0

Następny "znafca" który nic z Barceloną nie zrobi. Ile jeszcze szans Koeman dostanie

0

Środkowi obrońcy w lesie xD

0

Haha pięknie Barcelona gra xD

1

Fati ile razy miał takie zdarzenie i nigdy karnego nie było!

0

Oby Koeman miał jaja i dziś zrezygnował z Lengleta i Busquetsa. Przydałby się jeszcze De Jong. Dość parodii na boisku. Postawić na jednego defensywnego pomocnika

2

Skoro zawodnicy popełniają błędy to czemu cały czas wychodzą w pierwszej 11.? Ma się w d... takich piłkarzy jak Alena czy Puiq. Środek pola Barcelony nie istnieje. Tam nikogo nie ma

3

@koziar no tak przecież wiek piłkarzy nie ma nic do rzeczy. Geniusz? Pewnie. Przeje... 2 razy frajersko LM to jest geniuszem

2

Jedyny pilkarz Barcy który wg mnie nie rozczarowuje to Dest. Każdy inny gra w kratkę

0

Ciekawe jakby Barcelona była pisem to co by w tvp gadali?

2

@tobiasson92 A Barca grała piękną piłkę... skończ

3

W przypadku Lengleta zacytuję Siarę:
"Memory, find i wszystko jasne"

0

@pauletaa Espanyol rok temu mówił pewnie to samo

2

@Kielakowy to prawda co piszesz o zarządzie ale Messi sam tracił proste piłki gdzie niewiele brakowało do kolejnych goli Cadiz

1

@GeraltzKatalonii Desta też każdy miał w d... nikt mu nie pomagał. Kiwał się podawał do tyłu bo nie było wsparcia albo kończyło się stratą bo był otoczony przez dwóch a nawet trzech

1

@Derean Gdy Mingueza popełnia jeden poważny błąd to odrazu jest zmieniany. Lenglet nie ma meczu bez babola a gra cały czas. Wytłumaczysz mi to?

9

Styl bardzo dobry? Hahaha padlem xD

0

Przy takim autobusie to piłkarze powinni zmieniać pozycje a nie stać bo jak oni chcą zaskoczyć przeciwnika?Jakby tak grali w ręczną jak Barca w nożnaą to za każdym razem mecz byłby w plecy

0

@barcelonaLM To ja coś dodam. Była bodajże jedna dwie akcje gdzie szybko wymienili podania. Reszta to długie przyjmowanie piłki gdzie każdy się zastanawiał co ma dalej zrobić. Kolejna sprawa ile było konstruowania akcji gdzie albo jest zagranie za plecy albo krótkie podanie jest za mocne bądź za krótkie? To jest Barcelona? To nie jest przypadek że kolejny mecz wyjazdowy grają piach

1

@Beztroskii widziałeś może jego straty po których mogły paść gole dla Cadiz?

0

Wiecie kto zostanie najlepszym piłkarzem Barcy w tym meczu? Oczywiście Ter Stegen bo nie było jego winy przy golach a po drugie uratował przed stratą kolejnych bo resztę zawodników nie ma co komentować. Można wymieniać każdego po kolei co odpie... w tym meczu

0

Jeśli nawet jakimś cudem Messi będzie chciał zostać to nie awansując do LM Barcelone z d... weźmie kase na jego kontrakt

0

Koeman następny podaj się do dymisji. Serio tego się nie da oglądać

0

I kolejna setka zmarnowana

2

Bez tych gwiazdeczek sprzed lat potrafi stworzyć drużynę i zagrać super w LM. Gwiazdy wracają i kolejną kompromitacje oglądamy

9

Jestem rozczarowany Koemanem naprawdę. Jeśli co mecz wyjazdowy ligowy Barcelona gra taki piach popełnia tak proste błędy to ja dziękuję. Ogladam dokladnie nudną Barcelone co przez ostatnie sezony

0

Nie ma w ogóle w nich agresji. Grają jak na sparingu

6

Mingueza popełnia błąd i usiadł na ławkę a ten co mecz odpi... wielbłąd i tak do końca sezonu będzie grał

0

Do czego Bartomeu doprowadził ten klub

1

Wypier.... Mam tego dosyć!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?