@marcin62 Pomijając już sam aspekt dobroczynności, to ci osobnicy chyba nie wiedzą na czym polega promocja. Polega na promowaniu jakiejś marki. A promowanie marki można dostosować do grupy docelowej. Jeśli marka jest już wystarczająco rozpoznawalna wśród polskiego społeczeństwa, to nie jest w tym nic dziwnego, że firma chce się przebić w świadomości grupy kilkumilionowej, która przybyła do naszego kraju i wśród której jest masa dzieci. Czyli w przypadku firmy Smyk jest to jak najbardziej opłacalne działanie. Tylko totalny dzban tego nie pojmuje.
@Criss18Barca " A teraz ludziom przeszkadza..." Ja bym nie używał wobec tych osobników słowa "ludzie", bo takie podejście nie podchodzi pod ogólnie pojmowane ludzkie zachowanie.
@Sztywno Na naszej stronie też co niektórym trzeba to przetłumaczyć na polski, bo już bredzą coś o jakichś przywilejach czy promocjach. Choć i tak pewnie do nich nie dotrze...
@vangoor Tego Olofa to zapakować razem z tymi Rosjanami i wywieźć do tej Rosji, a dodatkowo zaminować wokół nich granice, odłączyć od sieci i niech tam sobie wegetują.
@Momals11 A jak oni to sprawdzają? Po dowodzie czy na oko? Edit - już widzę. Potrzebny dokument. No to kto sprytny ten ma okazję dorobić proponując pośrednictwo w zakupie.
@MesQueUnClub_87 No ale medycyna pracy przecież jest prywatna, bo NFZ tego nie refunduje. Często pracodawcy mają po prostu umowę z danym lekarzem i dlatego nie ma możliwości wyboru.
@John_Doe Ależ to jest głupi konkurs, a ci którzy się plują, to już totalni debile. Każdy ma swój gust i to bezsens, aby krytykować czyjeś w pełni subiektywne oceny. To już wybory czempionów wśród różnych zwierząt mają więcej merytorycznych przesłanek.
Widzę, że Bodo/Glimt znowu awans. To jest fenomen, że zespół bez regularnej gry bo zaczną sezon dopiero w kwietniu wyrzuca z rozgrywek kolejną drużynę, tym razem Alkmaar.
@koksik2700 Jak z lat 90-tych i w czapce i okularach to na pewno Robert Janson, a piosenka to najpewniej Małe szczęścia. Nie dziękuj. Edit - ooo, 17 sekund się spóźniłem.
@RoBoT Nierealne. W dłuższej perspektywie Rosja znajdzie sobie "kraje tranzytowe", przez które prześle swoje surowce dalej. Oczywiście tracąc na tym, ale jednak...
@Janiama A tyle na ten temat obecny prezes PGNiG - "W 2023 r. własne wydobycie PGNiG w Norwegii ma wynieść 2,4 mld m sześc. W 2026 -2027 r. będzie to już 4 mld m sześc. – Zgodnie z kontraktem przesyłowym mamy w Baltic Pipe zarezerwowaną zdecydowaną większość z 10 mld m sześć. gazu rocznej przepustowości".
@Pogba Ja wiem czy śmieszne? Szukacie dziury w całym. Pomaga to pewnie rozładować kolejki. Ja tam wolałbym przyjść w godzinach gdy jest mniejszy tłok niż tłoczyć się bez sensu wtedy gdy najwięcej ludzi.
@LioMessi10 Dokładnie - mimo wszystko jestem zaskoczony tym, jak wiele słówek córka już dzięki temu załapała. I z jakim zainteresowaniem musi to robić.
@hardmind Czemu akurat klęcząc na grochu? Hymn już zna, więc nie ma powodu aby ją do niego zmuszać. A ukraiński? W przyszłości jego znajomość może być pożądana na rynku pracy, jeśli oba kraje nawiążą partnerską współpracę.
0
@patry295 Kurczę. Aż musiałem sprawdzić z ciekawości kim jest ten cały Tom Brady.
0
@KibicBarcy123 Jeśli ktoś mu oferuje więcej, to co tu niby jest do rozumienia?
0
@FC1899Barca Po co oni to przepakowują? Nie łatwiej złapać ten cały wózek i od razu pędzić z nim do kasy?
1
@marcin62 Pomijając już sam aspekt dobroczynności, to ci osobnicy chyba nie wiedzą na czym polega promocja. Polega na promowaniu jakiejś marki. A promowanie marki można dostosować do grupy docelowej. Jeśli marka jest już wystarczająco rozpoznawalna wśród polskiego społeczeństwa, to nie jest w tym nic dziwnego, że firma chce się przebić w świadomości grupy kilkumilionowej, która przybyła do naszego kraju i wśród której jest masa dzieci. Czyli w przypadku firmy Smyk jest to jak najbardziej opłacalne działanie. Tylko totalny dzban tego nie pojmuje.
0
@Criss18Barca " A teraz ludziom przeszkadza..." Ja bym nie używał wobec tych osobników słowa "ludzie", bo takie podejście nie podchodzi pod ogólnie pojmowane ludzkie zachowanie.
3
@Sztywno Na naszej stronie też co niektórym trzeba to przetłumaczyć na polski, bo już bredzą coś o jakichś przywilejach czy promocjach. Choć i tak pewnie do nich nie dotrze...
0
@KapiFCB No i bardzo dobrze. Niech odpadają.
0
@Kgorecki2500 Od razu widać, że to androidy wyposażone w ten sam system operacyjny.
0
@Kengo On się przypiął do słupka? Ja bym go tam zostawił przynajmniej do końca meczu
0
@vangoor Tego Olofa to zapakować razem z tymi Rosjanami i wywieźć do tej Rosji, a dodatkowo zaminować wokół nich granice, odłączyć od sieci i niech tam sobie wegetują.
0
@Momals11 A jak oni to sprawdzają? Po dowodzie czy na oko?
Edit - już widzę. Potrzebny dokument. No to kto sprytny ten ma okazję dorobić proponując pośrednictwo w zakupie.
1
@MesQueUnClub_87 No to spoko. To już zależy od firmy.
1
@MesQueUnClub_87 No ale medycyna pracy przecież jest prywatna, bo NFZ tego nie refunduje. Często pracodawcy mają po prostu umowę z danym lekarzem i dlatego nie ma możliwości wyboru.
6
@Zoker Jaki mieli w tym cel? Ruscy usiłują zabić wszystko na tej Ukrainie co przewyższa ich inteligencją?
0
@John_Doe Ależ to jest głupi konkurs, a ci którzy się plują, to już totalni debile. Każdy ma swój gust i to bezsens, aby krytykować czyjeś w pełni subiektywne oceny. To już wybory czempionów wśród różnych zwierząt mają więcej merytorycznych przesłanek.
3
Widzę, że Bodo/Glimt znowu awans. To jest fenomen, że zespół bez regularnej gry bo zaczną sezon dopiero w kwietniu wyrzuca z rozgrywek kolejną drużynę, tym razem Alkmaar.
0
@AdamaTraore Worek
1
@koksik2700 Jak z lat 90-tych i w czapce i okularach to na pewno Robert Janson, a piosenka to najpewniej Małe szczęścia. Nie dziękuj.
Edit - ooo, 17 sekund się spóźniłem.
2
@Pawel13sz To teraz powinni jedenastki strzelać na zmianę i za każde trafienie w tego dzbana punkty nich im naliczają.
0
@DCHX Tyle dobrego, że niemieckie media suchej nitki nie zostawiły na Bundestagu i na kanclerzu i nazwały ich zachowanie hańbą.
0
@Janiama Galatasaray- Barcelona 0-3
0
@patry295 Moralnie i etycznie dopuszczam karę śmierci. Jedyne co mnie do niej zniechęca, to ułomność wymiaru (nie)sprawiedliwości.
0
@GeneralXavi Dziś gramy o 18-45.
0
@RoBoT Nierealne. W dłuższej perspektywie Rosja znajdzie sobie "kraje tranzytowe", przez które prześle swoje surowce dalej. Oczywiście tracąc na tym, ale jednak...
1
@zeko0 Zaraz, nie przypominam sobie aby Messi czy Ronaldo w pojedynkę mierzyli się z całymi drużynami.
1
@Janiama A tyle na ten temat obecny prezes PGNiG - "W 2023 r. własne wydobycie PGNiG w Norwegii ma wynieść 2,4 mld m sześc. W 2026 -2027 r. będzie to już 4 mld m sześc. – Zgodnie z kontraktem przesyłowym mamy w Baltic Pipe zarezerwowaną zdecydowaną większość z 10 mld m sześć. gazu rocznej przepustowości".
1
@Rust_Cohle Kurna. Myślałem, że takie dzbany to tylko jakiś regionalny folklor, a to tak jest w całym kraju?
0
@Pogba Ja wiem czy śmieszne? Szukacie dziury w całym. Pomaga to pewnie rozładować kolejki. Ja tam wolałbym przyjść w godzinach gdy jest mniejszy tłok niż tłoczyć się bez sensu wtedy gdy najwięcej ludzi.
0
@LioMessi10 Dokładnie - mimo wszystko jestem zaskoczony tym, jak wiele słówek córka już dzięki temu załapała. I z jakim zainteresowaniem musi to robić.
0
@hardmind Czemu akurat klęcząc na grochu? Hymn już zna, więc nie ma powodu aby ją do niego zmuszać. A ukraiński? W przyszłości jego znajomość może być pożądana na rynku pracy, jeśli oba kraje nawiążą partnerską współpracę.