masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Sociedad wszyscy biegali wymieniali pozycje a tu stoją stoją i stoją
1
Serio banda osranych amatorów
0
To jest wstyd. Cały tydzień mieli by się przygotować i jest jedno wielkie g... Real osłabiony po bardzo ważnym meczu w tygodniu zjada Barcelone taktycznie!
2
Dembele zejdz wszystkim z oczu
0
Spokojnie jeszcze jeden sezon i Dembele się ogarnie...
0
Mingueza jest do zmiany
0
Jaki dramat. Co oni odpier...
0
Ci ważny mecz w tygodniu w LM a Barca odpoczywała...
0
Dest następny dramat
0
I kolejna kur... odbitka
0
Dramat. Messi kiwa się w srodku pola strata i od razu kontra! Już dwie szybkie żółte kartki!
0
Źle znowu obrona wygląda
0
@kamiVeB obostrzenia dla wszystkich ale nie dla nich. Kościół będzie wypełniony a sanepid czy policja ci nawet nie przyjadą
3
Oczywiście dyskusja o sędziowaniu toczy się po wygraniu w bólach jednej z drużyn. W poprzedniej kolejce gdy Barcelona zmiażdżyła Sociedad niesłusznie nie uznano gola Dembele gdyż nagle zawodnikowi wyrósł bark rodem z Hulka.
Sędzia wczoraj był katastrofalny i mylił się w obie strony. Sędzia miał monitor by zobaczyć czerwoną kartkę. Karny dla Barcelony powinien być w pierwszej połowie. Łokieć w twarz Griezmanna gdzie VAR nawet tego nie widział. Słuszna decyzja o nie podyktowaniu karnego dla Valladolid gdyż to była za bliska odległość!
2
Dzięki za te 3pkt. Dembele uratował d... Griezmannowi. Fatalny mecz fatalne boki obrony. Dest z Albą to dziś kompromitacja
0
Wyłączam tą parodie
0
Dosłownie wszystkie odbitki idą do Valladolid!
0
Nie podawajcie Albie błagam
0
Jeny jak oni będą teraz symulować skurcze
0
Jakie to jest wszystko wolne. Co za dramat i jaka padake odwalają
0
No czemu ten tego nie strzela?!
0
Ja pier... jak oni są nie skoncentrowani
1
Jak za to będzie karny to tego kabaretu nie ogladam
2
Alba jest dziś jakiś upośledzony? Nie widzi że przed sobą ma rywala? Ciągle w nich trafia
0
Zejdz Griezmann. Jak można tego nie strzelic
0
Co oni za błędy odwalają?!
0
Wszystkie odbitki dochodzą do Valladolid
0
Mało biegania i dużo niedokładności
0
O jeny co oni dziś grają. Mega słabizna
0
Sędzia dziś z Madrytu?
Przerwa reprezentacyjna zrobiła swoje