0

Barcelona wypier... tyle kasy w transfery by n-ty sezon dostać baty!

5

Sukcesem nowego prezydenta będzie pozbycie się Alby i Busquetsa ale jak to zrobić skoro dzban Bartomeu podpisał z nimi długie umowy na grube miliony

0

Paryż ma Mbappe a my Dembele xD co za różnica klas!

0

Co za kontra! Wow!

0

Alba Busquets Griezmann i Coutinho to są zawodnicy którzy muszą odejść by zredukować płacę i mieć jakąś kasę na transfery. Odejście Messiego jest nieuniknione

2

Alba Ty dzbanie przecież nikt się nie domyśli że podasz do Messiego xD

1

Cała drużyna gra źle. Nikt się nie wyróżnia. Niestety ale Koeman nie zbawi Barcelony nawet przy nowym projekcie

1

De Jong kogo pilnował?

1

Dest chłopie obudź się!

0

Alba gdzie był xD

0

Pedri strzelaj a nie znów podajesz

0

De Jong biegnie z piłką i wszyscy stoją xD

3

Czego my oczekujemy od Barcelony skoro co mecz popełniają wylewy w obronie. Dest zagubiony sam zresztą nie da rady w obronie. Wypaleni Pique iAlba i dzban sezonu Lenglet. Do tego dodać kolejnego wypalonego Busquetsa. Griezmann tradycja. Dembele więcej spier... niż cokolwiek wyjdzie. Ter Stegen dwa kiksy.
Kogo tu chwalić?

0

Ter Stegen co dziś odwala xD

0

Wybiegali się i teraz same błędy

0

Ja szczerze i tak nie liczę na awans. Miło się zaskoczę jeśli Barca jakimś cudem by awansowała. Nie z tym składem.

0

Lenglet można na niego liczyć

1

Gdyby teraz nie padł gol to chyba każdy by kur... dostał

0

Tylko Barcelona pi... takie okazję i traci tak łatwo bramki. To jest fenomen w Europie

0

Haha i zaraz z d... Alves walnie na 2:2 za niewykorzystaną sytuację

0

Co mecz strata gola to jest dramat

2

Ale Moriba błąd i czołg Umtiti

0

Jak zwykle pomoc w Barcelonie zawodzi

1

Czy wiadomo kto będzie w Polsce transmitował Lige Mistrzów od przyszłego sezonu?

1

Paradoks taki że Pjanic jest jeszcze gorszy od Busquetsa

1

Mingueza niekryty niech poda!

0

Cała linia pomocy zmieniona. To o czymś świadczy

0

Brawo Busquets. Znowu obrona daje ciała

1

Griezmann asysta xD

0

Za dluuuuugo Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?