0

Jeśli rywal się broni to trzeba go naciskać. To real pokazał z Valencią. O ile w tym meczu w miarę Barcelona pokazała grę po stracie tak w ataku dalej widać grę Valverde. Projekt pt. Barcelona jest w czarnej d...

0

Jeśli Barcelona jakimś cudem wygra lige to będzie to najgorszy mistrz od wielu sezonów

4

Serio akcje Barcelony wyglądają jak w piłce ręcznej xD poczekają aż przeciwnik ustawi się w obronie

4

I jak nie idzie to Suarez teatr

0

Te akcje są jak na podwórku

0

Zamiast wejść większą ilością zawodników w pole karne to tylko Vidal i Suarez i to daleko od siebie

0

@BRAWAR co takiego on by dał?

1

Nie przypominam sobie że gdy Ronaldinho był gwiazdą Barcelony by wszystkie piłki szły do niego bo nikt nie wiedział co z nią zrobić

2

Środek pola kuleje. Brak przyśpieszenia i pomysłu na akcje. Ciągle widzimy stare schematy

0

Rakitic za wolno myśli

9

Ciekawe że prawie Umtiti nic nie gra a będzie pauzował w następnym meczu z powodu żółtych kartek

1

Riki Pusz? To jak się w końcu wymawia?

0

Fati diament! Oby tak dalej

22

Dobry mecz Araujo

2

Messsi w końcu. Brawo

14

Męczy ten Rakitic. Niech go sprzedadzą do tej Sewilli.

2

Te lekcje w tvpis to hicior xD tego już nie można odzobaczyć

2

@gontex kwarantanna dla wszystkich do 9. mają by dzień później wszyscy mogli zagłosować na Andrzeja Kaczyńskiego

0

Za drożdże piekarskie płaciłem 1zl za 100g a teraz jest 3,60zł za 100g! Poj...

0

@Raiden idąc Twoim tokiem rozumowania idź daj d... za pare baniek. Wydymają Cię w parę minut i bedziesz ośmieszany przez pół życia. Brawo!

2

Ten Najman jest jak PiS. Zrobi wszystko za kasę.

0

Skoro są podawane kwoty kto ile zarabia to niech Barcelona opublikuje listę zawodników którzy się nie zgadzają na obniżenie pensji.
W odpowiednim momencie kibice im podziękują

0

Wydawało się że w dobie epidemii w Barcelonie będzie spokój a tu proszę teraz konflikt zwiazny z pieniędzmi. Cały sezon to jeden wielki koszmar

4

Żal mi przede wszystkim piłkarzy. Co oni teraz do garka włożą?
Barcelona wiecej... sorry! mniej niż klub

3

@Witekk10 odcinek remont
Karol mówi do Aliny:
- po tylu latach mam prawo do wanny w której będzie mi wygodnie
Na co Norek:
- Karol, kupiłeś okrągłą wanne? :D

1

Ja rozumiem obniżkę pensji ale o 70%? Przecież połowa sezonu za nami to z jakiej racji szefowie klubu chcą takich cięć

0

Dla mnie bramka Rivaldo. Fenomen poza tym ten gol miał wtedy niesamowite znaczenie. Jak to mówią sam ograł Valencie

3

Gdzie był VAR na karnym Eto?

1

Zaraz klasyk na Bernabeu z sezonu 2005/2006 na canal plus sport.

0

Naprawdę slabo. Jak żyć bez sportu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?