0

@Rastafarnianin Aj tam z La Ligi. Ja tak mam tylko z Barcą.

0

@Hubsao Nie patrz na to - Korwin twierdzi że to fejk ....

1

@Bykunn Jak to ruskie - szczyptę prawdy podleją gęsto propagandowym sosem. Pewnie wykorzystują te nasze zaplanowane na kwiecień ćwiczenia rezerwy.

0

@PatrychoO Jeśli kogoś pokarało to chyba tylko i wyłącznie Modera. Ale czy on życzył kontuzji Messiemu? Wątpię

0

@Deviler Ciekawe czy Piechniczek i reszta tych, którzy je stosują wiedzą chociaż skąd się w ogóle wzięło to określenie

1

@marcin62 Jak to mówią - lepiej żeby mnie potem dwunastu sądziło, niż czterech niosło.

0

@Przemek2323 Nie zgadzam się - on w to naprawdę wierzy. Myślę, że jest to jedna z niewielu spraw, w której emocje przysłaniają mu zdrowy osąd sytuacji.

0

@Foton Gdyby o moje bezpieczeństwo dbały bezpośrednio odpowiednie służby to też byłbym przeciwny prawu do obrony koniecznej.

1

@barcanawieki A ja myślę, że to z Arabią będzie wielkie "zaskoczenie" stratą punktów, zaś z Argentyną to Polska zaskoczy nas pozytywnie. I nawet nie wiem dlaczego, bo nie ma na to żadnych racjonalnych przesłanek. Po prostu takie przeczucie.

9

@don'T.R.I.P.e Nie rozumiem osób z tego radia. Chcieli mieć skandaliczną audycję no to ją mieli. Korwina bierze się do programu właśnie po to aby go podpuścić by zabłysnął i wywołał skandal. A tym razem on nawet nie powiedział nic czego by nie mówił wcześniej. I za to zwolniono dziennikarza? Przecież to żałosny pretekst.

0

@Zbyszard No też, ale już jednak w mniejszym stopniu.

1

Grupa B ma chyba najwięcej komplikacji politycznych - USA- Iran, a do tego Anglia ma szansę trafić na Walię lub Szkocję.

0

@MarFan Moim zdaniem mimo wszystko trudniej zdobywa się mistrzostwo ligi. To są jedyne zawody w których liczy się forma w przeciągu całego sezonu, a nie dyspozycja dnia czy łut szczęścia/pomoc sędziów.

6

@zodiak_10 Myślisz, że mało takich Góralskich polowało na nogi Messiego przez te wszystkie lata? Śmianie się z mema, choć czasem bezrefleksyjne to jeszcze nie jest życzenie komuś krzywdy.

2

"Za bufetem pracował ich dobry kolega Froncek Kujawa, nazywany przez stałych bywalców Hitlerem. Wszystko przez specyficzny wąski, który nosił od niepamiętnych czasów, identyczny z tym, jaki miał wódz Tysiącletniej Rzeszy. Mało kto wiedział, dlaczego Froncek tak lubił tego swojego wąsa, że na własne życzenie wystawiał się na docinki klientów. Prawda była taka, że on nim prowokował.
- Jakbym nie miał tego wąsika - tłumaczył kiedyś Lerczakowi - toby mnie nikt za tym barem nawet nie zauważył. Wiara by kupowała piwo i flaki, i nawet by nie pamiętała u kogo. A tak, proszę bardzo, kupują, płacą, ja im nalewam i podaję, a oni patrzą się na moją gębę i oczom nie wierzą. Robią głupie miny, ale nic nie gadają, tylko potem jak już są w swojej chacie, to mówią do swoich bab tak: "Ty wiesz, że w Grodzisku na dworcu piwo do kufli leje Hitler?". Powiadam ci, każdy tak powie. Wszyscy wiedzą, kto ja jestem, i o to właśnie się rozchodzi, żeby wiedzieli i już"
"Śmiertelnie poważna sprawa" Ryszard Ćwirlej.

0

@Borneo Aha. Czyli odebranie nagrody już jest polityczne? A występowanie w bojkotowanej stacji już nie jest? Jak dla mnie to się zupełnie nie klei, ale w sumie wisi mi to i powiewa.

0

@Borneo Ten ostatni wpis jest kompletnie niezrozumiały.

0

Ciekawy pojedynek się szykuje - nie tak dawno Robert i Messi konkurowali ze sobą o Złotą Piłkę, a teraz będą mieli prawdopodobnie ostatnią szanse na bezpośrednie starcie na mundialu.

0

@Borneo Nie o to mi chodzi. Ja to w ogóle olewam te śmieszne celebryckie ceremonie. Chodzi mi tylko o to, że w artykule podano iż Strasburger też uczestniczył w bojkocie tej ceremonii z powodu TVP, ale nie przeszkadza mu to na co dzień być jedną z twarzy tej telewizji.

0

@PodkarpackiKibic Trudno. W sumie jestem ciekaw jak to wypadnie, ale tylko w ramach wyjątku

0

@Sau_Ron Oby. Bo jak nie teraz to kiedy? Robert - musisz.

0

@LeoMessi1994 To sprawdź jeszcze to -

0

@Borneo Ten Karol Strasburger to ciekawy przypadek.

0

@Qlewer Pyta mnie Pan o cenę paliwa. A to jest przecież miecz obusieczny. Pan widzi cenę na stacji, a po drugiej stronie jest przecież ciężko pracujący szejk czy oligarcha..... Każdy chce żyć...

0

@Azi No taa - ale porównaj swoje zarobki rok temu, a teraz....

0

@Foton No i kurna jeden z tych newsów, że normalnie to by się to uznało za fejk, ale z drugiej strony to Trzaskowski - tu wszystko jest możliwe.

1

@DamianBarcaCule "Gdyby nie mieli nic do ukrycia to wrak był by kilka dni po katastrofie w Polsce," A nie bierzesz pod uwagę myśli, że im jest na rękę aby różne teorie spiskowe krążyły po Polsce i budziły podziały?

0

@PawkoFCB Ja już pomału konstruuję instalację na holzgas.

2

@Faun Putin powiedział sprawdzam. Teraz zobaczymy na ile stać Europę. Albo podkulimy ogon, albo wychodzimy ze swojej strefy komfortu i rozpoczynamy walkę na swoim odcinku frontu.

0

@Faun No i gitara. Niech zabiera swoje zabawki i wypad z europejskiej piaskownicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?