masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz powiedz mi ile jeszcze można proste błędy popełniać? To jest trzeci mecz z rzędu z karnym dla przeciwnika!
1
Jeśli w następnym meczu ligowym zagra Busquets to ja nie będę oglądał. To samo dotyczy się pary Pique Lenglet. Do ku... nędzy
na ławce siedzi zawodnik który nie popełnia wielbłądów czyli Arajuo a kolejny trener ma go w d...!
0
Jest może inny pozytyw tego meczu że ludzie w końcu przestaną się śmiać z rywala bo szybko karma wraca
0
Dokąd zmierzasz Koemanie? Z Villarreal gdzie Barca tworzyła akcje było wielu zawodników w polu karnym. Z Realem jak i Getafe to samo. Jeden Fati w polu karnym reszta po bokach i daleko w tyle. Powraca scenariusz z poprzednich sezonów
0
Kolejna sprawa. Jest to 3. mecz z rzędu w ciągu tygodnia gdzie Barcelona traci gola z karnego! To jest chore. Barcelona miała 1 dzień odpoczynku więcej a wyglądało to jakby było odwrotnie.
1
Poza tym podobała mi się decyzja Koemana o postawieniu na Desta i Pedriego. Jednemu mecz wyszedł drugiemu nie za bardzo. Mam ogromną nadzieję że Koeman widzi co się dzieje i w koncu posadzi na dobre Busquetsa bo wszyscy mają go dosyć. To samo za wielbłąd niech usiądzie Lenglet
0
Porównajmy sobie pierwszy mecz Barcelony z Villarreal a ten dzisiejszy z Realem. Bardzo szybkie wyprowadzenie piłki gdzie Barcelona w parę sekund była w polu karnym przeciwnika. Dziś piłkę dostaje Messi i zwalnia akcje albo biegnie z piłką i próbuje klepki gdzie jest większość zawodników Realu. Nie widzi albo nie chce wiedzieć innych zawodników na lepszych pozycjach
0
@Roobo no tak winny sędzia. Ukradł punkty Barcelonie
2
Jeżeli wy widzieliście dobry mecz Barcelony do straty drugiego gola to gratuluję. Kolejny trener gdzie jego zespół nie potrafi pójść do pressingu. Brak odpowiedniej mentalności.
Real kompromituje się w tygodniu przyjeżdża na Camp Nou i cały zespół dosłownie gra. Wszyscy walczą
2
Dobry mecz Desta i bramka Fatiego to jedyne pozytywy
0
@Crakitic xD można wiedzieć co takiego Ci się podobało? xD
2
Podobno mamy super trenera od przygotowania fizycznego. W sztabie szkoleniowym jest Larsson. Żadnego efektu. Nic się nie zmieniło od poprzednich sezonów
4
Nie kompromitujcie się tłumaczeniem że wydrukowany karny. Po prostu Barca była tak żenująca że masakra. Mecz trzeba wybiegać a nie stać
2
@Moriarty tak tak i Barca by wygrała. Zejdź na ziemię
0
Teraz ja się pośmieje z Barcelony tak jak to wy niepokorni kibice mieliście zwałe z Realu.
Hahahaha xD
0
Coutinho podsumował mecz
0
Szczerze czy widzicie jakąś różnice między Barcą Valverde Setiena i Koemana? Gra jest ta sama.
1
Real biega a Barca od 4 sezonów stoi!
3
Żenada w drugiej połowie. Valverde na ławce że brak zmian?
1
Tak jak pierwszy mecz mi się podobał tak kolejne już nie. Znowu jeden zawodnik tylko w polu karny reszta daleko w tyle
0
Zero pressingu nadal i to u siebie
0
Niech wyskoczą wszyscy Ci co tak śmiali się z Realu i widzieli tu pogrom
2
Za takie g... Karny bo to real
0
Gramy u siebie i znowu nie stosujemy pressingu
0
Ciagle Barca ma jeden schemat czyli do Alby. Niech coś prawą stroną ruszą
3
Winą za stratę gola można obarczyć Busquetsa. Naprawde czas znieść tego gościa który jest wolny jak ślimak
0
Czas reakcji Busquetsa jak w okręgówce
0
I Busquets musi spie...
0
Barca to nie Real karnego nie ma
0
I dlaczego nie zaj... jak Valverde?