@michal26 Tylko tak się zastanawiam - chyba Rosja i tak gdzieś upchnie ten towar. Z konieczności pewnie po niższej cenie, ale pewnie znajdzie odbiorcę. Przykładowo kupi to Brazylia, która swoją ropę sprzeda po normalnej cenie USA. Choć być może kraje OPEC jakoś to regulują?
@Odcinkowy Podejrzewam ,że nie było wówczas takiego popytu w naszym regionie z racji wojny. Nie wiem tez jak mocna była wtedy złotówka. Jest wiele zmiennych które mogły mieć na to wpływ.
@Odcinkowy Jeśli to był wyskok jednej stacji w danym regionie to nie ma żadnego porozumienia. Osobiście jeśli jest jakaś zmowa, to już prędzej upatrywałbym jej na innych szczeblach dystrybucji . Bo ceny w hurcie też poszybowały.
Taka zagadka z rana . Jak myślicie czy normalna i czy dopuszczalna jest sytuacja gdy prezes spółki ogłasza, że nie podejmuje żadnych działań aby zwiększyć zysk tejże spółki gdy ma ku temu okazję by wykorzystać sytuację na rynku? Co o tym myślicie? Czy dopuszczacie jakieś okoliczności które to uzasadniają?
@jeyx77x Niech ktoś im tam powie, że cena za baryłkę nieznacznie ale spadła, podobnie jak euro i dolar, bo chyba tam z przyzwyczajenia podnoszą te ceny.
@PatrychoO To było wiadome od początku,że jeśli to potrwa dłużej, to emocje jakie to wzbudza będą stopniowo spadać. Ludzie po prostu przyzwyczajają się do "ekstremalnych sytuacji".
"anonimowy przedstawiciel Arabii Saudyjskiej przekazał, że USA zaproponowały, aby książę Muhammad stał się pośrednikiem w konflikcie ukraińsko-rosyjskim. (PAP)" Litości. Wiem że anonimowe źródło to pewnie wyssane z palca, ale mimo wszystko trzeba mieć sporą fantazję aby takie coś wymyślić. To coś takiego jak w "Milczeniu owiec", gdy Hannibal Lecter mial pomóc w ujęciu innego mordercy.
@tomek8756 Po prostu stwierdził rzecz oczywistą, że między krajami nie ma przyjaźni, tylko każdy dba o własne interesy. Nie rozumiem co w tym takiego odkrywczego. Tylko ktoś wyjątkowo naiwny wierzy, że sojusze i współpraca międzynarodowa opierają się na ideach, a nie na rachunku korzyści.
@normasubiektywna Ale do tej pory milczały, coś tam wypowiadały się o zawarciu pokoju. Teraz jasno opowiadają się na temat sytuacji w Ukrainie i o przyjaźni z Rosją.
0
@RichardWinters Szczerze to przeraża mnie ta technologia. To jest po prostu porąbane, że technologia zmierza w tym kierunku.
0
@MesQueUnClub_87 Makitę.
0
@Arkon No niestety.
0
@michal26 Tylko tak się zastanawiam - chyba Rosja i tak gdzieś upchnie ten towar. Z konieczności pewnie po niższej cenie, ale pewnie znajdzie odbiorcę. Przykładowo kupi to Brazylia, która swoją ropę sprzeda po normalnej cenie USA. Choć być może kraje OPEC jakoś to regulują?
1
@Arkon Ciężko się dziwić Atalancie skoro stracili cały podstawowy atak do końca sezonu.
1
@Bykunn Mam nadzieję, że kumaci wojskowi przewidzieli to i sami tworzą i rozpowszechniają fejki albo po prostu ustawiają makiety dla dezinformacji.
3
@Kgorecki2500 Bzdura i tyle. Ten symbol nie ma żadnego porównania ze swastyką.
0
@Odcinkowy Podejrzewam ,że nie było wówczas takiego popytu w naszym regionie z racji wojny. Nie wiem tez jak mocna była wtedy złotówka. Jest wiele zmiennych które mogły mieć na to wpływ.
0
@Odcinkowy Jeśli to był wyskok jednej stacji w danym regionie to nie ma żadnego porozumienia. Osobiście jeśli jest jakaś zmowa, to już prędzej upatrywałbym jej na innych szczeblach dystrybucji . Bo ceny w hurcie też poszybowały.
0
@Odcinkowy No tak - ale takie porozumienie trzeba wpierw udowodnić.
0
@Baron77 Pytanie tylko na którym szczeblu miałaby wystąpić ta zmowa. Raczej nie da się udowodnić , że dotyczy to jakichś lokalnych stacji.
0
@Odcinkowy No czytam i nie rozumiem za co powinien być paragraf. Czy mamy w Polsce jakiś ustawowy limit marży na sprzedaży?
0
@Odcinkowy Sugerujesz, że ktoś robił ludzi w wała i nie wiedzieli za ile tankują?
0
@Azi W sumie żadnych. A chodzi o spółkę akcyjną, wiec dodatkowo działa na niekorzyść swych akcjonariuszy - https://www.bankier.pl/wiadomosc/Lotos-Spolka-nie-podjela-zadnych-dzialan-majacych-na-celu-maksymalizacje-marzy-8295133.html
0
Taka zagadka z rana . Jak myślicie czy normalna i czy dopuszczalna jest sytuacja gdy prezes spółki ogłasza, że nie podejmuje żadnych działań aby zwiększyć zysk tejże spółki gdy ma ku temu okazję by wykorzystać sytuację na rynku? Co o tym myślicie? Czy dopuszczacie jakieś okoliczności które to uzasadniają?
0
@jeyx77x Niech ktoś im tam powie, że cena za baryłkę nieznacznie ale spadła, podobnie jak euro i dolar, bo chyba tam z przyzwyczajenia podnoszą te ceny.
0
@bartekvisca
1
@PatrychoO To było wiadome od początku,że jeśli to potrwa dłużej, to emocje jakie to wzbudza będą stopniowo spadać. Ludzie po prostu przyzwyczajają się do "ekstremalnych sytuacji".
0
@Freudysta Po tych wypowiedziach prezesa Lipska na temat sytuacji na Ukrainie to niech spadają na bambus.
24
@IronSanHybrid No i właśnie dla takich obrazków warto było od początku kibicować Realowi. Teraz nawet awans znienawidzonego rywala wcale nie mierzi.
0
@IronSanHybrid I kupią sobie Czelsi od Romana.
0
@Batys Taa. W pakiecie z Neymarem od razu...
0
Pięknie. Utrzeć nosa Katarczykom.
0
"anonimowy przedstawiciel Arabii Saudyjskiej przekazał, że USA zaproponowały, aby książę Muhammad stał się pośrednikiem w konflikcie ukraińsko-rosyjskim. (PAP)"
Litości. Wiem że anonimowe źródło to pewnie wyssane z palca, ale mimo wszystko trzeba mieć sporą fantazję aby takie coś wymyślić. To coś takiego jak w "Milczeniu owiec", gdy Hannibal Lecter mial pomóc w ujęciu innego mordercy.
1
@tomek8756 Po prostu stwierdził rzecz oczywistą, że między krajami nie ma przyjaźni, tylko każdy dba o własne interesy. Nie rozumiem co w tym takiego odkrywczego. Tylko ktoś wyjątkowo naiwny wierzy, że sojusze i współpraca międzynarodowa opierają się na ideach, a nie na rachunku korzyści.
0
@barcelonaLM Zaraz wyjdzie na to, że nie ma dowodu iż Putin wiedział o inwazji na Ukrainę.
0
@Cule1234 No i gitara. Ja też mam na to wywalone. Czas już zakończyć ten nieudany eksperyment zwany ludzkością.
2
@vangoor Znajomy zamówił dostawę na czwartek w hurcie po cenie 8,1. Czyli wychodzi na to, że jeszcze jadą na starych zapasach.
0
@michal26 To chyba oczywiste, ze to jest tymczasowe.
0
@normasubiektywna Ale do tej pory milczały, coś tam wypowiadały się o zawarciu pokoju. Teraz jasno opowiadają się na temat sytuacji w Ukrainie i o przyjaźni z Rosją.