masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taka Barca mi się podoba!
2
Ryszard wchodzi niemożliwe!
5
Na razie najlepszy mecz Busiego w tym sezonie
0
Szkoda że nie dokręcił tego!
2
Dziwnie to wygląda jak Messi schodzi ale dobrze trener robi!
1
W końcu wszystko wychodzi Barcelonie!
2
Griezmann ale to zrobił! 4:0
0
@Dembele_gora bo to jeszcze nie ten etap spotkania. Jeden glupi błąd i może być gorąco
0
Brawo De Jong za decyzję!
0
@joloskyy Dyblingi to jedno ale wiele miał zagrań za mocnych albo nie do nogi przy krótkich podaniach
0
@Krystian1899 On już łapie rytm 3. sezon
3
Dembele miał jakieś udane zagranie w tym meczu? Jak dla mnie zdecydowanie najgorszy w Barcelonie
1
Leo pięknie odrodzony!
0
@dzagos Jakby przeciwnik strzelił tak gola też byś to napisał?
0
Zgadza się ten gol nie powinien być uznany. Dziwne bo gdzie był VAR?
0
Dembele z Destem nie dojechali na mecz
1
Messiiiiiiii 2:0 Brawo!
5
Dryblingi Dembele nie są warte kasy jaką wydał Bartomeu
0
Niesamowity pech z tymi kontuzjami
4
Athletic dwa gole ale w sumie nic nie pokazał i trzeba przyznać że duża w tym zasługa graczy Barcy za to w szeregach Barcy mimo 3 goli wiele szczęścia brakowało
0
I znowu Barca popełnia mega glupi błąd. Sami sobie problemy robią a taki mecz miał super Messi
1
Trzeba przestać się denerwować tym co pokazują bo nic ten skład ani trener nie zmieni
0
Mowilem trzeba było na Athletic postawić
0
Co za nokaut. Granerud teraz może lizać stopy mistrzowi
7
Jaki rząd taka cena za cole. Niech nie narzekają Ci co na nich głosowali.
0
Co do środowego meczu Barcelona na pewno go nie wygra. Athletic pokaże lwi pazur przy nowym trenerze
0
Dlaczego gdy Barcelona od 3 lat gra słabo nie potrafimy się do tego przyzwyczaić?
0
Zaraz będzie powtórka i znowu frajersko Barca straci punkty za te marnowanie okazji
0
Busquets na 100% ma określoną ilość meczy od pierwszej minuty w kontrakcie chyba że tylko jedyny na świecie Koeman coś widzi w tym piłkarzu
0
Ile znowu Barca okazji marnuje