2

Niech już Pedri zejdzie

0

Jeśli Atletico biega to pytanie czemu Barca stoi?

0

Żenada z takim spalonym. Dembele co Ty odwalasz

0

Lenglet na klepkę z Alba w ataku xD

3

Gdyby Arajuo zrobił coś takiego co Pique to w styczniu już by go nie bylo

0

Tylko cud sprawi że Barcelona wywiezie choćby remis. Nie wierzę że któryś przy kontratakach Atletico nie popełni kolejnego babola

1

Solidnie w obronie. Jeden fatalny błąd Pique i dalej dramat.
Dlaczego oni nie są skoncentowani przez cały mecz tylko co kolejkę tak fatalne błędy własne popełniają?! Ile jeszcze można?!

1

I znowu gol z dupy! Dzięki Pique!

4

Pedri rzeczywiście nie jadł

9

Dobrze że Pedri to nie Griezmann bo by La Rambla padła

0

@Uukasz_93 co te 2mld robią z ludźmi...

1

Niestety czesto młodzi odnoszą kontuzje które powodują długą pauzę i później odbija się to na ich rozwoju oby tak nie było z Fati

0

Co z tego że przy ciele skoro gdyby nie ta ręka to byłby gol!

0

Jeśli kolejny z rzędu sezon gramy tą samą obroną to co się dziwić że nie jest zero z tyłu.
Mam nadzieję że przyjdzie Garcia w zimie i zacznie grać Arajuo. Dodatkowo niech gra Dest. Ilość prostych przedszkolnych błędów Roberto Pique i Lenglet jest porażająca.

Innym problem jest brak koncentracji przez cały mecz. Są fragmenty gdy nagle wyłącza paru zawodnikom zasilanie i przekłada to się na resztę zespołu stąd straty bramki

0

Gra bez pilki = wszyscy stoją

1

Tyle szans ale Betis strzela. Chore chore chore

1

Hahahaha. W 10. Pedri nie strzela to Betis strzela hahaha

0

Ile oni pier... sytuacji. Nie ma takiej drugiej drużyny na świecie by mieć tak mizerną skuteczność

2

Chore że musiał być VAR potrzebny.

1

@Barca1992 a co może obrona doskonała?

0

Fati ma przebłyski i juniorskie błędy

0

Fati ma problem z przyjęciem i podaniami

0

To co mówił Komenan że nie dobijają rywala. Zaraz się karty odwrócą

1

Koeman miej jaja i wpuść Duńczyka

0

On nam przegra mecz założę się!

0

Da się jeszcze bardziej kompromitować?

1

Ale zaj..... Fiu fiu

0

Busquets zaczyna. Ile jeszcze tego miernotę będziemy oglądać

3

Jak ta drużyna ma grać skoro obrona od lat ta sama i nic się nie zmienia?

0

Boshe gdzie był Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?