masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona wypier... tyle kasy w transfery by n-ty sezon dostać baty!
5
Sukcesem nowego prezydenta będzie pozbycie się Alby i Busquetsa ale jak to zrobić skoro dzban Bartomeu podpisał z nimi długie umowy na grube miliony
0
Paryż ma Mbappe a my Dembele xD co za różnica klas!
0
Co za kontra! Wow!
0
Alba Busquets Griezmann i Coutinho to są zawodnicy którzy muszą odejść by zredukować płacę i mieć jakąś kasę na transfery. Odejście Messiego jest nieuniknione
2
Alba Ty dzbanie przecież nikt się nie domyśli że podasz do Messiego xD
1
Cała drużyna gra źle. Nikt się nie wyróżnia. Niestety ale Koeman nie zbawi Barcelony nawet przy nowym projekcie
1
De Jong kogo pilnował?
1
Dest chłopie obudź się!
0
Alba gdzie był xD
0
Pedri strzelaj a nie znów podajesz
0
De Jong biegnie z piłką i wszyscy stoją xD
3
Czego my oczekujemy od Barcelony skoro co mecz popełniają wylewy w obronie. Dest zagubiony sam zresztą nie da rady w obronie. Wypaleni Pique iAlba i dzban sezonu Lenglet. Do tego dodać kolejnego wypalonego Busquetsa. Griezmann tradycja. Dembele więcej spier... niż cokolwiek wyjdzie. Ter Stegen dwa kiksy.
Kogo tu chwalić?
0
Ter Stegen co dziś odwala xD
0
Wybiegali się i teraz same błędy
0
Ja szczerze i tak nie liczę na awans. Miło się zaskoczę jeśli Barca jakimś cudem by awansowała. Nie z tym składem.
0
Lenglet można na niego liczyć
1
Gdyby teraz nie padł gol to chyba każdy by kur... dostał
0
Tylko Barcelona pi... takie okazję i traci tak łatwo bramki. To jest fenomen w Europie
0
Haha i zaraz z d... Alves walnie na 2:2 za niewykorzystaną sytuację
0
Co mecz strata gola to jest dramat
2
Ale Moriba błąd i czołg Umtiti
0
Jak zwykle pomoc w Barcelonie zawodzi
1
Czy wiadomo kto będzie w Polsce transmitował Lige Mistrzów od przyszłego sezonu?
1
Paradoks taki że Pjanic jest jeszcze gorszy od Busquetsa
1
Mingueza niekryty niech poda!
0
Cała linia pomocy zmieniona. To o czymś świadczy
0
Brawo Busquets. Znowu obrona daje ciała
1
Griezmann asysta xD
0
Za dluuuuugo Dembele