masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I kto się z Realu pośmieje?
0
Ale mnie teraz zaimponował!
0
Kobiety mają usilnie urodzić np. dziecko z zespołem Downa ale potem takie dziecko nie może mieć slubu ani dzieci to o jakich prawach tu mowa
0
@Hakiru OK ale to nie jest tak że dziś rezygnuje z Policji a jutro ma super fajną pracę za większą kase bo kto taką osobę przyjmie?
0
Pis robi co chce ale i tak wygra kolejne wybory.
0
@Hakiru prawda jest taka że światem rządzi piniądz. Za kasę ludzie zrobią wszystko.
16
Najlepsze jest to że w sprawie przeciw aborcji mają do powiedzenia starsze kobiety które już nie urodzą i nie liczą się ze zdaniem społeczeństwa.
Niedługo pis będzie zmuszał ludzi to bycia katolikiem zakładania rodziny idąc dalej rodzic dzieci i wycofywania antykoncepcji
0
Napoli wygrywa wysoko z Atalantą po czym gdy na nich stawiasz przegrywają z Alkmaar. Gdzie tu logika?
0
Te teksty z Miodowe lata są superowe :D
0
Real prze... kupon ale za to przegrał. Może trzeba tak dalej stawiać?
1
A po Getafe reakcje piłkarzy jak na lekarstwo
0
Sezon wcześniej Real też miał bardzo słaby początek. Barcelona miała dużą przewagę i już widziano mistrzostwo. Jak się skończyło każdy wie. Dziwią mnie wyzwiska kibiców Realu. Trochę wiary w swój zespół
1
O widzę że niewielu już się śmieje
0
Nie podniecajcie się że Real dostaje w d... W sobotę może być inaczej. Trochę pokory bo zaraz znowu będziecie wyzywać zawodników z trenerem na czele
0
@IAmLegend 17.5
1
Hazard nie zagra do końca Listopada. Ciekawe czy ten zawodnik jeszcze się odbuduje
0
@adam1337__ Jestem przekonany że od pierwszej minuty zagra niestety Griezmann dlatego że mimo iż g... daje w ataku to może dać wiele w obronie. Młody Trincao może się spalić podczas tego meczu. Ja jestem zdania że trzeba dawac szanse młodym i zamiast Pique powinien grać Araujo
0
@Barca1992 jeśli władze obejmie inna partia to wyj... całe tvp?
3
@Hosh Niech większość ludzi głosująca za pisem zada sobie pytania co przez ten czas zrobili by nie było tyle zachorowań? Morawiecki na początku szczycił się że dzięki nim nie ma drugich Włoch czy Hiszpanii. W lecie do wszystkich że ten wirus nie jest groźny nie należy się go bać bo przecież wybory najważniejsze.
Aha za to wydali jednego Sasina na wybory których nie było.
1
I trzeba zawsze coś odwalić. Jednakże obaj się ciągnęli i jak zwykle VARu nie ma
0
Zarząd jest jaki jest ale w tych ciężkich chwilach wychowankowie klubu czy taki Dembele z Griezmannem którzy nic w tej Barcelonie nie pokazują powinni zgodzić się na obniżkę pensji. Wstyd po prostu. Hasło więcej niż klub już dawno nie istnieje
1
Jak się nie wku... Tottenham prowadzi 3:0 i nie dość że remis to jeszcze gol w ostatniej minucie. Kupon zje... :/
6
Nyom dostał żółtą kartkę dopiero przy 7. faulu. Messiego potraktował brutalnie i nic. Koleś pada jak rażony gdzie jeszcze De Jong go nie dotyka i VAR nie istnieje.
Gra to jedno ale stronniczość sędziowania aż nadto widoczna
0
Ulubioną piosenką Dembele jak i Griezmanna jest chyba utwór Elektrycznych Gitar pt. "Co ja robie tu"
1
Błędy błędy błędy. Brak wygrania choć jednego pojedynku jeden na jeden. Niedokładności brak zmiany pozycji. Można krytykować Dembele ale Fati jeszcze gorszy był. Uczucie kiedy wiesz że Griezmann zje... setkę i za jakiś czas Getafe dostanie karny z d... superowe. W ogóle dziś nie było drużyny.
35
"Czego stoisz na torach. Czego stoisz na torach"
0
Czy to prawda że Eleven traci lige hiszpańską od następnego sezonu?
0
Bartomeu niedługo zabarykaduje się w biurze bo do niego jak i pozostałych d... nic nie dociera
0
Jeśli odwołają zarząd to patrząc na ich poczynania zamkną się w biurach i nie odejdą
0
@tristan87 w Fifie może