5

Z początku myślałem że Luuk coś piętką kombinował strzelić, a to od sęka mu się odbiło.

0

@KacperVEB Wielka szkoda, że nie mógł grać w LM. Już nawet nie z Bayernem ale w meczu z Benficą mógł coś zmienić.

0

@ParlesCuyol5 A jak myślisz? On jest zniszczony psychicznie i po prostu boi się strzelać. Czego oczekiwać po graczu który czasem zagra ogony?

0

Czyżby Xavi dokonał pierwszego wzmocnienia na wiosnę i odzyskał nam Umtitiego?

1

@sAuVe Pisałem na gorąco i teraz mój komentarz wymaga lekkiego sprostowania. Na razie nie ma żadnych okoliczności, które w jakikolwiek sposób wikłają klub w ten proceder, czy jego tuszowanie. Dopóki się takowe doniesienia nie pojawią to nie widzę powodu aby klub był wiązany z tą sprawą. Natomiast, to że pracownik klubu dopuszczał się takich rzeczy poza klubem to inna sprawa. Zgadzam się więc po trochu z tobą, ale nie z tym, że to zły moment na publikację takich doniesień. W moim przypadku odsunęło to trochę myśli o porażce sportowej.
PS - rozumiem, że twój zarzut o publikację artykułu w niezręcznym momencie dotyczy naszej strony, ale gdyby tego nie dodali podczas gdy te newsy krążą i tak gdzieś po internecie, to też byłoby to niewłaściwe.

1

@kamyk_23 Po pierwsze rozumiem Twoje podejście i w pełni się z nim zgadzam. Po drugie skąd założenie, że nie jestem zaszczepiony? I w tym rozsądnym podejściu widzę tylko jeden mały problem - oficjalne statystyki zadają kłam tezie,że osoby zaszczepione unikają hospitalizacji. Bo to , że także mogą zachorować to już widzi chyba każdy. Więc nie wiem czy osoba zaszczepiona może mieć to tak do końca w dupie. Certyfikat chroni przed pewnymi obostrzeniami, ale nie przed chorobą.

4

@kamyk_23 A jak odniesiesz się do tego braku logiki w przepisach, który pozwala osobie zaszczepionej roznosić wirusa gdyż jest zwolniona z kwarantanny nawet gdy ma ciągły bezpośredni kontakt z osobą chorą? Choć chyba już to naprawią w najbliższym czasie bo mają testować najpierw takie osoby nawet gdy są zaszczepione.

1

@Waslak12 Szach-mat. Lewica zmieciona z planszy.

1

@eydeem Stanley Cloud, Lynne Olson - Sprawa honoru

0

@Momals11 Mnie to w ogóle nie cieszy. Nie życzę PSG żadnych trofeów.

0

@puyol_presidend5 To zostało zekranizowane - powstał bardzo dobry film Orphan oparty na pewnych wątkach z tej historii.

0

@Classik10 Ale to już zostało nagłośnione. Dopytywanie o nazwiska jest zbędne.

0

@puyol_presidend5 Takiego filmu nie pamiętam ale pamiętam za to realną historię z podwórka naszych sąsiadów Czechów - "Mężczyzna niedawno skończył remontować pokój dziecięcy, który przygotowywał dla swojej nowo narodzonej pociechy. W pomieszczeniu znalazły się wszystkie niezbędne rzeczy, w tym również mała kamera - niańka. Dzięki temu urządzeniu chciał kontrolować stan dziecka przebywając w salonie przed telewizorem.

7 maja 2007 roku, oczekując na wieści ze szpitala postanowił przetestować jakość przesyłanego obrazu. Przez wzgląd na zakłócenia radiowe na ekranie wyświetliło się coś zgoła innego niż oczekiwał. Jego oczom ukazała się ciemna i brudna piwnica. Na środku podłogi leżało związane dziecko."
Tutaj całość - https://kruczek.pl/sprawa-z-kurim/

0

@Classik10 Problem w tym, że obecne społeczeństwo nie widzi nawet nic dziwnego czy niestosownego w takim pytaniu. A media widząc takie zapotrzebowanie są obecnie jakie są - clickbaitowe tytuły, artykuły najlepiej ociekające krwią i zbędnymi szczegółami itd. Pytam po co ludziom taka wiedza? Gdyby jakiś znany piłkarz chciał się tym z kimś podzielić to by to publicznie ogłosił. A nawet jak jakieś nazwisko wypłynie to co z tym zrobisz? Zaczniesz inaczej go postrzegać - jako ofiarę i będziesz mu współczuć, jako frajera który dał się wykorzystać, czy jako współprawcę bo nie poświęcił wszystkiego aby to zatrzymać i kolejne dzieci mogły być krzywdzone przez oprawcę? Niby pytasz tylko o to czy ktoś był pod jego pieczą, ale jak pojawi się tam jakieś nazwisko to zaczniesz dociekać czy coś wiedział, czy był ofiarą itd. Moim zdaniem takie sprawy powinny być i przeważnie często są rozpatrywane za zamkniętymi drzwiami. Opinia publiczna powinna się dowiadywać szczegółów jedynie za wyraźną zgodą skrzywdzonych osób.

3

@sokot Po pierwsze nic w tym artykule nie wskazuje ma to,że ktoś w klubie miał taką wiedzę. Jeśli skargi wpływały tylko do dyrektorów szkoły, a oni to ucinali i nie reagowali, to w klubie mogli o tym nie wiedzieć. Na razie nie ma słowa o tym, że dopuszczał się tych chorych praktyk także w klubie, albo że ktoś w klubie to tuszował. Choć być może lawina ruszyła i niedługo się dowiemy o nowych okolicznościach.

0

@Classik10 A po co ci taka informacja? Jak można w ogóle pytać o takie rzeczy?

12

@sAuVe Bez komentarza. Zastanów się o czym piszesz. Uczucia kibiców i futbol są niczym w porównaniu z tym o czym tu napisano.

1

@DLFCB Pamiętam, pamiętam. Pamiętam też, że Mpenzów było dwóch - tu chyba grał Emile jak dobrze kojarzę.

1

@Lautaro Samo uzasadnienie tych ograniczeń wręcz poraża - "ograniczenie dostępności amantadyny poza wskazaniami medycznymi do jej stosowania." Lek na receptę, wypisywany w razie potrzeby przez lekarza - ale to ministerstwo wie lepiej na odległość, nie widząc pacjenta, czy te wskazania medyczne w danym przypadku istnieją?

1

@Rastafarnianin Wstrząsające zdjęcie - ale sama historia jeszcze bardziej.

0

@tomek8756 No przy grypie jest już większa, bo produkując szczepionki obstawiają jakiego wariantu można się mniej więcej spodziewać w przyszłym sezonie i takie szczepionki produkują. Dlatego mają one małą skuteczność w porywach sięgającą 40 procent ale jest to bardziej logiczne.

0

@Borry Znaczy się Arthur?

0

@tomek8756 W skrócie potępia w czambuł ekoterrorystów.

11

@tomek8756 Hehe. Zanim wyszczepią wszystkich trzema dawkami na ten Omicron to wjedzie jakaś Omega czy inna Zeta i znowu kolejne dawki.

1

@norbi77 Na razie zerknąłem tylko w miniaturkę na naszej stronie. Później obejrzę całość.

0

@norbi77 Kto to przemawia?

0

@kamilop Zdaje się, że Pau trochę przyblakł w tym sezonie. Interesujący za to jest Caleta-Car z Marsylii.

0

@aleksandrowielki Spoko. Ja też tylko żartuję. A już na serio to najważniejsze, że ta wilgoć to w tym przypadku sporadyczny przypadek. Swego czasu sporo się musiałem napracować aby najpierw znaleźć potem zlikwidować przeciek.

0

@aleksandrowielki No to miałbyś zaparowane. Na bank wina auta a raczej właściciela.

1

@zenoowity W sumie inne wszystko....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?