0

@patry295 Kurczę. Aż musiałem sprawdzić z ciekawości kim jest ten cały Tom Brady.

0

@KibicBarcy123 Jeśli ktoś mu oferuje więcej, to co tu niby jest do rozumienia?

0

@FC1899Barca Po co oni to przepakowują? Nie łatwiej złapać ten cały wózek i od razu pędzić z nim do kasy?

1

@marcin62 Pomijając już sam aspekt dobroczynności, to ci osobnicy chyba nie wiedzą na czym polega promocja. Polega na promowaniu jakiejś marki. A promowanie marki można dostosować do grupy docelowej. Jeśli marka jest już wystarczająco rozpoznawalna wśród polskiego społeczeństwa, to nie jest w tym nic dziwnego, że firma chce się przebić w świadomości grupy kilkumilionowej, która przybyła do naszego kraju i wśród której jest masa dzieci. Czyli w przypadku firmy Smyk jest to jak najbardziej opłacalne działanie. Tylko totalny dzban tego nie pojmuje.

0

@Criss18Barca " A teraz ludziom przeszkadza..." Ja bym nie używał wobec tych osobników słowa "ludzie", bo takie podejście nie podchodzi pod ogólnie pojmowane ludzkie zachowanie.

3

@Sztywno Na naszej stronie też co niektórym trzeba to przetłumaczyć na polski, bo już bredzą coś o jakichś przywilejach czy promocjach. Choć i tak pewnie do nich nie dotrze...

0

@KapiFCB No i bardzo dobrze. Niech odpadają.

0

@Kgorecki2500 Od razu widać, że to androidy wyposażone w ten sam system operacyjny.

0

@Kengo On się przypiął do słupka? Ja bym go tam zostawił przynajmniej do końca meczu

0

@vangoor Tego Olofa to zapakować razem z tymi Rosjanami i wywieźć do tej Rosji, a dodatkowo zaminować wokół nich granice, odłączyć od sieci i niech tam sobie wegetują.

0

@Momals11 A jak oni to sprawdzają? Po dowodzie czy na oko?
Edit - już widzę. Potrzebny dokument. No to kto sprytny ten ma okazję dorobić proponując pośrednictwo w zakupie.

1

@MesQueUnClub_87 No to spoko. To już zależy od firmy.

1

@MesQueUnClub_87 No ale medycyna pracy przecież jest prywatna, bo NFZ tego nie refunduje. Często pracodawcy mają po prostu umowę z danym lekarzem i dlatego nie ma możliwości wyboru.

6

@Zoker Jaki mieli w tym cel? Ruscy usiłują zabić wszystko na tej Ukrainie co przewyższa ich inteligencją?

0

@John_Doe Ależ to jest głupi konkurs, a ci którzy się plują, to już totalni debile. Każdy ma swój gust i to bezsens, aby krytykować czyjeś w pełni subiektywne oceny. To już wybory czempionów wśród różnych zwierząt mają więcej merytorycznych przesłanek.

3

Widzę, że Bodo/Glimt znowu awans. To jest fenomen, że zespół bez regularnej gry bo zaczną sezon dopiero w kwietniu wyrzuca z rozgrywek kolejną drużynę, tym razem Alkmaar.

0

@AdamaTraore Worek

1

@koksik2700 Jak z lat 90-tych i w czapce i okularach to na pewno Robert Janson, a piosenka to najpewniej Małe szczęścia. Nie dziękuj.
Edit - ooo, 17 sekund się spóźniłem.

2

@Pawel13sz To teraz powinni jedenastki strzelać na zmianę i za każde trafienie w tego dzbana punkty nich im naliczają.

0

@DCHX Tyle dobrego, że niemieckie media suchej nitki nie zostawiły na Bundestagu i na kanclerzu i nazwały ich zachowanie hańbą.

0

@Janiama Galatasaray- Barcelona 0-3

0

@patry295 Moralnie i etycznie dopuszczam karę śmierci. Jedyne co mnie do niej zniechęca, to ułomność wymiaru (nie)sprawiedliwości.

0

@GeneralXavi Dziś gramy o 18-45.

0

@RoBoT Nierealne. W dłuższej perspektywie Rosja znajdzie sobie "kraje tranzytowe", przez które prześle swoje surowce dalej. Oczywiście tracąc na tym, ale jednak...

1

@zeko0 Zaraz, nie przypominam sobie aby Messi czy Ronaldo w pojedynkę mierzyli się z całymi drużynami.

1

@Janiama A tyle na ten temat obecny prezes PGNiG - "W 2023 r. własne wydobycie PGNiG w Norwegii ma wynieść 2,4 mld m sześc. W 2026 -2027 r. będzie to już 4 mld m sześc. – Zgodnie z kontraktem przesyłowym mamy w Baltic Pipe zarezerwowaną zdecydowaną większość z 10 mld m sześć. gazu rocznej przepustowości".

1

@Rust_Cohle Kurna. Myślałem, że takie dzbany to tylko jakiś regionalny folklor, a to tak jest w całym kraju?

0

@Pogba Ja wiem czy śmieszne? Szukacie dziury w całym. Pomaga to pewnie rozładować kolejki. Ja tam wolałbym przyjść w godzinach gdy jest mniejszy tłok niż tłoczyć się bez sensu wtedy gdy najwięcej ludzi.

0

@LioMessi10 Dokładnie - mimo wszystko jestem zaskoczony tym, jak wiele słówek córka już dzięki temu załapała. I z jakim zainteresowaniem musi to robić.

0

@hardmind Czemu akurat klęcząc na grochu? Hymn już zna, więc nie ma powodu aby ją do niego zmuszać. A ukraiński? W przyszłości jego znajomość może być pożądana na rynku pracy, jeśli oba kraje nawiążą partnerską współpracę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?