@IronSanHybrid Pierwsze słyszę w takim razie. Nie orientuję się w tej nowomowie - kiedyś było na to jedno określenie ma literę k, drugie na dz i wystarczało. A dzisiaj ciągle nowe określenia powstają.
@Kgorecki2500 Tyle, że do czego ma teraz służyć taka wiedza pracodawcy? Chyba, że to będzie pierwszy krok, a drugi to tak jak we Włoszech, że nieszczepiony będzie musiał przechodzić cały czas testy aby mógł pracować.
@MesQueUnClub_87 Ajajaj. Bez kitu - ja zawsze ich myliłem. Tak - chodziło mi o Wąskiego z Kilera. To w takim razie Baka nie miał tak charakterystycznej roli, z którą go jednoznacznie utożsamiam.
@MesQueUnClub_87 A dla mnie to na zawsze już będzie Wąski. Taki Grabowski odrzucił u mnie łatkę Kiepskiego gdy zobaczyłem go w roli Gebelsa w Pitbulu, ale Baki jeszcze nie zobaczyłem w takiej roli, która przyćmiłaby obraz Wąskiego który się pojawia w mej wyobraźni gdy go widzę.
@Wojcio Wiem o tym absurdzie, bo sam wielokrotnie o tym pisałem, ale ostatnio ogłosili że będą zmiany i jeśli ktoś dostanie pozytywny wynik testu to wszyscy jego domownicy też będą testowani. Bez wyjątku. Choć problem nadal w jakimś stopniu będzie istniał, bo gdy zaszczepiony domownik nie będzie miał pozytywnego wyniku, to nadal pewnie uniknie kwarantanny.
@Wojcio Już chyba nieaktualny zarzut, bo na dniach ma wejść w życie testowanie wszystkich domowników bez względu na status zaszczepienia. Zaś plusem tego, że ktoś odchoruje "oficjalnie" jest to, że nabywa status ozdrowieńca.
@MessiTheBesst Z tego co kojarzę, to ten młody adept nauk lewicowych potraktował seriale netflixa jako źródło historyczne, tutaj chodzi o pewną wizję , która może się ziścić jeśli na to pozwolimy. To tak jakby ktoś się odniósł do książki Orwella "Rok 1984". A to lekka różnica.
@Kamil01 Ci, których wymieniłeś ewidentnie trapi jakiś problem. A najciekawsze jest to, że w reprezentacji niektórzy prezentują się całkiem inaczej. Liczyłem i liczę na to, że Xavi to odmieni.
@kaamil1910 Co chwilę inne doniesienia na ten temat. Jakiś czas temu pojawiło się inne info , które określało ile konkretnie minut w danym meczu musiałby rozegrać aby powstał obowiązek wykupu. W tej dyskusji była mowa o 20 meczach w minimalnym wymiarze 45 minut w każdym - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10978832#comment-10978863
@RosjaninBut Ale jak to zauważyli komentatorzy chyba w ostatnim meczu - skoro Laporta i Xavi tak go komplementują publicznie to chyba nic dziwnego, że on podnosi swoją stawkę.
@AmigoBlancos Jak zwykle zdarzenie wyrwane z kontekstu, więc ciężko się wypowiedzieć. Wydaje się tylko, że niepotrzebnie raził go prądem gdy już usiłował skuć go kajdankami, ale może czuł, że usiłuje się uwolnić.
@paweldunajecfcb Tak trochę półżartem to do kolejek już doprowadzili. Rzekomo chronią ludzi przed kontaktem w sklepie gdzie istnieje obowiązek noszenia maseczek, a ci sami ludzie stoją w kolejce pod sklepem legalnie bez maseczki , a policja czy straż miejska dzielnie im asystuje i sprawdza limity. A tak na serio to towaru raczej nie zabraknie bo niby czemu? Ludziom zabraknie pieniędzy aby je kupić, ale reglamentowanie nam nie grozi. Nawet jeśli złoty spadłby do dramatycznie niskich poziomów i wzrósłby z tego powodu eksport kluczowych produktów, to rząd ma środki aby temu zapobiec.
@JarekS Tyle, że w obecnej sytuacji Barca też jest zmuszona stawiać na młodych i u nas też miałby szansę się rozwinąć. Tam będzie miał oczywiście mniejszą presję. No ale cóż - wolał wsiąść na mniejszego konia, bo po upadku z wysokiego trudniej byłoby się podnieść.
@Kamil01 Po co te dywagacje? Chłop jeszcze się nie pokazał, a już podaje się w wątpliwość nawet nie jego formę, ale ambicje? No bez przesady Sam byłem i jestem przeciwnikiem jego przyjścia, ale skoro już jest to trzymam kciuki za to, aby jego pobyt dał zespołowi jak najwięcej.
@barcelonaLM Chryste - gdzie my żyjemy. To jest jakiś matrix. Limity w sklepach w których przecież trzeba nosić maseczki, a pod sklepem z tego powodu stoi kolejka ludzi bez maseczek. Paranoja jakaś. A teraz jeszcze będą pilnować limitów w hotelach. Litości.
0
@dawidor9 W języku angielskim też istniały odpowiednie określenia więc po co tworzyć nowe?
0
@IronSanHybrid Pierwsze słyszę w takim razie. Nie orientuję się w tej nowomowie - kiedyś było na to jedno określenie ma literę k, drugie na dz i wystarczało. A dzisiaj ciągle nowe określenia powstają.
0
@Kgorecki2500 Tyle, że do czego ma teraz służyć taka wiedza pracodawcy? Chyba, że to będzie pierwszy krok, a drugi to tak jak we Włoszech, że nieszczepiony będzie musiał przechodzić cały czas testy aby mógł pracować.
0
@IronSanHybrid A są jakieś inne escorty? Bo mi się tylko z tym kojarzy.
3
@Zoker I znów to zrobiłeś? Za recydywę dostaniesz perma.
0
@MesQueUnClub_87 Ajajaj. Bez kitu - ja zawsze ich myliłem. Tak - chodziło mi o Wąskiego z Kilera. To w takim razie Baka nie miał tak charakterystycznej roli, z którą go jednoznacznie utożsamiam.
1
@MesQueUnClub_87 A dla mnie to na zawsze już będzie Wąski. Taki Grabowski odrzucił u mnie łatkę Kiepskiego gdy zobaczyłem go w roli Gebelsa w Pitbulu, ale Baki jeszcze nie zobaczyłem w takiej roli, która przyćmiłaby obraz Wąskiego który się pojawia w mej wyobraźni gdy go widzę.
1
@Kgorecki2500 No bez przesady - krytyka jakiegoś stroju wystarczy aby posądzić kogoś o obłęd?
1
@Wojcio Wiem o tym absurdzie, bo sam wielokrotnie o tym pisałem, ale ostatnio ogłosili że będą zmiany i jeśli ktoś dostanie pozytywny wynik testu to wszyscy jego domownicy też będą testowani. Bez wyjątku. Choć problem nadal w jakimś stopniu będzie istniał, bo gdy zaszczepiony domownik nie będzie miał pozytywnego wyniku, to nadal pewnie uniknie kwarantanny.
7
@DaPidejpi To ja byłem. Wypożyczyłem odkurzacz, zapłaciłem i teraz zamierzam wykorzystać każdą cholerną sekundę, która mi się należy.
0
@Wojcio Już chyba nieaktualny zarzut, bo na dniach ma wejść w życie testowanie wszystkich domowników bez względu na status zaszczepienia. Zaś plusem tego, że ktoś odchoruje "oficjalnie" jest to, że nabywa status ozdrowieńca.
0
@MessiTheBesst Z tego co kojarzę, to ten młody adept nauk lewicowych potraktował seriale netflixa jako źródło historyczne, tutaj chodzi o pewną wizję , która może się ziścić jeśli na to pozwolimy. To tak jakby ktoś się odniósł do książki Orwella "Rok 1984". A to lekka różnica.
0
@Rewolucja123 Część z tych zmian wymusiły kontuzje czy też sprawy proceduralne.
0
@DonMatteo901 Nie lubię jego wizerunku, więc oglądanie tego sprawiałoby mi irytację.
0
@tobiasson92 Tyle, że selekcję w klubie zarządza sobie właściciel obiektu, a segregację sanitarną narzuca nam odgórnie rząd.
2
@MesQueUnClub_87 Limitless 2011.
0
@kamilo0066 Nie no nie wierzę. Jakie jest źródło tych doniesień?
0
@Kamil01 Ci, których wymieniłeś ewidentnie trapi jakiś problem. A najciekawsze jest to, że w reprezentacji niektórzy prezentują się całkiem inaczej. Liczyłem i liczę na to, że Xavi to odmieni.
0
@kaamil1910 Co chwilę inne doniesienia na ten temat. Jakiś czas temu pojawiło się inne info , które określało ile konkretnie minut w danym meczu musiałby rozegrać aby powstał obowiązek wykupu.
W tej dyskusji była mowa o 20 meczach w minimalnym wymiarze 45 minut w każdym - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10978832#comment-10978863
0
@RosjaninBut Ale jak to zauważyli komentatorzy chyba w ostatnim meczu - skoro Laporta i Xavi tak go komplementują publicznie to chyba nic dziwnego, że on podnosi swoją stawkę.
1
@Momals11 A ja jako kibic Barcy chcę aby to jednak znienawidzony Real wyeliminował ten klub-wydmuszkę PSG. Sorry Leo.
0
@Cadafaz A cóż to konkretnie oznacza?
0
@AmigoBlancos Jak zwykle zdarzenie wyrwane z kontekstu, więc ciężko się wypowiedzieć. Wydaje się tylko, że niepotrzebnie raził go prądem gdy już usiłował skuć go kajdankami, ale może czuł, że usiłuje się uwolnić.
1
@macio_944 Kojarzę go głównie z audiobooków. Przykra wiadomość.
0
@maniak33333 A co to ma do rzeczy? Z doniesienia wynika, że mogą zarejestrować tylko trzech nowych graczy.
0
@paweldunajecfcb Tak trochę półżartem to do kolejek już doprowadzili. Rzekomo chronią ludzi przed kontaktem w sklepie gdzie istnieje obowiązek noszenia maseczek, a ci sami ludzie stoją w kolejce pod sklepem legalnie bez maseczki , a policja czy straż miejska dzielnie im asystuje i sprawdza limity. A tak na serio to towaru raczej nie zabraknie bo niby czemu? Ludziom zabraknie pieniędzy aby je kupić, ale reglamentowanie nam nie grozi. Nawet jeśli złoty spadłby do dramatycznie niskich poziomów i wzrósłby z tego powodu eksport kluczowych produktów, to rząd ma środki aby temu zapobiec.
0
@JarekS Tyle, że w obecnej sytuacji Barca też jest zmuszona stawiać na młodych i u nas też miałby szansę się rozwinąć. Tam będzie miał oczywiście mniejszą presję. No ale cóż - wolał wsiąść na mniejszego konia, bo po upadku z wysokiego trudniej byłoby się podnieść.
0
@szymon351 Podobny ruch wykonało kiedyś Leeds.
2
@Kamil01 Po co te dywagacje? Chłop jeszcze się nie pokazał, a już podaje się w wątpliwość nawet nie jego formę, ale ambicje? No bez przesady Sam byłem i jestem przeciwnikiem jego przyjścia, ale skoro już jest to trzymam kciuki za to, aby jego pobyt dał zespołowi jak najwięcej.
1
@barcelonaLM Chryste - gdzie my żyjemy. To jest jakiś matrix. Limity w sklepach w których przecież trzeba nosić maseczki, a pod sklepem z tego powodu stoi kolejka ludzi bez maseczek. Paranoja jakaś. A teraz jeszcze będą pilnować limitów w hotelach. Litości.