4

@Bykunn Dobrze, ale jednak z niepokojem trzeba też spoglądać na budżet. Od czasów pandemii nasz budżet jest z gumy. Już myślałem, że osiągnęliśmy granice wydatków, ale jak widać bardzo się myliłem.

1

@Joe_Pesci Czy u nas kogokolwiek to obchodzi? Jak Ukraina nie dokona wiosennych zasiewów to ta cena 10 zł za chleb długo się utrzyma. A w Polsce z racji słabej złotówki przecena - nikt nie reaguje na eksport.

0

@Abominacja Racja.

0

@AdamaTraore Świat się nauczył. Ruskie nadal tkwią w XIX wieku.

0

Dlaczego na mobilnej stronie nie widać gorących dyskusji?

1

@mkord Wyposażenie dostaną. Ważne, że są tam ludzie do walki.

0

@Ls0811 Węgrzy już zablokowali eksport zboża. My nadal eksportujemy a świat chętnie kupuje skoro złotówka jest tak tania. Dodatkowo przybywa nam w masowym tempie obywateli do wykarmienia. Ciekawe czy rządzący widzą ten problem czy mają to gdzieś i potem będziemy sprowadzać drogą żywność.

0

@FC1899Barca Ale wiesz, że teraz kupując nawozy azotowe musisz podać swoje dane? Cobyś widniał w rejestrze jako biorący udział w obrocie materiałami potencjalnie używanymi w terroryzmie.

2

@gbarca Nie ma to jak wymienić kraje bogate z racji surowców czy te które latami grabiły kolonie by podać je jako przykład że socjal jest dobry. Podaj przykład biednego kraju w którym socjal działa.

2

@Patrykl145 I prawidłowo- doić ich z kasy ile wlezie.

1

@Criss18Barca Każda sankcja nałożona na Rosję szkodzi Naszym interesom. Chyba że ty nie uważasz się za człowieka z szeroko rozumianego zachodu. Dlaczego piszesz "ich interesom"?

1

@Kakavi Przecież to nastolatek jeszcze. Do Barcy B jak znalazł.

0

@elprawak Tutaj podają, że w leopardzie trwa to o 15 min dłużej i wynosi 40 minut. http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/25607?t=Zaloga-Bergepanzera-w-akcji

1

@Kamilos84 Kurczę - wypisz wymaluj jakbym widział te sondy z Polski. Jak ludzie sobie wdrukują w głowę,że kogoś popierają to już nic ich od nich nie odrzuci.

0

@Azi NATO nie jest powołane do ochrony ludności na całym świecie.

0

@Rick Aha. Dzięki.

0

@william_wallace Nie wiem ile trafi ale biorąc pod uwagę, że nasz demograficzny program 500 plus nie wypalił, a trafiają tu realnie matki z dziećmi, to chyba jest to coś na czym zależało naszym rządzącym. W perspektywie lat może się okazać, ze to będzie ratunek dla naszego systemu emerytalnego i będzie kto miał utrzymywać wyż demograficzny z lat 80-tych.

2

@AdamaTraore Serio - to tych dwóch lat covida praktycznie nie odczułem ani osobiście, ani emocjonalnie. Ot drobne niedogodności od czasu do czasu i zero strachu. A tu wystarczył tydzień.

0

@UbranyNaBialo W sensie, że jej rozpoczęcie? Nie będę w to brnął, ale tak czy inaczej jej opanowanie już nie było takie proste i w tym sensie było jak najbardziej niezależne.

3

@The_Man Ale skąd wiesz, że jadą do bazy z paliwem? Wojskowe cysterny pomagały Orlenowi rozwozić paliwo na stacje, więc po prostu mogą teraz wracać na pusto.

0

@Rick O jakich igrzyskach ty piszesz? To te olimpijskie już się nie skończyły?

1

@gaucho104 1. Kazimierz Górski
2. Johan Cruyff
3. sir Alex Ferguson
4. Pep Guardiola
5. Jose Mourinho
A dodatkowo top 1 selekcjonerów to wielki Guus Hiddink.

0

@Shadow23FCB Ale to chyba nie jest kwestia wiary.

0

@Khajio O ile pandemia to mogło być coś niezależne od człowieka, tak teraz to już tylko i wyłącznie ludzka wina. A co najlepsze pandemii nie dało się opanować, a teraz można to zakończyć z dnia na dzień jedną decyzją.

1

@Kgorecki2500 A idź pan z takimi grami w tym momencie.

0

@Kusco15 Przecież tam nie ma żadnej wojny. W rosji za podobne stwierdzenie będą teraz karać.

0

@LS Nie no to nie będzie 20%,tylko setki albo tysiące procent. Jeśli te akcje spadły już na dno to odbicie będzie imponujące. A prędzej czy później Rosja znajdzie odbiorców.

6

@Azi A może zrobić dobrowolną tak jak szczepionki? Na zasadzie - nie przeszedłeś służby, nie możesz być zatrudniony. Szach-mat.

0

@DaPidejpi To dość uspokajające co piszesz. Ja bym się martwił gdyby oni to przyjmowali, a miałoby to mi w jakiś sposób zaszkodzić. Dopóki na mnie to nie działa to mogą sobie i spożywać trutkę na szczury - nic mi do tego. Tak samo jak narkotyki, alkohol,fajki, fast foody itd.

0

@iniesta44 I na ile im to wystarczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?