masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Środowi obrońcy Barcelony to mem!
0
No w końcu jest szczęście!
2
Pjanic Dembele muszą wejść!
0
To jest jakiś sabotaż naprawdę
0
To jest niebywałe że jak Cadiz już ma piłkę to i tak trafia do ich napastnika!
0
Jak Koeman zmieni naszą 9. a zostawi Busiego to nie ma co oglądać
0
Kolejny raz za mocno. Ile kur... można
0
Widać nie mają mentalności po stracie gola
0
@Triv44 jak się bronią źle. Jak grają wysokim pressingiem też źle. Jakby nie dawali rywalom prezentów to kłopotów by nie było
1
Klepka dwóch zawodników jest bezsensu i to próbują n-ty sezon. Zawsze rywal to zatrzyma
1
@Beliar7283 Barcelona kolejny mecz wyjazdowy dala prezent rywalowi
0
Ale mamy super defensywnych pomocników
0
I się zaczyna marnowanie sytuacji ehh
2
Kolejny mecz ligowy na wyjeździe i kolejny prezent dla rywali. Kiedy to się skończy?
1
To jednak prawda że Real dużo traci gdy nie ma Ramosa na boisku. Co prawda przegrywają ale za ery Zidane'a przecież Real wychodził z drugiego miejsca w grupie i zdobywał LM.
0
@Kondziubarca chyba większości. Wygrywają z Leicester gładko. Atalanta ostatnio slabo a tu taki zonk
0
Dość długo trzymają Conte w Interze
3
Cytując klasyk "Jak Barcelona mogła przegrać z takim Realem? "
0
Gdy patrzę na Barcelone to przypomina się obraz nędzy i rozpaczy jak z Polacy z Włochami
0
Dalej wierni kibice Barcelony będziecie wierzyć w ten klub?
Zlepek piłkarzy którzy wybiegli na boisku bo jak to inaczej nazwać?
6
Koeman daje mega powody by Font go nie chciał
4
Widzę Barcelone z poprzedniego sezonu. Bez pomysłu na gre. Brak determinacji
2
Ludzie kalkulowali gdzie real straci punkty ale nikt nie powiedział że Barcelona zacznie regularnie wygrywać
1
@ArdoFCB wysokie kontrakty to Bartomeu zostawił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jedna akcja Dembele i tak nikt nie potrafi wygrać jeden na jeden
0
Koniec sezonu Pique?
0
Bez komentarza. Jak takie coś nie strzelił?
0
Ktoś wyjaśni po co w Barcelonie jest Larsson?
2
Niech już Pedri zejdzie