@Michael24 Masz La Ramblę to i twitter zbędny. Ja nie mam ani Fejsbuka ani twittera i jakoś żyję.
0
@kiper09 Obawiam się,że został za bardzo upokorzony. Musieliby pójść na spore ustępstwa aby mógł się wycofać z twarzą.
0
@draxidox Ale zamiast tej wody to chyba coś mocniejszego tam postawią.
0
@Rust_Cohle "Ludzie - ale tu nikogo nie ma"
"Macie tej benzynki jeszcze?"
0
@michal26 No właśnie to nie jest takie proste - każdy pisze złoto, złoto a to przecież nie jest towar co kupisz w supermarkecie, a sprzedasz na skupie złomu.
2
@KapiFCB A guzik prawda - ja nie mam wcale twittera a wszystko ładnie pięknie odfiltrowane serwuje mi La Rambla.
0
@michal26 Jakie złoto? Fizyczne czy papierowe? Jeśli fizyczne to w jakiej formie (monety/sztabki), gdzie je kupić i gdzie je sprzedać?
0
@Hubsao Wierzysz w to? Nawet jeśli takie coś krąży to może to akcja Anonymous
0
@Uukasz_93 Ktoś tu wrzucał ciekawy tekst - jak widać autor trafnie przewidział pewne rzeczy, więc na pewno przyczyny które wymienił wydatnie się przyczyniły do posunięć Putina.
https://www.krzysztofwojczal.pl/geopolityka/europa-wschodnia/rosja-europa-wschodnia/do-2022-roku-rosja-wywola-wojne-w-europie-lub-na-bliskim-wschodzie/
2
@Radzio_94 Wiele zależy od tego czy interesuje cię zarobek (spekulacja) czy raczej ochrona kapitału,a zysk to sprawa drugorzędna.
0
@Przemek2323 Bo o covidzie to akurat każdy miał tą elementarną wiedzę. I tak mało kto wierzył w oficjalne statystyki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blaugrana900 https://www.najlepszekonto.pl/ranking-kont-maklerskich
3
Ciekawe czy Moskwa otworzy dziś swoją giełdę, czy też na razie zawieszą obrót? Ależ tam będzie rzeź.
0
@Emhyr To był test, ale jedności Zachodu itd. Poza tym miał wystawić na szwank wizerunek państw NATO. Bardzo na rękę by mu było gdyby udało się sprowokować nasze służby do czegoś co byśmy żałowali. Na pewno nie chodziło o pretekst do ataku
0
@D10SLEO A co ma być?
0
@Worny Widok tej radości na trybunach bezcenny.
0
@anxted Bez porównania. Jugosławia się rozpadła na kawałki to jak niby mieli grać?
1
@Janiama Barca- Athletic 1-2
2
@bartekvisca Oczywiście, że ma. Każdy doświadczony żołnierz na wagę złota. Nowoczesny sprzęt który dostają Ukraińcy musi ktoś obsłużyć. 10 operatorów wyrzutni rakietowych zrobi więcej szkód niż 100 ochotników z koktajlami Mołotowa.
0
@fenix1983 A potem cyk dogadają się z Rosją, Białorusią i Turcja i zajmą całą Europę.
1
@Hubsao Widziałem dziś ciekawą analizę i wniosek, że gdyby tylko rozlokować odpowiednie siły NATO wzdłuż białoruskiej granicy, to Putin nie mógłby wysłać wojsk z Brześcia do odcięcia granicy polsko-ukraińskiej aby się tym siłom NATO nie odsłonić.
0
@Tomo1989 https://spidersweb.pl/bizblog/wojna-na-ukrainie-pioruny-kontrakt-usa/
1
@matirix20 W styczniu podjęli decyzję o wysłaniu statków na Morze Czarne, statki wypłynęły, ale w lutym je cofnięto bez wytłumaczenia. Nie dotarłem do więcej wiadomości na ten temat. Podejrzewam, że któryś z sojuszników musiał ich przekonać aby je wycofali i nie angażowali się zbrojnie.
0
@Death_voice Szykują się więc na kolejną Zimną Wojnę. Pytanie tylko czy z Polską jako buforem, czy już bez nas.