@Kidd Ale w zasadzie to dotyczy wszystkich dziennikarzy sportowych na świecie. Jak dotąd żaden z nich nie został topowym trenerem, mimo że się na wszystkim znają.
@AmigoBlancos Nie da rady, bo dodatkowy zespół zburzyłby harmonogram mundialu, a wyrzucenie ich rywali z barażu byłoby wobec nich czystym draństwem. Muszą ten awans wywalczyć na boisku.
Kurczę. Bez sensu zrobili dwa baraże o tej samej godzinie. Chętnie by człowiek popatrzył na męczarnie Polaków, ale bardziej ciekawi jednak postawa Macedonii. Oby przeszli dalej.
@derlysy1979 No w sumie coś w tym jest. Ja znam kanał i od razu skojarzyłem o co chodzi i gdzie szukać. Tak czy siak dobrze, że ktoś to streścił, bo nie miałem czasu oglądać.
@SkN Nie wiem gdzie ci ludzie mieszkają, że wierzą w płaską ziemię. U mnie wystarczy wyjrzeć przez okno i gołym okiem widać jak bardzo jest pofalowana.
@JackH A to nie jest tak, że jeśli sprawa zaczęła się toczyć przed terminem przedawnienia to już pozamiatane? W prawie administracyjnym to tak właśnie działa.
@Janiama Serio pan Tomasz stosuje takie określenia? Nie śledzę co prawda jego twórczości, ale z tych wpisów co mi się te kilka razy gdzieś nawinęły nie kojarzyłem go z podobnymi określeniami.
@Kgorecki2500 No w sumie też - bo co niby komu daje publiczne wyzywanie kogoś od różnych? Choć akurat ta postać wywołuje tak wiele negatywnych emocji, że ciężko się czasem powstrzymać pisząc w momencie wzburzenia. To zrozumiałe, aczkolwiek warto by nie zniżać się do poziomu opisywanych postaci.
@Janiama Trochę szacunku do bądź co bądź głowy państwa. Po co ten epitet? A tak poza tym to oczywiście zgoda - kolejna, choć tym razem w zasadzie mało istotna wpadka Orbana.
0
@P33ck Ale w najważniejszych meczach sezonu zabrakło go zarówno w repce jak i w klubie.
0
@Kidd Ale w zasadzie to dotyczy wszystkich dziennikarzy sportowych na świecie. Jak dotąd żaden z nich nie został topowym trenerem, mimo że się na wszystkim znają.
0
@DaPidejpi No i przede wszystkim młodszy. Ja też wolałbym Salaha.
1
@GeneralXavi Co ty bredzisz?
2
@Kidd Faktycznie. Opłacało się zagrać na spadek euro. Już ponad 45% do przodu.
1
@GeneralXavi To zmiana czasu - ja zawsze z tydzień dochodzę do siebie po tej zbrodni.
0
@Herato Na pewno trochę to kwestia szczęścia i choćby to że teraz sędziowie im oddali to co kiedyś im zabrali.
1
@BART97 "Kiełbasa" to dopiero był gość.
0
@AmigoBlancos Aha. Ten to zawsze powie jakąś głupotę, byleby ludzie o nim gadali.
1
@AmigoBlancos Nie da rady, bo dodatkowy zespół zburzyłby harmonogram mundialu, a wyrzucenie ich rywali z barażu byłoby wobec nich czystym draństwem. Muszą ten awans wywalczyć na boisku.
0
@Wilczeq Aż szkoda, że nie wprowadzą tego w życie.
A to znasz?
1
@BART97 No jakoś tak jest. Dziś bardziej ciekawi mnie czy Macedonia wyrzuci Portugalię.
0
Kurczę. Bez sensu zrobili dwa baraże o tej samej godzinie. Chętnie by człowiek popatrzył na męczarnie Polaków, ale bardziej ciekawi jednak postawa Macedonii. Oby przeszli dalej.
0
@derlysy1979 No w sumie coś w tym jest. Ja znam kanał i od razu skojarzyłem o co chodzi i gdzie szukać. Tak czy siak dobrze, że ktoś to streścił, bo nie miałem czasu oglądać.
0
@urbipl Taki fajny kamuflaż i wszystko psu na budę, przez ten gupi cień.
8
@derlysy1979 Po co? Bardzo fajne streszczenie. Kto chce, ten znajdzie odcinek.
1
@SkN Nie wiem gdzie ci ludzie mieszkają, że wierzą w płaską ziemię. U mnie wystarczy wyjrzeć przez okno i gołym okiem widać jak bardzo jest pofalowana.
0
Potraficie tak?
1
@eckov Nadal nie kumam co to ma wspólnego z Kolumbią.
https://www.thecoco.ie
1
@JackH A to nie jest tak, że jeśli sprawa zaczęła się toczyć przed terminem przedawnienia to już pozamiatane? W prawie administracyjnym to tak właśnie działa.
1
@Faun Tak to jest jak wpuścisz pewien element na salony.
0
@GuerillaAthletic A co niby mamy z tej Kolumbii? Nie kumam.
0
@Cwaniak4 Lipa. Nawet się nie umywa do główki Zidane'a.
1
@Captain5 Alfons , Brajan, Dorian.
1
@capoN Zawsze mnie to rozwala gdy ktoś mówi jakąś cenę za chleb a każdy na dźwięk tego słowa może mieć zupełnie inny produkt na myśli.
0
@agrad0 A kto to ogłosił?
0
@Janiama Serio pan Tomasz stosuje takie określenia? Nie śledzę co prawda jego twórczości, ale z tych wpisów co mi się te kilka razy gdzieś nawinęły nie kojarzyłem go z podobnymi określeniami.
0
@Kgorecki2500 No w sumie też - bo co niby komu daje publiczne wyzywanie kogoś od różnych? Choć akurat ta postać wywołuje tak wiele negatywnych emocji, że ciężko się czasem powstrzymać pisząc w momencie wzburzenia. To zrozumiałe, aczkolwiek warto by nie zniżać się do poziomu opisywanych postaci.
0
@Janiama Trochę szacunku do bądź co bądź głowy państwa. Po co ten epitet? A tak poza tym to oczywiście zgoda - kolejna, choć tym razem w zasadzie mało istotna wpadka Orbana.
14
@Kgorecki2500 W sensie, że temu ambasadorowi?