@Amigo_Blanco Na szczęście nie muszę - dzięki geniuszom z lewicy mam ten luksus i spokojne sumienie, że pośrednio pracują na mnie dzieci w innych krajach. Pytanie czy do nich też to dociera i czemu żaden taki geniusz nie wyznaczy nowych standardów na rynku.
@Amigo_Blanco Skoro rynek zalewają towary wyprodukowane taniej z pominięciem tych norm bo jakiś geniusz ustanowił normy w Europie ale nie nałożył embarga na towary z krajów gdzie takich norm nie ma, to jak z tym konkurować? Może niech lewica nam wszystkim to pokaże.
@Amigo_Blanco Może chcieli przestrzegać, ale to rynek i konsumenci nie chcieli za to płacić. Jeszcze raz ponawiam propozycję - niech lewica stworzy firmę, która wypełni ich ideały.
@Kusco15 Nikt cię nie musi o nic oskarżać. Wystarczy spojrzeć na historię twoich wpisów. A nie czekaj - są tak niewinne a tak szybko i często są usuwane? Ciekawe dlaczego. Hm.
@Amigo_Blanco Jeszcze raz powtórzę propozycję - niech ta lewica założy sobie firmę w której może realizować swoje ideały zamiast utrudniać życie innym. Co ich powstrzymuje? Ps - ta sama lewica pewnie nie widzi problemu gdy sięga po towary wyprodukowane przez dzieci gdzieś w krajach trzeciego świata z pominięciem wszelkich norm środowiskowych, bhp itd. A to dzięki ich normom i działaniom ta produkcja się tam przeniosła. Bohaterska walka z wiatrakami niech trwa nadal.
@Kusco15 Różnica jest taka, że ty wrzucasz praktycznie tylko posty które krytykują Konfederację, a osoby które czasem wrzucą cos krytykującego lewicę robią to sporadycznie i nie jest to ich jedyna aktywność na forum.
@Amigo_Blanco Mam w takim razie propozycję dla tej młodej czy tam nowej lewicy. Niech założą sobie koncern i w nim wprowadzają w życie swoje wzorcowe ideały.
@Deviler A co powiesz na opcję z Nawałką tylko na baraże? Były doniesienia, że sam Nawałka byłby skłonny na taka umowę. Jeśliby mu się udało, to występ na mundialu byłby magnesem dla topowych trenerów i na spokojnie można by było wybrać. Do tego mamy mało czasu a Nawałka jest na pewno bardziej zorientowany w polskich realiach od każdego zagranicznego trenera, zna piłkarzy i z miejsca mógłby zacząć pracę.
@Barca1992 Gdybym napisał co powinno spotkać tego nadgorliwca to bym pewnie dostał bana i chłopcy od Ziobry by do mnie wpadli więc życzę mu na początek aby rozpoczynał każdy dzień od rozdeptania klocka Lego.
@mokrychlopiec Owszem były. A Umtiti po długiej przerwie od gry zaprezentował się bardzo dobrze gdy dostał szansę. Wolę go w składzie o wiele bardziej niż choćby Lengleta. Nie wiadomo ile mu wytrzyma kolano, ale zdrowy może być naprawdę mocnym punktem obrony.
@Bykunn Chciałem tylko obśmiać podobne układy, które nie mają absolutnie żadnej mocy sprawczej. Posiadanie broni jądrowej ma jedyny sens wtedy gdy jest ona stosowana jako broń odstraszająca. Nikt normalny nie zastosuje jej do agresji, a jeśli już jakieś państwo stanie się ofiarą agresji to podobne układy można i tak wyrzucić do kosza.
@Kgorecki2500 Uwaga - sygnatariusze zawarli również tajny aneks w którym zobowiązali się do podjęcia odwetowych działań jądrowych, w przypadku złamania zapisów układu.....
@BARCA1899Messi Nie chcę go już widzieć w Barcy na boisku. Nie po to tworzymy młodą drużynę aby ściągać kogoś w takim wieku by blokował rozwój naszych nastolatków. Każdy dobry występ Gaviego i każdy gol Jutgli czy Abde cieszy mnie o wiele bardziej niż hattrick Messiego. Pewna era się skończyła i mam nadzieję, że już nie wróci
0
@domin1515 Przetestowali na ludziach, więc można już szczepić zwierzaczki....
2
@Ostatnikrwawygang Na to nie pozwolą konsumenci. Niedługo się przekonamy gdy wprowadzą podatek węglowy na produkty sprowadzane.
0
@Colin94 A co to za różnica gdzie się kupuje? Ja w stacjonarnym sklepie już ponad miesiąc chyba nie byłem.
5
@Janiama Przed kim niby zaczynacie się wstydzić? Niech każdy czyni to co mu rozum i doświadczenie podpowiada, a innych ostawi w spokoju.
0
@Rust_Cohle Ciężko powiedzieć. Trzeba na coś ją przelać, a skierowanie jej na takie PSG wydaje się dość niegroźne dla otoczenia.
2
@Rust_Cohle Bo nienawidzę PSG z całego serca, a mniejsze staty Messiego to mniejsze staty PSG.
0
@Rust_Cohle Niech te liczby stoją w miejscu jak najdłużej.
2
@Amigo_Blanco Na szczęście nie muszę - dzięki geniuszom z lewicy mam ten luksus i spokojne sumienie, że pośrednio pracują na mnie dzieci w innych krajach. Pytanie czy do nich też to dociera i czemu żaden taki geniusz nie wyznaczy nowych standardów na rynku.
3
@Amigo_Blanco Ale mają wspólny mianownik - narzuca je właśnie lewica.
9
@Amigo_Blanco Skoro rynek zalewają towary wyprodukowane taniej z pominięciem tych norm bo jakiś geniusz ustanowił normy w Europie ale nie nałożył embarga na towary z krajów gdzie takich norm nie ma, to jak z tym konkurować? Może niech lewica nam wszystkim to pokaże.
0
@Kusco15 Zapytałeś czemu jest taki odbiór twoich postów, to wysuwam swoją hipotezę. Możesz ją rozważyć, ale nie musisz.
2
@Amigo_Blanco Może chcieli przestrzegać, ale to rynek i konsumenci nie chcieli za to płacić. Jeszcze raz ponawiam propozycję - niech lewica stworzy firmę, która wypełni ich ideały.
5
@Kusco15 Nikt cię nie musi o nic oskarżać. Wystarczy spojrzeć na historię twoich wpisów. A nie czekaj - są tak niewinne a tak szybko i często są usuwane? Ciekawe dlaczego. Hm.
5
@Amigo_Blanco Jeszcze raz powtórzę propozycję - niech ta lewica założy sobie firmę w której może realizować swoje ideały zamiast utrudniać życie innym. Co ich powstrzymuje?
Ps - ta sama lewica pewnie nie widzi problemu gdy sięga po towary wyprodukowane przez dzieci gdzieś w krajach trzeciego świata z pominięciem wszelkich norm środowiskowych, bhp itd. A to dzięki ich normom i działaniom ta produkcja się tam przeniosła. Bohaterska walka z wiatrakami niech trwa nadal.
19
@Kusco15 Różnica jest taka, że ty wrzucasz praktycznie tylko posty które krytykują Konfederację, a osoby które czasem wrzucą cos krytykującego lewicę robią to sporadycznie i nie jest to ich jedyna aktywność na forum.
17
@Amigo_Blanco Mam w takim razie propozycję dla tej młodej czy tam nowej lewicy. Niech założą sobie koncern i w nim wprowadzają w życie swoje wzorcowe ideały.
0
@arekfanBarcy To jak je teraz odróżnić od przeziębienia czy grypy?
0
@Nazio87 Z początku to było ciekawe, ale mógłby się już trochę ograniczyć w tej twórczości bo co za dużo to niezdrowo i zaczyna już to trochę nużyć.
3
@Janas11224 Nie wiem co znaczy określenie "Giga Chad", ale wpis Pana Sławomira jak zwykle w punkt.
4
@Kgorecki2500 A ja tam trzymam mocno kciuki aby jednak spadli z hukiem z tej ligi.
0
@macio_944 A gdzie był Jaś Kapela?
0
@Barca1992 Wyrwane z kontekstu więc jak to można oceniać? Może mieli ku temu jakieś powody o których nie wiemy i które nie powinny nas interesować.
1
@Deviler A co powiesz na opcję z Nawałką tylko na baraże? Były doniesienia, że sam Nawałka byłby skłonny na taka umowę. Jeśliby mu się udało, to występ na mundialu byłby magnesem dla topowych trenerów i na spokojnie można by było wybrać. Do tego mamy mało czasu a Nawałka jest na pewno bardziej zorientowany w polskich realiach od każdego zagranicznego trenera, zna piłkarzy i z miejsca mógłby zacząć pracę.
1
@Barca1992 Gdybym napisał co powinno spotkać tego nadgorliwca to bym pewnie dostał bana i chłopcy od Ziobry by do mnie wpadli więc życzę mu na początek aby rozpoczynał każdy dzień od rozdeptania klocka Lego.
1
@mokrychlopiec Owszem były. A Umtiti po długiej przerwie od gry zaprezentował się bardzo dobrze gdy dostał szansę. Wolę go w składzie o wiele bardziej niż choćby Lengleta. Nie wiadomo ile mu wytrzyma kolano, ale zdrowy może być naprawdę mocnym punktem obrony.
5
@Bykunn Chciałem tylko obśmiać podobne układy, które nie mają absolutnie żadnej mocy sprawczej. Posiadanie broni jądrowej ma jedyny sens wtedy gdy jest ona stosowana jako broń odstraszająca. Nikt normalny nie zastosuje jej do agresji, a jeśli już jakieś państwo stanie się ofiarą agresji to podobne układy można i tak wyrzucić do kosza.
3
@Barca1992 No bo inaczej nie chciało wyjść prawidłowo... xD
0
@TylkoBarca7273 Covid ich zdziesiątkował...
3
@Kgorecki2500 Uwaga - sygnatariusze zawarli również tajny aneks w którym zobowiązali się do podjęcia odwetowych działań jądrowych, w przypadku złamania zapisów układu.....
0
@BARCA1899Messi Nie chcę go już widzieć w Barcy na boisku. Nie po to tworzymy młodą drużynę aby ściągać kogoś w takim wieku by blokował rozwój naszych nastolatków. Każdy dobry występ Gaviego i każdy gol Jutgli czy Abde cieszy mnie o wiele bardziej niż hattrick Messiego. Pewna era się skończyła i mam nadzieję, że już nie wróci