masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niech już Pedri zejdzie
0
Jeśli Atletico biega to pytanie czemu Barca stoi?
0
Żenada z takim spalonym. Dembele co Ty odwalasz
0
Lenglet na klepkę z Alba w ataku xD
3
Gdyby Arajuo zrobił coś takiego co Pique to w styczniu już by go nie bylo
0
Tylko cud sprawi że Barcelona wywiezie choćby remis. Nie wierzę że któryś przy kontratakach Atletico nie popełni kolejnego babola
1
Solidnie w obronie. Jeden fatalny błąd Pique i dalej dramat.
Dlaczego oni nie są skoncentowani przez cały mecz tylko co kolejkę tak fatalne błędy własne popełniają?! Ile jeszcze można?!
1
I znowu gol z dupy! Dzięki Pique!
4
Pedri rzeczywiście nie jadł
9
Dobrze że Pedri to nie Griezmann bo by La Rambla padła
0
@Uukasz_93 co te 2mld robią z ludźmi...
1
Niestety czesto młodzi odnoszą kontuzje które powodują długą pauzę i później odbija się to na ich rozwoju oby tak nie było z Fati
0
Co z tego że przy ciele skoro gdyby nie ta ręka to byłby gol!
0
Jeśli kolejny z rzędu sezon gramy tą samą obroną to co się dziwić że nie jest zero z tyłu.
Mam nadzieję że przyjdzie Garcia w zimie i zacznie grać Arajuo. Dodatkowo niech gra Dest. Ilość prostych przedszkolnych błędów Roberto Pique i Lenglet jest porażająca.
Innym problem jest brak koncentracji przez cały mecz. Są fragmenty gdy nagle wyłącza paru zawodnikom zasilanie i przekłada to się na resztę zespołu stąd straty bramki
0
Gra bez pilki = wszyscy stoją
1
Tyle szans ale Betis strzela. Chore chore chore
1
Hahahaha. W 10. Pedri nie strzela to Betis strzela hahaha
0
Ile oni pier... sytuacji. Nie ma takiej drugiej drużyny na świecie by mieć tak mizerną skuteczność
2
Chore że musiał być VAR potrzebny.
1
@Barca1992 a co może obrona doskonała?
0
Fati ma przebłyski i juniorskie błędy
0
Fati ma problem z przyjęciem i podaniami
0
To co mówił Komenan że nie dobijają rywala. Zaraz się karty odwrócą
1
Koeman miej jaja i wpuść Duńczyka
0
On nam przegra mecz założę się!
0
Da się jeszcze bardziej kompromitować?
1
Ale zaj..... Fiu fiu
0
Busquets zaczyna. Ile jeszcze tego miernotę będziemy oglądać
3
Jak ta drużyna ma grać skoro obrona od lat ta sama i nic się nie zmienia?
0
Boshe gdzie był Roberto