0

@kuz powiedz mi ile jeszcze można proste błędy popełniać? To jest trzeci mecz z rzędu z karnym dla przeciwnika!

1

Jeśli w następnym meczu ligowym zagra Busquets to ja nie będę oglądał. To samo dotyczy się pary Pique Lenglet. Do ku... nędzy
na ławce siedzi zawodnik który nie popełnia wielbłądów czyli Arajuo a kolejny trener ma go w d...!

0

Jest może inny pozytyw tego meczu że ludzie w końcu przestaną się śmiać z rywala bo szybko karma wraca

0

Dokąd zmierzasz Koemanie? Z Villarreal gdzie Barca tworzyła akcje było wielu zawodników w polu karnym. Z Realem jak i Getafe to samo. Jeden Fati w polu karnym reszta po bokach i daleko w tyle. Powraca scenariusz z poprzednich sezonów

0

Kolejna sprawa. Jest to 3. mecz z rzędu w ciągu tygodnia gdzie Barcelona traci gola z karnego! To jest chore. Barcelona miała 1 dzień odpoczynku więcej a wyglądało to jakby było odwrotnie.

1

Poza tym podobała mi się decyzja Koemana o postawieniu na Desta i Pedriego. Jednemu mecz wyszedł drugiemu nie za bardzo. Mam ogromną nadzieję że Koeman widzi co się dzieje i w koncu posadzi na dobre Busquetsa bo wszyscy mają go dosyć. To samo za wielbłąd niech usiądzie Lenglet

0

Porównajmy sobie pierwszy mecz Barcelony z Villarreal a ten dzisiejszy z Realem. Bardzo szybkie wyprowadzenie piłki gdzie Barcelona w parę sekund była w polu karnym przeciwnika. Dziś piłkę dostaje Messi i zwalnia akcje albo biegnie z piłką i próbuje klepki gdzie jest większość zawodników Realu. Nie widzi albo nie chce wiedzieć innych zawodników na lepszych pozycjach

0

@Roobo no tak winny sędzia. Ukradł punkty Barcelonie

2

Jeżeli wy widzieliście dobry mecz Barcelony do straty drugiego gola to gratuluję. Kolejny trener gdzie jego zespół nie potrafi pójść do pressingu. Brak odpowiedniej mentalności.
Real kompromituje się w tygodniu przyjeżdża na Camp Nou i cały zespół dosłownie gra. Wszyscy walczą

2

Dobry mecz Desta i bramka Fatiego to jedyne pozytywy

0

@Crakitic xD można wiedzieć co takiego Ci się podobało? xD

2

Podobno mamy super trenera od przygotowania fizycznego. W sztabie szkoleniowym jest Larsson. Żadnego efektu. Nic się nie zmieniło od poprzednich sezonów

4

Nie kompromitujcie się tłumaczeniem że wydrukowany karny. Po prostu Barca była tak żenująca że masakra. Mecz trzeba wybiegać a nie stać

2

@Moriarty tak tak i Barca by wygrała. Zejdź na ziemię

0

Teraz ja się pośmieje z Barcelony tak jak to wy niepokorni kibice mieliście zwałe z Realu.
Hahahaha xD

0

Coutinho podsumował mecz

0

Szczerze czy widzicie jakąś różnice między Barcą Valverde Setiena i Koemana? Gra jest ta sama.

1

Real biega a Barca od 4 sezonów stoi!

3

Żenada w drugiej połowie. Valverde na ławce że brak zmian?

1

Tak jak pierwszy mecz mi się podobał tak kolejne już nie. Znowu jeden zawodnik tylko w polu karny reszta daleko w tyle

0

Zero pressingu nadal i to u siebie

0

Niech wyskoczą wszyscy Ci co tak śmiali się z Realu i widzieli tu pogrom

2

Za takie g... Karny bo to real

0

Gramy u siebie i znowu nie stosujemy pressingu

0

Ciagle Barca ma jeden schemat czyli do Alby. Niech coś prawą stroną ruszą

3

Winą za stratę gola można obarczyć Busquetsa. Naprawde czas znieść tego gościa który jest wolny jak ślimak

0

Czas reakcji Busquetsa jak w okręgówce

0

I Busquets musi spie...

0

Barca to nie Real karnego nie ma

0

I dlaczego nie zaj... jak Valverde?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?