masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brat ale zje... podanie co za amatorka
0
Tak naprawdę wielu zachwyca się pojedyńczymi zagraniami czy strzałami Dembele i raz na jakiś czas dobrym występem Griezmanna. Każdy wie ile oni kosztowali wraz z Coutinho pytanie czy ze wzgląd na cenę prezentują to co wymaga od nich cena? Czy mieliśmy tak zaj... prezydenta który zniszczył tych piłkarzy dając im na barki cenę za jaką zostali kupieni?
Dodam znakomitą strategie Bartomeu który mimo upływu wieku piłkarzy dawał im co raz większe kontrakty.
Reasumując mamy obraz nędzy na boisku i katastrofy finansowej.
Bartomeu tak naprawdę nic nie zrobił gdyż wszystkiego można zawdzięczać Messiemu. Dzięki niemu był ogromny zastrzyk finansowy
0
Mieć tyle okazji i dać sobie strzelic po własnym błędzie to cechuje Koemana o Setienie nie wspomnę. Katastrofalny rok Barcelony. Początek przyszłego będzie jeszcze gorszy bo wyjdą po wyborach brudy Bartomeu
1
Skoro zawodnicy nie mają pewności w tym co robią to kogo to wina? Po to jest trener by zawodnicy uwierzyli w swoje możliwości a wychodzi taki Dembele i podaje bramkarzowi po czym g... odpi... n-ty obrońca Barcy i stracona bramka
2
Jedna wielka parodia. Jak zwykle marnowanie 100% okazji po czym rywal strzela bo wielbłądzie w obronie.
Szkoda nerwów czas to wyłączyć
0
Kenosha kickers xD
0
Rok temu mowilem sobie chciałbym się obudzić w nowym sezonie dziś kolejny raz musze to powiedzieć.
Bartomeu zrobił cyrk z tego klubu
4
Nie ma drużyny nie ma chemii. Brak przygotowania do sezonu tak można podsumować dokonania Koemana
2
Brakuje jeszcze babola Lengleta do kolekcji
1
Pjanic ładował pasek dłużej niż w fife
1
Serio oni nie mają siły na 90min. intensywnego meczu
0
Tu nie ma żadnego wypracowanego schematu.
0
Broni Barca wyniku?
1
Alba często dosrodkowuje... w nogi rywala
0
Czemu wszyscy stoją?
2
Mingueza bardzo slabo dzisiaj
1
Kolejny rywal strzela po rożnym a Messi marnuje karnego. Szczęście że jest gol. Mizerny mecz.
Czekam na nowe władze i następny sezon.
0
Rożny dla rywala to już jak karny się staje. Lepiej sobie skoki obejrzeć. Barcelona po prostu wszystkich meczy swoją grą
0
Masakra totalna w drugiej połowę. Barca bezradna. Wspólny posiłek po części dał efekt ale żeby to nie były tylko te 45min. pierwszej połowy
2
Daj Koeman w końcu szanse De La Fuente
2
Alena i Łysy to jakiś koszmar.
0
45min. dobrej gry i tyle a to jednak nie jest cały mecz
0
Same straty łysego
1
Ile umiejętności brakuje tym piłkarzom. Za dawnych czasów ta pierwsza połowa to była normalka a druga to spacerek
3
Mega smutny obrazek drugiej połowy
0
Masakra co oni teraz grają. Podania do rywali
0
I gdyby gdyby gdyby wykorzystali te setki to drżenia o wynik by nie było
0
No rywal gra w pezwadze. Wchodzi Lenglet!
0
Niech oni się ogarną bo źle to wygląda
0
Jeny co za teraz proste błędy