6

Co piniondz robi z ludźmi. Ważne że patologia nie musi nic robić

0

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo mnie ten zarząd w ogóle nie dziwi. Prawda jest taka że między zarządem a piłkarzami nie ma chemii. Zespół jako ogół nie istnieje

0

Od przyszłego sezonu Barcelona będzie drugim Milanem

0

Od przyszłego sezonu powinien grać De Jong zamiast Busiego i puiq oraz Pjanic bądź Vidal. Arthur jak i Rakitic out. Tak samo Dembele. Dać jeszcze jedną szansę Griezmann owi

0

@D10SLEO oczywiście na żywo tylko w tvp

0

O co chodzi z tym podnoszeniem piłkarzom pensji którzy przychodzą z innego klubu? Takim dziadkom czy tym którzy nic jeszcze nie osiągnęli. Miały być cięcia oszczędności a robi się kolejny cyrk. Nie chciałbym ani Arthura ani Pjanicia. Ten zarząd doprowadza klub do ruiny

1

@FC1899Barca gdyby Neymar przyszedł to Fati mógłby pomarzyć o graniu. Jemu trzeba dawać szanse. Tak samo powinno odsunąć się Busiego i tam dać De Jonga. Tak samo Suareza ale on nie ma następcy

3

@BarcaInfo Niech idzie bo ile można czekać aż zacznie grać na właściwym poziomie. Kółeczka i nic poza tym

5

Sprzedać Arthura powód prosty: nie daje rady zagrać pełnych 90min. i w przeciągu jego pobytu w Barcelonie jest po prostu rozczarowaniem. Nie kupować Pjanicia. Wziąć Thiago

0

Coutinho Dembele Griezmann i wszystko jasne...

0

Sprzedać tego Arthura. Po co pilkarz który nie może wytrzymać całego meczu?

0

Setien może niech lepiej wraca do swoich krów

3

Arthur mnie mega zaskakuje. Sądziłem że z niego będzie Pan pilkarz a to jest dramat co gra

2

@Janiama ale po co Valverde? Ja nigdy nie chciałbym jego powrotu i w ogóle za nim nie tęsknie

0

Brak gry całej drużyny to zmora Barcelony. W tej drużynie gra Messi z Suarezem. Reszta dla nich nie istnieje no i jeszcze Alba. To już jest mega nudne. Co mecz oglądamy dokladnie to samo

1

Parę sezonów temu Barcelona oddawała mnóstwo strzałów. Dziś można się załamać

0

@IronSanHybrid każdy widzi co się dzieje i tak większość ma klapki na oczach.

16

Patrząc na transfery Coutinho Dembele i Griezmanna można powiedzieć że są jak karty do głosowania Sasina i nikt za to nie odpowiada.

Rozumiem jeden nieudany transfer za ogormne miliony ale nie wszystkie

1

Patrząc na gre Barcelony ma się wrażenie że to pozdrowienie do zarządu za ich nieudolność

0

@BarcaInfo Jeśli od razu postawił sobie tezę że to niemożliwe to tym bardziej zawodnicy będą mieli takie przekonanie. Zaj... trener

1

@tristan87 Te zdjęcie dowodzi że albo Setien nie ma zdrowia by kierować zespołem albo nie ma chemii między nim a piłkarzami. Wystarczy porównać reakcje trenera Sevilli a Setiena przy linii bocznej

1

@kerouac Nie zgodzę się ze zmęczeniem bo Barcelona dobrze podchodziła pod rywala i dobrze reagowała na stratę piłki. Barcelone po prostu nie da się oglądać w grze pozycyjnej. Nie chcą podkreślę nie chcą bo tak to wygląda przeprowadzić szybkiej akcji bo wszystko musi przejść przez Messiego

1

Bardzo dużo ludzi z tej strony śmiało się z Realu z początku sezonu i z przewagi jaką miała Barcelona. Karma wraca. Śmiano się z powrotu Zidane'a a nie zdziwie się jak i kolejną LM zdobędzie

0

@4drian0 uwierz naprawdę że może prowadzić zespół jeszcze 10 lat i nic się nie zmieni. Miał wystarczająco dużo treningów przed wznowieniem sezonu by odpowiednio przygotować taktykę a ataki Barcelone są wciąż takie same od 3 lat. Żadnego powtarzam żadnego elementu zaskoczenia

1

Czekać trzeba jeszcze rok na wybory

1

@Crakitic widzisz jakąś poprawę w ataku? Barcelona tak gra od przyjścia Valverde tylko przeważnie d... ratował Messi

0

@kubasa Jeśli chodzi o grę w ataku widzisz jakąś różnice między Valverde a Setiena? Bo ja nie

2

Las Palmas grał jak Setien chciał
Betis grał jak Setien chciał
Barcelona gra... jak Messi chce

0

Jeśli rywal się broni to trzeba go naciskać. To real pokazał z Valencią. O ile w tym meczu w miarę Barcelona pokazała grę po stracie tak w ataku dalej widać grę Valverde. Projekt pt. Barcelona jest w czarnej d...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?