1

Taka Barca mi się podoba!

2

Ryszard wchodzi niemożliwe!

5

Na razie najlepszy mecz Busiego w tym sezonie

0

Szkoda że nie dokręcił tego!

2

Dziwnie to wygląda jak Messi schodzi ale dobrze trener robi!

1

W końcu wszystko wychodzi Barcelonie!

2

Griezmann ale to zrobił! 4:0

0

@Dembele_gora bo to jeszcze nie ten etap spotkania. Jeden glupi błąd i może być gorąco

0

Brawo De Jong za decyzję!

0

@joloskyy Dyblingi to jedno ale wiele miał zagrań za mocnych albo nie do nogi przy krótkich podaniach

0

@Krystian1899 On już łapie rytm 3. sezon

3

Dembele miał jakieś udane zagranie w tym meczu? Jak dla mnie zdecydowanie najgorszy w Barcelonie

1

Leo pięknie odrodzony!

0

@dzagos Jakby przeciwnik strzelił tak gola też byś to napisał?

0

Zgadza się ten gol nie powinien być uznany. Dziwne bo gdzie był VAR?

0

Dembele z Destem nie dojechali na mecz

1

Messiiiiiiii 2:0 Brawo!

5

Dryblingi Dembele nie są warte kasy jaką wydał Bartomeu

0

Niesamowity pech z tymi kontuzjami

4

Athletic dwa gole ale w sumie nic nie pokazał i trzeba przyznać że duża w tym zasługa graczy Barcy za to w szeregach Barcy mimo 3 goli wiele szczęścia brakowało

0

I znowu Barca popełnia mega glupi błąd. Sami sobie problemy robią a taki mecz miał super Messi

1

Trzeba przestać się denerwować tym co pokazują bo nic ten skład ani trener nie zmieni

0

Mowilem trzeba było na Athletic postawić

0

Co za nokaut. Granerud teraz może lizać stopy mistrzowi

7

Jaki rząd taka cena za cole. Niech nie narzekają Ci co na nich głosowali.

0

Co do środowego meczu Barcelona na pewno go nie wygra. Athletic pokaże lwi pazur przy nowym trenerze

0

Dlaczego gdy Barcelona od 3 lat gra słabo nie potrafimy się do tego przyzwyczaić?

0

Zaraz będzie powtórka i znowu frajersko Barca straci punkty za te marnowanie okazji

0

Busquets na 100% ma określoną ilość meczy od pierwszej minuty w kontrakcie chyba że tylko jedyny na świecie Koeman coś widzi w tym piłkarzu

0

Ile znowu Barca okazji marnuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?