0

Niech zejdzie. Mega wkur...

0

Ten pasek jego strzału lądował się jak w fifie. Masakra bramka dla niego za mała

1

@busquets5 a jak udowodnić że jest ponad 27 tys. zakażeń?
Ludzie mają koronę ale nie aż tylu. Dziś pojęcie typowej grypy nie istnieje

0

@VenoM chciałbym w końcu by Messi usiadł na ławkę i zobaczyć jak sobie Barcelona poradzi

0

Co takiego Griezmann zrobił bo teraz dopiero włączyłem?

1

Szczerze według was jaki był największy sukces Bartomeu a jaka największa klęska?

1

Chciałbym zobaczyć z Dynamem Kijów Pjanicia i Alenie. Na skrzydłach Pedriego i Trincao

0

A no tak w Barcelonie brakuje Own Goal stąd straty punktów

0

@Firestone Gra fajna? Pierwsza połowa była fajna?

0

Patrząc jak gra nietylko dziś ale i przez ostatnie sezony to co najwyżej w takim Alves Busquets by grał w podstawowym składzie. Mamy kolejnego trenera który niewiadomo z jakiej przyczyny na niego stawia?

0

@BarcaInfo chyba Neto. Odbudował się po błędzie. Drugiego babola już nie popełnił!

1

@VeB77 raz mu się udało wejść w pole karne to wszystko. Tak to mnóstwo strat złych zagrań

0

@socha dokladnie patrz Pjanic

0

Czemu kolejny raz marnują setki po czym tracą gola popełniając błędy przedszkolne? Ile jeszcze można?

1

Real przy takim meczu robi milion wrzutek i któraś wpada. Barcelona albo robi dosrodkowania gdzie nie ma zawodników albo bezsensownie klepie w srodku pola

0

Kompromitacja! Mam dosyć tej pseudo drużyny! Czas odpuścić sobie oglądanie. Grają jak amatorzy popełniając banalne błędy i partacząc 100% okazję!

0

Dest beznadziene wejście

2

Nie dziwię się Kormanowi bo co oni odpier...

0

Barca też gra w 10. bo co można powiedzieć o Messim który wszystko pier...

8

Jeśli oni nie wygrają ze średniakiem który gra w 10 to będzie kompromitacja

1

Roberto mógł dalej wbiegać bo już wślizg robił

1

Mam niestety taką manię że jak Barca strzeli gola to patrzę co sędzia na to

0

Trzeci koszmarny błąd Pjanicia

0

Koeman miej jaja i go zdejmij!

0

Pjanic dwa koszmarne błędy

0

I popatrzy strata piłki i spacerek. Tu trzeba zapier...! Jak to robi Real

4

Mecz z Getafe Griezmann nie wykorzystuje 100% okazji a gospodarze dostają karnego z d... i przegrana 1:0 dziś Fati robi to samo a Alves strzela gola z d... Ile tak można? Poza tym gra jest beznadziejna. Oni wyglądają jakby pierwszy raz grali w piłkę a to im piłka odskoczy albo podają do przeciwnika.

1

Jak Barcelona mogła przegrać z takim Realem? Macie odpowiedź. Katastrofa!!!
Oni nie powinni dostać pieniędzy co najmniej przez miesiąc za tą parodie w lidze!

1

Koeman niech dalej stawia na starą gwardie

0

Messi każdą akcje spier...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?