@BajteR Tak ci się tylko wydaje. To nie jest takie proste. Poza tym nawet jak już zbierzesz te podpisy to projekt i tak może trafić do zamrażarki sejmowej.
@Janiama To o kilka lat za późno na ten transfer. Teraz mocno trzymam kciuki za to aby Lewy został i ustanowił rekord wszechczasów w liczbie strzelonych goli w Bundeslidze.
@Puyolex Bandzior z klasą - trzymajcie mnie bo padnę. Prawda jest taka, że gdybyś podobnego człowieka spotkał w akcji to byś się zesrał i tyle. Tyle byś doświadczył z tej jego klasy.
@Kusco15 To dość ciekawe zjawisko społeczne - znane od stuleci, ale znacznie przybrało na sile od czasu rozwoju mediów - patrz Bonnie i Clyde. Być może ludzie podświadomie wypierają mroczne strony podobnych osób, albo im wręcz zazdroszczą.
@doc Nie sądzę aby to zabrało mu szansę na mundial. Nawet jak przesiedzi ten sezon na trybunach a na jesieni pokaże formę i będzie zdrowy, to na mundial prawdopodobnie pojedzie.
@Naturopata Owszem - przejdzie ,bo oni już podzielili społeczeństwo. Ci zaszczepieni nie pójdą protestować a nawet będą popierać władzę. A najlepsze, że władza wyjdzie na tym najlepiej bo zwali to na złą Unię, która wprowadza ten obowiązek.
@NaFazieHitman Czyli w zasadzie wszystko zmierza wedle scenariusza który można było przewidzieć - najpierw szczepienia dla chętnych, potem różne formy przymuszania - a gdy zostanie coraz mniej osób opornych, to obowiązek zapisany wprost - najpierw w pojedynczych krajach - patrz Austria, a potem w całej reszcie UE.
@szymonekk W tej chwili słucham książki Strach - Jozef Karika. Audiobook, który słucham posiada dodatkowe efekty specjalne - typu dzwonek do drzwi czy stukanie, przy których nieraz już się wzdrygnąłem. Jak na razie akcja się rozwija interesująco.
Alec Baldwin się "kompromisuje" - biedaczek w ogóle nie pociągnął za spust. Ostra amunicja pojawiła się w niewiadomy sposób na planie, sama się załadowała, pistolet sam się odbezpieczył, wycelował w stronę ludzi, a teraz jeszcze się okazuje, że sam wystrzelił. To gdzie oni kurna kręcili ten film? W Roswell czy w Trójkącie Bermudzkim?
@kkbarca W ogóle te pogłoski o transferze Ferrana to trochę dziwne są - mamy limit zarobków, rejestrujemy graczy w ostatniej chwili, Alemany mówi, że nie stać nas na transfery, podobno mamy ok 20 mln na gracza, w tym ma się zawrzeć jego pensja, a nagle wyskakuje w mediach temat Ferrana i pojawiają się liczby 50 mln, 70 mln, a na dodatek jeszcze Ferran zimą, Adeyemi latem. Czasem mam wrażenie,że codziennie pojawia się inna, sprzeczna z poprzednią narracja,a rzeczywistość zmienia się jakby ktoś przerzucał ją przez drugą stronę lustra. Jak dla mnie to to doniesienie o którym piszesz, jest spójne z tą rzeczywistością w której jesteśmy, a pogłoski o Ferranie to jedyne nierealny sen bankruta o bogactwie.
@kaamil1910 Wiadomo, że takie sondy są potem dokrajane do obecnych potrzeb, ale po obejrzeniu tego materiału pozostaje jedna refleksja - zwykły nawet niezbyt trudny egzamin wymagany do tego aby oddać głos w wyborach pozwoliłby odsiać tych ludzi, którzy głosować nie powinni. Nie dlatego, że są za jedną czy za drugą opcją, tylko dlatego, że nie mają pojęcia o podstawowych sprawach. Bez tego standardy w naszej polityce nigdy się nie zmienią.
0
@BajteR Tak ci się tylko wydaje. To nie jest takie proste. Poza tym nawet jak już zbierzesz te podpisy to projekt i tak może trafić do zamrażarki sejmowej.
0
@PawkoFCB Zaczynam lubić tego Ronaldo.
1
@Janiama To o kilka lat za późno na ten transfer. Teraz mocno trzymam kciuki za to aby Lewy został i ustanowił rekord wszechczasów w liczbie strzelonych goli w Bundeslidze.
0
@LS No to chyba sam sobie zapewniłeś odpowiedź -lepiej osadzić w obozach i niech pracują na tych sprowadzonych obywateli.
1
@Qexi Nie wiem czy wiesz, ale w Polsce stosowanie opon zimowych jest zupełnie dobrowolne.
0
@tomek8756 No to jak to już nie pomoże to nie wiem - może w następnym kroku osadzić ich w obozach? Jak myślicie?
1
@paweldunajecfcb Brednie - złoto trzyma wartość bardzo dobrze.
0
@BajteR No to jedziesz z tematem. Zobaczymy jak ci pójdzie. Co proponujesz na początek?
4
@Puyolex Bandzior z klasą - trzymajcie mnie bo padnę. Prawda jest taka, że gdybyś podobnego człowieka spotkał w akcji to byś się zesrał i tyle. Tyle byś doświadczył z tej jego klasy.
3
@Kusco15 To dość ciekawe zjawisko społeczne - znane od stuleci, ale znacznie przybrało na sile od czasu rozwoju mediów - patrz Bonnie i Clyde. Być może ludzie podświadomie wypierają mroczne strony podobnych osób, albo im wręcz zazdroszczą.
1
@doc Nie sądzę aby to zabrało mu szansę na mundial. Nawet jak przesiedzi ten sezon na trybunach a na jesieni pokaże formę i będzie zdrowy, to na mundial prawdopodobnie pojedzie.
1
@Bunk420 Po pierwsze nie w takich, a po drugie są używane zarówno w innych warunkach, jak i w innym celu.
0
@NaFazieHitman I to właśnie byłoby idealne państwo - likwidujemy podatki - każdy od dzisiaj dba o siebie.
0
@zadafcb Ojciec pewnie przewraca się w grobie...
0
@Yoshi94 A gdzie ty to wyczytałeś we wpisie przedmów-cy/czyni?
1
@Kgorecki2500 Każdy krok który zmierza w kierunku utworzenia wspólnej armii UE powinien być ucinany w zarodku.
0
@Ironman Popieram te postulaty rękoma i nogami. Masz jakiś projekt pod którym można by się podpisać?
0
@Bunk420 Maseczkę, która nic nie daje.
1
@Naturopata Owszem - przejdzie ,bo oni już podzielili społeczeństwo. Ci zaszczepieni nie pójdą protestować a nawet będą popierać władzę. A najlepsze, że władza wyjdzie na tym najlepiej bo zwali to na złą Unię, która wprowadza ten obowiązek.
0
@AlwaysBlaugrana Jak na razie to Barca jedzie do Lewego i zainkasuje od niego hat-tricka. Niestety.
5
@NaFazieHitman Czyli w zasadzie wszystko zmierza wedle scenariusza który można było przewidzieć - najpierw szczepienia dla chętnych, potem różne formy przymuszania - a gdy zostanie coraz mniej osób opornych, to obowiązek zapisany wprost - najpierw w pojedynczych krajach - patrz Austria, a potem w całej reszcie UE.
0
@szymonekk W tej chwili słucham książki Strach - Jozef Karika. Audiobook, który słucham posiada dodatkowe efekty specjalne - typu dzwonek do drzwi czy stukanie, przy których nieraz już się wzdrygnąłem. Jak na razie akcja się rozwija interesująco.
1
@Rekker Marek Krajewski - seria o komisarzu Popielskim.
0
@BajteR Żadne tam pałlocoeljo - po prostu Zdrowy Rozsądek.
0
@GregSTG No i to bym jeszcze zrozumiał - ale on wczoraj udzielił wywiadu i się zarzeka, że w ogóle nie pociągnął za spust.
0
@BajteR Nawet zepsuty zegarek dwa razy na dobę wskazuje dobrą godzinę. Warto sprawdzić na innym. Może to jednak dobry czas.
0
Alec Baldwin się "kompromisuje" - biedaczek w ogóle nie pociągnął za spust. Ostra amunicja pojawiła się w niewiadomy sposób na planie, sama się załadowała, pistolet sam się odbezpieczył, wycelował w stronę ludzi, a teraz jeszcze się okazuje, że sam wystrzelił. To gdzie oni kurna kręcili ten film? W Roswell czy w Trójkącie Bermudzkim?
0
@kkbarca W ogóle te pogłoski o transferze Ferrana to trochę dziwne są - mamy limit zarobków, rejestrujemy graczy w ostatniej chwili, Alemany mówi, że nie stać nas na transfery, podobno mamy ok 20 mln na gracza, w tym ma się zawrzeć jego pensja, a nagle wyskakuje w mediach temat Ferrana i pojawiają się liczby 50 mln, 70 mln, a na dodatek jeszcze Ferran zimą, Adeyemi latem. Czasem mam wrażenie,że codziennie pojawia się inna, sprzeczna z poprzednią narracja,a rzeczywistość zmienia się jakby ktoś przerzucał ją przez drugą stronę lustra. Jak dla mnie to to doniesienie o którym piszesz, jest spójne z tą rzeczywistością w której jesteśmy, a pogłoski o Ferranie to jedyne nierealny sen bankruta o bogactwie.
0
@kaamil1910 Wiadomo, że takie sondy są potem dokrajane do obecnych potrzeb, ale po obejrzeniu tego materiału pozostaje jedna refleksja - zwykły nawet niezbyt trudny egzamin wymagany do tego aby oddać głos w wyborach pozwoliłby odsiać tych ludzi, którzy głosować nie powinni. Nie dlatego, że są za jedną czy za drugą opcją, tylko dlatego, że nie mają pojęcia o podstawowych sprawach. Bez tego standardy w naszej polityce nigdy się nie zmienią.
0
@Zoker To jak to w końcu jest - bramki się liczą czy nie? Chyba jednak trochę się liczą skoro widać jakieś kompleksy na tym tle.