masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli rywal się broni to trzeba go naciskać. To real pokazał z Valencią. O ile w tym meczu w miarę Barcelona pokazała grę po stracie tak w ataku dalej widać grę Valverde. Projekt pt. Barcelona jest w czarnej d...
0
Jeśli Barcelona jakimś cudem wygra lige to będzie to najgorszy mistrz od wielu sezonów
4
Serio akcje Barcelony wyglądają jak w piłce ręcznej xD poczekają aż przeciwnik ustawi się w obronie
4
I jak nie idzie to Suarez teatr
0
Te akcje są jak na podwórku
0
Zamiast wejść większą ilością zawodników w pole karne to tylko Vidal i Suarez i to daleko od siebie
0
@BRAWAR co takiego on by dał?
1
Nie przypominam sobie że gdy Ronaldinho był gwiazdą Barcelony by wszystkie piłki szły do niego bo nikt nie wiedział co z nią zrobić
2
Środek pola kuleje. Brak przyśpieszenia i pomysłu na akcje. Ciągle widzimy stare schematy
0
Rakitic za wolno myśli
9
Ciekawe że prawie Umtiti nic nie gra a będzie pauzował w następnym meczu z powodu żółtych kartek
1
Riki Pusz? To jak się w końcu wymawia?
0
Fati diament! Oby tak dalej
22
Dobry mecz Araujo
2
Messsi w końcu. Brawo
14
Męczy ten Rakitic. Niech go sprzedadzą do tej Sewilli.
2
Te lekcje w tvpis to hicior xD tego już nie można odzobaczyć
2
@gontex kwarantanna dla wszystkich do 9. mają by dzień później wszyscy mogli zagłosować na Andrzeja Kaczyńskiego
0
Za drożdże piekarskie płaciłem 1zl za 100g a teraz jest 3,60zł za 100g! Poj...
0
@Raiden idąc Twoim tokiem rozumowania idź daj d... za pare baniek. Wydymają Cię w parę minut i bedziesz ośmieszany przez pół życia. Brawo!
2
Ten Najman jest jak PiS. Zrobi wszystko za kasę.
0
Skoro są podawane kwoty kto ile zarabia to niech Barcelona opublikuje listę zawodników którzy się nie zgadzają na obniżenie pensji.
W odpowiednim momencie kibice im podziękują
0
Wydawało się że w dobie epidemii w Barcelonie będzie spokój a tu proszę teraz konflikt zwiazny z pieniędzmi. Cały sezon to jeden wielki koszmar
4
Żal mi przede wszystkim piłkarzy. Co oni teraz do garka włożą?
Barcelona wiecej... sorry! mniej niż klub
3
@Witekk10 odcinek remont
Karol mówi do Aliny:
- po tylu latach mam prawo do wanny w której będzie mi wygodnie
Na co Norek:
- Karol, kupiłeś okrągłą wanne? :D
1
Ja rozumiem obniżkę pensji ale o 70%? Przecież połowa sezonu za nami to z jakiej racji szefowie klubu chcą takich cięć
0
Dla mnie bramka Rivaldo. Fenomen poza tym ten gol miał wtedy niesamowite znaczenie. Jak to mówią sam ograł Valencie
3
Gdzie był VAR na karnym Eto?
1
Zaraz klasyk na Bernabeu z sezonu 2005/2006 na canal plus sport.
0
Naprawdę slabo. Jak żyć bez sportu :D