5

Mam nadzieję, że Lewy zostanie do końca kariery w Bayernie, a przynajmniej do momentu gdy ustanowi rekord wszechczasów strzelonych goli w Bundeslidze. Te kilka sezonów na koniec kariery w innym klubie nie jest warte tego aby zaprzepaścić taką szansę. Tym bardziej, że Bayern to teraz ścisła czołówka europejska więc to tak naprawdę żaden wielki awans jeśli chodzi o poziom sportowy.

1

@Adao420 Te muchy uśmiercają więcej istot żywych niż te groźne drapieżniki.

0

@Kondziubarca Przyjęcie wniosku nie oznacza, że im to przyznają. Poza tym do 2028 roku może się sporo wydarzyć.

0

@JarekS Teraz można tylko gdybać. Nigdy się tego nie dowiemy jakby to się mogło wówczas potoczyć.

3

@Introwertyk Tak jak ci biedni niemcy z Wehrmachtu.

0

@Kgorecki2500 Od rozpatrywania takich spraw to są sądy albo trybunały. Na podstawie dowodów,a nie na podstawie poglądów polityków okazywanych pod publiczkę. Bezproduktywne bzdety i tyle.

0

@GeneralXavi Na youtube jest filmik w którym prof. Miodek wyjaśnia tą kwestię.

1

@AdamaTraore Co jak co, ale jednak Angela wydawała się bardziej kompetentna w porównaniu do tego Olafa.

0

@prokofiew taktyk

0

@ODWAGA Nie no, Polak z krwi i kości. Więc uważajcie tam z tymi "ćwiczeniami" rezerwy.

0

@Bogan Ziomek tydzień temu dostał smsa o mobilizacji, a wczoraj się odezwał i dzwonił z okolic Charkowa, więc uważajcie z tymi powołaniami do rezerwy.

0

@osa91 Tak czy siak to jego koniec. Gdyby nie przystąpił, to Putin by go wymienił na inny model.

7

@GuerillaAthletic Do wszystkich newsów pochodzących ze strony ukraińskiej podchodzę z dużą rezerwą i to samo radzę robić wszystkim.

0

@masq Kraj, który użyje atomówki w celu defensywnym przegrał w momencie jej użycia. Atomówka w defensywie spełnia swoje zadanie tylko do momentu do którego nie zostanie użyta.

1

@PatrykBarca Polemizowałbym - zwłaszcza jeśli ktoś idzie przy okazji na spacer.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@robimen12345 Ale go nie ma i po temacie. Ja tam po nim nie płaczę i w sumie cieszę się, że odszedł. Tyle ode mnie.

2

Wolałbym jednak aby to Nico grał. Mam nadzieję, że nie odda zbyt łatwo miejsca.

0

@robimen12345 Oni nie są takim obciążeniem dla budżetu.

0

@robimen12345 Bo kiedyś trzeba było się i tak z tym pogodzić. Czas pisać nową historię.

0

@tbas Raczej bicie piany na użytek wewnętrzny.

0

@Colon Zamiast strzępić język w mediach niech idzie na front.

0

@GuerillaAthletic Mam już na to wywalone jajca. Tyle ci powiem. Niech atakują, to tak samo jakby Putin zgasił światło.

2

@robimen12345 Nie no bez jaj z tym Messim. Bardzo dobrze, że odszedł.

0

@LambiPL Już tam od razu chlanie. I tak każdy pije wedle możliwości.

0

@tristan87 Nie ogarniam tego. Zmuszanie aby ten horror przejść na trzeźwo to jakieś barbarzyństwo.

0

@MesQueUnClub08 Na XTB możesz sobie założyć darmowe konto demo, aczkolwiek niektórzy odradzają takie początki gdyż obracanie wirtualną kasą nie uczy kontrolowania emocji. Rozważ też założenie konta IKE lub IKZE, aby tam coś wpłacać i żeby na początek uniknąć podatku.

0

@Kgorecki2500 Nie zmienia się konia podczas przeprawy przez rzekę...

0

@endriuuu2 No ale fakt jest taki, że Mou ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i słowa, a dziennikarze nie biorą ani za czyny ani za słowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?