masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Można wyłączyć. Jak zwykle stały fragment gry i dostajemy gola
0
Tylko i wyłącznie winny jest Sousa że trzymał tykającą bombę na boisku
0
@Deeespacito on zawsze się cieszy
0
Brawo Sousa! Myśl taktyczna zajeb...
0
Ciekawe co by wygralo:
Pierwsza połowa Polaków ze Słowakami? Czy studio Sylwii Dekiert w sobote?
0
Ile jeszcze lat taką pipeline będziemy oglądać. Piłkarze grają w klubach są znaczącymi zawodnikami a przychodzi kadra i jest d...
0
Lewy co za dramat! Najlepszy pilkarz świata!
0
Ucelują kiedyś w bramkę?
0
Czy Brzęczek czy Sousa to różnicy nie widzę więc po co było przepłacać?
1
Lenglet zejdz juz....
0
W obronie to jakbym Barcelone oglądał
0
Krzychowiak zejdz już. Same straty!
0
Dobra można wyłączyć
0
Słowacy pewnie śpiewają Ondrej Duda to się uda
0
Borek jaki marzec?
2
Ten Guardiol to jak Guardiola bez "a"
7
@dawidw4 Bartomeu i wszystko jasne
1
Teraz wszyscy biadolą o pierwszej pomocy. Zaraz będą specjalistyczne programy na ten temat. OK tylko czemu jak zwykle gdy jest taka sytuacja jak wczoraj i gdy ogląda to cały świat? Ktoś to pokazywał przed turniejem? Pewnie że nie. Gdyby któryś z piłkarzy miał taką sytuację poza stadionem to nikt na ten temat by nie mówił. Dopiero gdy na własne oczy człowiek widzi taką sytuację nagle go oświeca.
Kasa kasa kasa trzeba wykorzystać temat który jest teraz na top a ten top powinien być rutyną już dawno temu
0
@Pawelec7 No tak wszystko UEFA UEFA UEFA. Po co szukać sensacji? Oficjalnie mowa jest ze Eriksen poprosił zawodników o dogranie meczu a wszyscy porównują do sytuacji czarnoskórych.
5
Dziwne skąd był taki wysoki kurs na Belgię
0
W tym tvp dużo canal plus ale o wiele bardziej wole Wolskiego z Kosowskim i Węgrzyna niż Szpakowskiego i Juskowiaka
0
Pierwsza sensacja
0
Masakra. Od razu czułem że stracił przytomność :(
0
@marcin000019 Donnarumma? Niech najpierw nauczy się gry nogami
0
Transfery do Barcelony to może teraz czas na pożegnania
1
Mam nadzieję że to inie będzie drugi Firpo
0
Naprawdę niesamowita Chelsea!
1
Serio City wygląda jak taka Barcelona
1
Niesamowicie gra Chelsea bez pilki i jak ta piłka im się klei do nogi
0
Lahoz w finale to jakiś mem?