1

I potem będą debile tłumaczenia że Alves się broniło jak się swoje szanse nie wykorzystywalo

0

Naprawdę to potrafi tylko Barcelona mieć kilka okazji do gola ale żadnej nie wykorzystać za to stracić gola po koszmarnym błędzie

0

I wszystko zaczęło się od straty Messiego...

0

No co on odje...

1

Busquets po cholere podawał xD

0

I juz Messi wku... na co on czeka? Na Suareza?

1

Na ławkę za takie jaja! Niewytłumaczalny strzał

0

Czemu Dest nie gra?

0

Oby w lidze na wyjedzie teraz dobrze poszło. Podoba się gra Arajuo. Ciekawe jak z urazem ale trzeba na niego stawiać. To samo Busquets na ławkę i dawać Pjanicia

1

Ile zmarnowanych okazji. Tak nie można!

0

Manita United! Brawo

0

Leo same gole z karnych

1

Ale pogrom. Lipsk niezłe baty dostaje

0

Tego po MU bym się nie spodziewał

0

Marnując tyle okazji nie wierzę że Barca wygra. Ile raz już tak było

0

Zamiast teraz podać na czystą pozycje to sam i wcale nie szuka goli

0

Messi szuka formy

0

Weźcie już tego Feddka. Wszystko Juve robi ok Barca wręcz przeciwnie

0

Dest niech wejdzie Roberto w ataku nie istnieje

0

De Jong kolejny sabotażysta

0

Niech oni zastosują w końcu wysoki pressing i szybką grę. Pedri gra zachowawczo. Cieszy mnie brak Busquetsa. Są błędy Pjanicia jeden mega poważny ale on musi się wkomponować

1

@dzagos chodzi o to że się nie poddają że jest naprawdę dużo zawodników w polu karnym a nie jak w Barcelonie wszyscy daleko przed. Dlatego te wrzutki mają powodzenie

1

To mi się podoba w Realu. Przegrywają i napierają przeciwnika. Pressing wymiana pozycji

0

Radocha taka sama gdy odchodził "Kochany Urwis" z sierocińca :D

2

@FC1899Barca zgadzam się. Kapitan bo ma zasługi a pierwszy spuszcza głowę. To jest demotywator a nie motywator

1

Co za Menda z tego Mendy! Ale to wyciągnął!

0

Rozumiem pretensje Koemana o sędziów ale Barcelona po karnym nie była osłabiona brakiem jednego gracza. Chodzi o to że Barcelona nie przycisnęła rywala po stracie gola. Wręcz przeciwnie to dalej Real wychodził do graczy Barcelony. Nieraz trzech do jednego gracza Barcelony

1

Pressing pressing i jeszcze raz pressing. Jeśli tego nie będzie to zapomnijmy o dobrej grze. Dodatkowo wymiana pozycji to co działało w pierwszym meczu. Statyczne trzymanie się pozycji i czekanie co rywal zrobi prowadzi jak widać do porażek

0

Jeśli Barca gra pierwszy mecz super a każde kolejne są co raz gorsze to przypomina się Martino.

0

Następny Dembele. Wchodzi do gry i już daje prezent Realowi a jego strzał to koszt tych ponad 100mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?