masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeny co za teraz proste błędy
1
Mingueza zaczyna grać jak Lenglet
0
@Kielakowy Sen trenera się skończył
0
Brakuje doskoku do rywala. Niepotrzebnie się cofają
2
Sądzę że drugiej takiej drużyny na świecie nie ma która tak prosto traci bramki i marnuje tyle okazji do strzelania goli
7
Najlepsze 45min. od niepamiętnych czasów mimo straty gola. Jest agresywność bieganie i zmiana pozycji!
0
I zaraz z d... strzeli Sociedad
0
Zejdz kur... amatorze
1
Wkur... to na maxa. Jedna akcja i gol dla rywali. Jedna jedyna a Barcelona nie potrafi ostatniego podania wykonać
0
A brak Barcelony w lidze mistrzów w kolejnym sezonie będzie skutkować odejściami Messiego Coutinho Griezmanna czy Dembele
1
Po paru sezonach można stwierdzić że transfery Dembele Coutinho Griezmanna i De Jonga czyli wydanie potwornej kasy na transfery jak i na ich pensje doprowadziły do klęski
0
Arteta leci w tym momencie
2
Jeśli ciągle Ci sami grający nie dają efektu to czemu nie gra Alena czy Puiq? Może warto postawić na Fuente? U Koemana zawodnicy mieli grać na swoich pozycjach...
1
W stosunku do meczu z Juve nic się nie zmieniło jeśli chodzi o grę. Zresztą o jakiej grze tu mowa gdy zawodnicy stoją i patrzą na kolege co zrobi z piłką. Odkąd kibicuje Barcelonie czegoś takiego nie widziałem.
0
Tak myślałem trzeba iść spać
0
Lenglet to samo co z Atletico
0
Brak ruchu bez pilki i brak pressingu całej drużyny tworzy ten smutny obraz
3
Ile jeszcze błędów muszą popełnić Lenglet i Busquets by wylądowali na trybunie?
0
Jeśli dziś w pierwszej 11. ujże Lengleta i Busquetsa to nie ogladam. Jeszcze wielki Amigos Alba mógłby sobie posiedzieć na trybunie
2
Real przynajmniej łatwo może dosrodkować i ma kilku graczy w polu karnym a nie jak Barcelona wszyscy jak w ręcznej przed polem
0
Tu nie ma zespołu ponieważ wszyscy nie biegają nie walczą. Ciągle oglądamy niby pressing gdzie każdy jest spóźniony. Nie ma agresji. Gdy piłkarze wychodzili z szatni na drugą połowę to nikt ze sobą nie rozmawiał. Każdy z myślami sam ze sobą.
Powiem tak jeśli dalej mam oglądać taki kabaret to już wolę by tak robił Mingueza Arajuo czy Firpo. Powaznie! Ma kolejny trener nauczkę że stawiając ciągle na tych samych w obronie 3. sezon tylko przynosi to kompromitacje.
Żadnych Albów Lengletów Busquetsów itd. Dosyć!
0
Nie wstanę zaraz ze śmiechu xD już Umtiti kartka xD
0
Koeman zmądrzał!
1
Lenglet wyp... z tego klubu!
1
I n-ty raz zapytam po co w sztabie szkoleniowym Larsson?
1
Jeżeli cały zespół gra jedno wielkie g... to przecież wina rudego. Zawodnicy poruszają się jak muchy w smole. Jeden schemat od 3 lat Messi do Alby i zwrotne podanie. Kpina. Szkoda że nie ma kibiców by porządnie wygwizdać
3
Dest dzisiaj tragedia w ataku
0
Żałosne. Nie potrafią strzelic z pierwszej piłki
0
I znowu krótkie podania w szerz hahaha no nie wyrobie xD
1
Krótkie podania w szerz boiska niezła taktyka xD