0

@RichardWinters Szczerze to przeraża mnie ta technologia. To jest po prostu porąbane, że technologia zmierza w tym kierunku.

0

@MesQueUnClub_87 Makitę.

0

@Arkon No niestety.

0

@michal26 Tylko tak się zastanawiam - chyba Rosja i tak gdzieś upchnie ten towar. Z konieczności pewnie po niższej cenie, ale pewnie znajdzie odbiorcę. Przykładowo kupi to Brazylia, która swoją ropę sprzeda po normalnej cenie USA. Choć być może kraje OPEC jakoś to regulują?

1

@Arkon Ciężko się dziwić Atalancie skoro stracili cały podstawowy atak do końca sezonu.

1

@Bykunn Mam nadzieję, że kumaci wojskowi przewidzieli to i sami tworzą i rozpowszechniają fejki albo po prostu ustawiają makiety dla dezinformacji.

3

@Kgorecki2500 Bzdura i tyle. Ten symbol nie ma żadnego porównania ze swastyką.

0

@Odcinkowy Podejrzewam ,że nie było wówczas takiego popytu w naszym regionie z racji wojny. Nie wiem tez jak mocna była wtedy złotówka. Jest wiele zmiennych które mogły mieć na to wpływ.

0

@Odcinkowy Jeśli to był wyskok jednej stacji w danym regionie to nie ma żadnego porozumienia. Osobiście jeśli jest jakaś zmowa, to już prędzej upatrywałbym jej na innych szczeblach dystrybucji . Bo ceny w hurcie też poszybowały.

0

@Odcinkowy No tak - ale takie porozumienie trzeba wpierw udowodnić.

0

@Baron77 Pytanie tylko na którym szczeblu miałaby wystąpić ta zmowa. Raczej nie da się udowodnić , że dotyczy to jakichś lokalnych stacji.

0

@Odcinkowy No czytam i nie rozumiem za co powinien być paragraf. Czy mamy w Polsce jakiś ustawowy limit marży na sprzedaży?

0

@Odcinkowy Sugerujesz, że ktoś robił ludzi w wała i nie wiedzieli za ile tankują?

0

@Azi W sumie żadnych. A chodzi o spółkę akcyjną, wiec dodatkowo działa na niekorzyść swych akcjonariuszy - https://www.bankier.pl/wiadomosc/Lotos-Spolka-nie-podjela-zadnych-dzialan-majacych-na-celu-maksymalizacje-marzy-8295133.html

0

Taka zagadka z rana . Jak myślicie czy normalna i czy dopuszczalna jest sytuacja gdy prezes spółki ogłasza, że nie podejmuje żadnych działań aby zwiększyć zysk tejże spółki gdy ma ku temu okazję by wykorzystać sytuację na rynku? Co o tym myślicie? Czy dopuszczacie jakieś okoliczności które to uzasadniają?

0

@jeyx77x Niech ktoś im tam powie, że cena za baryłkę nieznacznie ale spadła, podobnie jak euro i dolar, bo chyba tam z przyzwyczajenia podnoszą te ceny.

0

1

@PatrychoO To było wiadome od początku,że jeśli to potrwa dłużej, to emocje jakie to wzbudza będą stopniowo spadać. Ludzie po prostu przyzwyczajają się do "ekstremalnych sytuacji".

0

@Freudysta Po tych wypowiedziach prezesa Lipska na temat sytuacji na Ukrainie to niech spadają na bambus.

24

@IronSanHybrid No i właśnie dla takich obrazków warto było od początku kibicować Realowi. Teraz nawet awans znienawidzonego rywala wcale nie mierzi.

0

@IronSanHybrid I kupią sobie Czelsi od Romana.

0

@Batys Taa. W pakiecie z Neymarem od razu...

0

Pięknie. Utrzeć nosa Katarczykom.

0

"anonimowy przedstawiciel Arabii Saudyjskiej przekazał, że USA zaproponowały, aby książę Muhammad stał się pośrednikiem w konflikcie ukraińsko-rosyjskim. (PAP)"
Litości. Wiem że anonimowe źródło to pewnie wyssane z palca, ale mimo wszystko trzeba mieć sporą fantazję aby takie coś wymyślić. To coś takiego jak w "Milczeniu owiec", gdy Hannibal Lecter mial pomóc w ujęciu innego mordercy.

1

@tomek8756 Po prostu stwierdził rzecz oczywistą, że między krajami nie ma przyjaźni, tylko każdy dba o własne interesy. Nie rozumiem co w tym takiego odkrywczego. Tylko ktoś wyjątkowo naiwny wierzy, że sojusze i współpraca międzynarodowa opierają się na ideach, a nie na rachunku korzyści.

0

@barcelonaLM Zaraz wyjdzie na to, że nie ma dowodu iż Putin wiedział o inwazji na Ukrainę.

0

@Cule1234 No i gitara. Ja też mam na to wywalone. Czas już zakończyć ten nieudany eksperyment zwany ludzkością.

2

@vangoor Znajomy zamówił dostawę na czwartek w hurcie po cenie 8,1. Czyli wychodzi na to, że jeszcze jadą na starych zapasach.

0

@michal26 To chyba oczywiste, ze to jest tymczasowe.

0

@normasubiektywna Ale do tej pory milczały, coś tam wypowiadały się o zawarciu pokoju. Teraz jasno opowiadają się na temat sytuacji w Ukrainie i o przyjaźni z Rosją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?