masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlwaysBlaugrana Setiena mieli w d... nic z Setiena w Barcelonie nie było. Schematy te same co za Valverde. Piłkarze narzekali na intensywność treningów. O czym tu mowa. Przez ten sezon czy Valverde czy Setien "gra" taka sama
2
United ale marnuje sytuację
0
Najlepszy w tym momencie byłby Roura. Piszę poważnie bo w Barcelonie jest takie bagno że żaden Koeman tego nie zmieni a podpiszą z nim długi kontrakt i znowu trzeba będzie płacić odszkodowanie. Pierw muszą nastąpić wybory z nowym projektem bo ta Barca zostanie z wypalonymi piłkarzami
1
@BarcaInfo To mi się podoba! Brawo! Inna sprawa kiedy Barcelona wygra mecz bądź zremisuje to piłkarze chętnie o tym piszą w social mediach a jak jest taki blamaż to uciekają. Czyli co gramy dla siebie a kibiców ma się w d...?
2
Pamiętam młodego Ronnie O'Sullivana jak snooker leciał bodajże na kanale Wizja Sport. Wtedy kompletnie nie miałem pojęcia o co w tym sporcie chodzi :D
0
@BarcaInfo To jest to co mówiłem jak podpisywali z nim kontrakt jak i wielu innych. Głupota totalna. Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto
0
Też jestem za tym by faza pucharowa LM była w formie turnieju po jednym meczu. Serio ciekawe są te mecze
0
No to po Guardioli
6
Jak Barca upadła że negocjuje z Pochettino. Trener który sercem jest i będzie za Espanyolem. Tylko nie piszcie że wam to nie robi. Jeśli tak to pewnie i byście Ramosa wzięli do obrony Barcelony. Rynek rynkiem lecz takie coś nie powinno mieć miejsca. A no tak Barcelona więcej niż klub
0
@BarcaInfo Nikt nie będzie chciał przyjść jeśli nie zmieni się struktura czyli wybory prezydenckie jak najszybsze. Wybór pewnie padnie na Pimiente i oby nie rozwalił swojej kariery trenera
0
No to od teraz zaczyna się saga jak rok temu z Neymarem kto odejdzie z piłkarzy czy Bartek poda się do dymisji i kto trenerem?
1
@Don Lucas za Setiena grali to samo co za Valverde. Gra bez ruchu biegania. Jeden schemat podanie do Alby ten do Messiego i cofka do obrony. Jeśli mówisz o jakiś schematach to wymień oprócz tych które podałem?
0
Jazda po zawodnikach nie ma sensu. Kto podpisał tak superowe kontrakty gdy już owi zawodnicy byli nasyceni trofeami a grają tylko gorzej? Kto zmienia co jakiś czas swoich ziomków w strukturach Barcelony jak i na ławce trenerskiej? Kto odpowiada za afery ze szpiegowaniem piłkarzy?
Jestem pewny że jeśli sam nie poda się do dymisji to kibice tego tak nie zostawią.
Klub stoczył się na dno piłkarskie i idzie na dno finansowe
1
@szkutnik91 no rzeczywiście to by na pewno pomogło. Brawo Ty. "Kibic" Widzewa?
3
@Hiacynk Przegrana Ronnie byłaby dużą niespodzianką. Tak jak mówił brak talentów w tej dyscyplinie
0
Nawet media nie są potrzebne by wiedzieć że Setien w Barcelonie to już przeszłość. Wszyscy i tak czekają na dymisję Bartka bo jak nie to będzie barcelońska Białoruś
6
@Mesi12 No jasne jeszcze statuetkę trenera dekady mu wręcz . Tak samo wczoraj byłoby lanie z Valverde na ławce czytaj Roma Liverpool
0
Jeśli odejdzie Messi to ktoś musi być liderem w tym klubie. Był Rivaldo był Ronaldinho Messi i czas na kogoś innego
0
@Djzordon chyba śnisz. Real jest akurat drużyną i walczy a nie jest zlepkiem świętych krów na boisku
0
Jedynym sukcesem Bartomeu przez ostatnie latabędzie... podaniem się do dymisji
1
@sergio5 "Idziemy do przodu drużyno"
0
Skończcie już z tym kto jakie błędy na boisku zrobił i że po co dany zawodnik grał. Nic by to nie dało! Barcelona jest słaba od czasów Valverde. Nudna i przewidywalna jak flaki z olejem. Ten projekt się wypalił
0
@Szicek10 nie wierzę w krasnoludki
0
Mnie wynik absolutnie nie zaskoczył. Ja jestem już przyzwyczajony że nadchodzą chude lata dla Barcelony. Niestety tylko i wyłącznie to zasługa Bartomeu. Chłop nie ma odwagi podać się do dymisji. Następny sezon będzie bez pucharu i wtedy nowe wybory a i tak trzeba będzie czekać aż pojawią się młodzi gniewni którym chce się grać
0
Wstalem do pracy patrze i... szczerze nie zdziwił mnie wynik. Nawet na luzie przyjąłem to co się stało. Każdy to wie że jeśli od samej góry nie zaczną się zmiany to nic tego nie zmieni.
1
Żaden z innych zespołów grających w ćwierćfinale nie dostałby 4 gole od Bayernu w pierwszej połowie
0
Jak nie będzie przyspieszonych wyborów to czeka nas jeszcze gorszy następny sezon
0
Wyłączam mecz nie że nie wierzę w Barcelone tylko nie wierzę w ten zespół
0
Haha ale sie bawią
0
Prawa strona stoi