masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech zejdzie. Mega wkur...
0
Ten pasek jego strzału lądował się jak w fifie. Masakra bramka dla niego za mała
1
@busquets5 a jak udowodnić że jest ponad 27 tys. zakażeń?
Ludzie mają koronę ale nie aż tylu. Dziś pojęcie typowej grypy nie istnieje
0
@VenoM chciałbym w końcu by Messi usiadł na ławkę i zobaczyć jak sobie Barcelona poradzi
0
Co takiego Griezmann zrobił bo teraz dopiero włączyłem?
1
Szczerze według was jaki był największy sukces Bartomeu a jaka największa klęska?
1
Chciałbym zobaczyć z Dynamem Kijów Pjanicia i Alenie. Na skrzydłach Pedriego i Trincao
0
A no tak w Barcelonie brakuje Own Goal stąd straty punktów
0
@Firestone Gra fajna? Pierwsza połowa była fajna?
0
Patrząc jak gra nietylko dziś ale i przez ostatnie sezony to co najwyżej w takim Alves Busquets by grał w podstawowym składzie. Mamy kolejnego trenera który niewiadomo z jakiej przyczyny na niego stawia?
0
@BarcaInfo chyba Neto. Odbudował się po błędzie. Drugiego babola już nie popełnił!
1
@VeB77 raz mu się udało wejść w pole karne to wszystko. Tak to mnóstwo strat złych zagrań
0
@socha dokladnie patrz Pjanic
0
Czemu kolejny raz marnują setki po czym tracą gola popełniając błędy przedszkolne? Ile jeszcze można?
1
Real przy takim meczu robi milion wrzutek i któraś wpada. Barcelona albo robi dosrodkowania gdzie nie ma zawodników albo bezsensownie klepie w srodku pola
0
Kompromitacja! Mam dosyć tej pseudo drużyny! Czas odpuścić sobie oglądanie. Grają jak amatorzy popełniając banalne błędy i partacząc 100% okazję!
0
Dest beznadziene wejście
2
Nie dziwię się Kormanowi bo co oni odpier...
0
Barca też gra w 10. bo co można powiedzieć o Messim który wszystko pier...
8
Jeśli oni nie wygrają ze średniakiem który gra w 10 to będzie kompromitacja
1
Roberto mógł dalej wbiegać bo już wślizg robił
1
Mam niestety taką manię że jak Barca strzeli gola to patrzę co sędzia na to
0
Trzeci koszmarny błąd Pjanicia
0
Koeman miej jaja i go zdejmij!
0
Pjanic dwa koszmarne błędy
0
I popatrzy strata piłki i spacerek. Tu trzeba zapier...! Jak to robi Real
4
Mecz z Getafe Griezmann nie wykorzystuje 100% okazji a gospodarze dostają karnego z d... i przegrana 1:0 dziś Fati robi to samo a Alves strzela gola z d... Ile tak można? Poza tym gra jest beznadziejna. Oni wyglądają jakby pierwszy raz grali w piłkę a to im piłka odskoczy albo podają do przeciwnika.
1
Jak Barcelona mogła przegrać z takim Realem? Macie odpowiedź. Katastrofa!!!
Oni nie powinni dostać pieniędzy co najmniej przez miesiąc za tą parodie w lidze!
1
Koeman niech dalej stawia na starą gwardie
0
Messi każdą akcje spier...