masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I potem będą debile tłumaczenia że Alves się broniło jak się swoje szanse nie wykorzystywalo
0
Naprawdę to potrafi tylko Barcelona mieć kilka okazji do gola ale żadnej nie wykorzystać za to stracić gola po koszmarnym błędzie
0
I wszystko zaczęło się od straty Messiego...
0
No co on odje...
1
Busquets po cholere podawał xD
0
I juz Messi wku... na co on czeka? Na Suareza?
1
Na ławkę za takie jaja! Niewytłumaczalny strzał
0
Czemu Dest nie gra?
0
Oby w lidze na wyjedzie teraz dobrze poszło. Podoba się gra Arajuo. Ciekawe jak z urazem ale trzeba na niego stawiać. To samo Busquets na ławkę i dawać Pjanicia
1
Ile zmarnowanych okazji. Tak nie można!
0
Manita United! Brawo
0
Leo same gole z karnych
1
Ale pogrom. Lipsk niezłe baty dostaje
0
Tego po MU bym się nie spodziewał
0
Marnując tyle okazji nie wierzę że Barca wygra. Ile raz już tak było
0
Zamiast teraz podać na czystą pozycje to sam i wcale nie szuka goli
0
Messi szuka formy
0
Weźcie już tego Feddka. Wszystko Juve robi ok Barca wręcz przeciwnie
0
Dest niech wejdzie Roberto w ataku nie istnieje
0
De Jong kolejny sabotażysta
0
Niech oni zastosują w końcu wysoki pressing i szybką grę. Pedri gra zachowawczo. Cieszy mnie brak Busquetsa. Są błędy Pjanicia jeden mega poważny ale on musi się wkomponować
1
@dzagos chodzi o to że się nie poddają że jest naprawdę dużo zawodników w polu karnym a nie jak w Barcelonie wszyscy daleko przed. Dlatego te wrzutki mają powodzenie
1
To mi się podoba w Realu. Przegrywają i napierają przeciwnika. Pressing wymiana pozycji
0
Radocha taka sama gdy odchodził "Kochany Urwis" z sierocińca :D
2
@FC1899Barca zgadzam się. Kapitan bo ma zasługi a pierwszy spuszcza głowę. To jest demotywator a nie motywator
1
Co za Menda z tego Mendy! Ale to wyciągnął!
0
Rozumiem pretensje Koemana o sędziów ale Barcelona po karnym nie była osłabiona brakiem jednego gracza. Chodzi o to że Barcelona nie przycisnęła rywala po stracie gola. Wręcz przeciwnie to dalej Real wychodził do graczy Barcelony. Nieraz trzech do jednego gracza Barcelony
1
Pressing pressing i jeszcze raz pressing. Jeśli tego nie będzie to zapomnijmy o dobrej grze. Dodatkowo wymiana pozycji to co działało w pierwszym meczu. Statyczne trzymanie się pozycji i czekanie co rywal zrobi prowadzi jak widać do porażek
0
Jeśli Barca gra pierwszy mecz super a każde kolejne są co raz gorsze to przypomina się Martino.
0
Następny Dembele. Wchodzi do gry i już daje prezent Realowi a jego strzał to koszt tych ponad 100mln.