1

Neymar dalej jest dzieciakiem

1

@Rust_Cohle Żadna. Lepiej kupić kamień i zrobić swoją

2

@Ciule123 No to co zamykamy wszystko ale zostawiamy kościoły. Jeszcze najlepiej batmanów dofinansować

10

@Zoker Jeszcze parę miesięcy temu byśmy mięsem rzucali bo to by mogło uratować punkt czy wygraną. Nie należy zamiatać tego pod dywan niezależnie od wysokiej wygranej. Nic z tym kompletnie nie robią. Jest VAR a są takie babole że ręce opadają.

27

Właśnie co do niby spalonego Dembele dla mnie to jest kolejna kolejka gdzie sędziowie dymają Barcelone. To jest chore. Jak można odgwizdać taki spalony? Powtórka tego nie mówi na 100% że był spalony. Nagle bark Dembele stał się tak wielki? Technologia w lidze jest słaba. Nawet w naszej lidze jest zdecydowanie lepsza

39

Dodajmy że przez kilkanaście dni drużyna Koemana rozegrała więcej meczy na wysokim poziomie niż za czasów Valverde i Setiena.

11

Nastał czas gdy La Rambla nie woła o powrót Valverde. Dziś tacy zawodnicy jak Mingueza Pedri czy Moriba nie mieliby miejsca w skladzie

0

Zmiana ustawienia, gra po stracie i pressing na rywalu oraz szybsza gra to cechy dla których z przyjemnością się Barcelona ogląda

5

Od meczu z Sevillą gdzie było 2:0 to jest najlepsza Barcelona od czasów Enrique! To co Valverde wróć? Za jego czasów można policzyć na palach jednej ręki Barcelone grającą na wysokim poziomie. Brawo Koeman!

0

Naprawdę wielki ten Mourinho

1

Może czas przenieść sklepy do kościołów?

0

Jak to jest że gdy w poniedziałki jest potwierdzone mniej przypadków covid to automatycznie mniej osób zmarło? Co ma jedna statystyka do drugiej? W niedziele mniej umiera bo tak sobie pseudo rząd postanowił?

0

@dzagos kto wie co tam Brazylijczyk w szatni robi... A jutro przecież środa.

1

Naprawdę jest to chore żeby na takim poziomie takie błędy popełniać i to jak zwykle z Realem

0

Niech redakcja sprawdzi czy to nie jest rekord goli Barcelony w jednym meczu zza pola karnego

0

@CyPeK Niech idzie do Eleven ale niech nie komentuje w Polsacie

0

Masakra co po stronie Desta się dzieje

0

De Jong 100% podań!

2

Arajuo niech wejdzie za Busquetsa i De Jong w drugą linie

0

Dembele jest dziś kompletnie bezproduktywny. Za dużo Barcelona pozostawia przestrzeni rywalowi stąd kontry

1

Mingueza gra różnie ale bardziej się rozwinął niż Dest jak na razie u Koemana

0

W końcu zawodnicy wchodzą w pole karne. Brawo!

2

Ogólnie to jest chyba rekord przyznawania przeciwnikom Barcelony karnych w jednym sezonie

0

Nie żenada sędziego tylko głupota bramkarza

0

Co za głupota Ter Stegena

1

To jak Panie Orłowski Huesca nie ma szczęścia? Już drugi raz poprzeczka ratuje Huesce

1

Ciekawe czy był taki mecz że Barcelona strzeliła dwa gole w meczu poza polem bramkowym

1

Fifa 22! Leo Messi!

2

Uroki bukmachera. N-ty kupon gdzie jedno wydarzenie nie wchodzi. Chciało się postawić na Man. Utd że wygra to jednak w obawie postawiono na wygraną bądź remis i przynajmniej 2 gole. Efekt? Wygrana 1:0. Bukmacher się cieszy a ja się wkur...

0

Co za gol! Brawa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?