masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Setien jest trenerem Schalke?
13
Samolot z Vidalem zatrzymał się w powietrzu?
1
Skoro ktoś ma prawo głosu jeśli chodzi o klub i są to socios to czemu za odwołaniem prezydenta idzie ledwo 15%? Pasuje im to co się dzieje w klubie? Bo totalną głupotą byłaby ich obojętność
3
@rafalnac87 czym się kierowali? Gra była bardzo słaba. Co z tego że było pierwsze miejsce jak meczu z Realem na Camp Nou nie dało się oglądać? Real zdobył mistrza mimo fatalnego początku gdzie wszyscy wieszali psy na Zidane'a. Bat by nie było? Trener ten sam piłkarze Ci sami a baty od Romy i Liverpoolu były więc i z Bayernem by były
0
@MrShakira Busi to glupizna Bartomeu który dał mu kontrakt bodajże do 2024r. dlatego jest w Barcelonie. Oby nie grał
0
@norbi77 pytanie kto dawał takie kontrakty? I dlatego teraz jest problem. Barcelona jako ogół ma przepłaconych zawodników. Chodzi o ich pensje
3
Jeśli Suarez z Vidalem nie odejdą to żadnych transferów do Barcelony nie będzie czyli... kompletnie nic się nie zmieni. Gdzie tu być optymistą?
Dzięki Bartomeu jest taka sytuacja
0
@Colon na pierwszy rzut oka myślałem że chodzi o Setiena xD
0
Zasłużony gol. Przycisnęli
4
Ten faul się już z jednym sędzią kojarzy
1
Fajnie że Fati tak gra ale nie zachwalajmy go po niebiosa by nie zgasł jak inni którzy też pokazywali się z super strony w jego wieku
1
Ten burdel w Barcelonie przeraża. Zarządzanie tym klubem wygląda jak nowiciujsza który próbuje sił w football manager
0
Czas na love island xD
0
Ciekawe kiedy doczekamy się wypowiedzi Bartomeu
1
Nie nie ten trener Holendrów wygląda jak Sweetchuck z akademii policyjnej
0
@Odcinkowy Kibicu drogi a czego Ty się spodziewałeś? Holandia to nie Estonia z całym szacunkiem do tej reprezentacji
4
A tu dalej płacz i narzekanie na grę Polaków :D
1
Dziwnie to wygląda jak czarnoskórzy mają tatuaże ciemny kolor na ciemnej skórze
1
@mextexperu A co Ty myślałeś że Polacy będą klepać Holenderów? xD od kiedy Polacy grają atak pozycyjny z silnymi rywalami?
2
@BarcaInfo jak w tvp :D
3
Mam ogromną nadzieję że socios nie dadzą plamy i udadzą się by poprzeć wniosek o wydalenie władz
0
@damian.09 Chodzi o dowartościowanie się. Tacy "kibice" traktują zawodników jak robotów na zasadzie mają wygrywać bo będą mogli się chwalić w szkole w pracy czy na social mediach że Barca jest wielka a jak przegrywa to wtedy boją się być gnębieni. Jak to mówią hejt jest na topie
0
Co na to Bartomeu który będzie musiał renegocjować kontrakty ze względu na koronaświrusa.
Precz z tym nieudacznikiem
0
Napisze tak Leo musi zostać ze względu na procesy teraz czas na Bartomeu by wyp... w podskokach z klubu
1
W wypowiedzi Messiego będzie zastosowany VAR że trzeba zwrócić szczególną uwagę?
2
Zamiast kapitana o planach Messiego wypowie się lektor Ivona
3
Po takiej sytuacji jeśli Leo zostanie to chyba średnia jego przebiegniętych kilometrów będzie jeszcze słabasza
4
Następny zarząd ich rozliczy. Miejsce tych panów jest w celi
4
Ja rozumiem że wszyscy mają w d... tego Bartomeu ale mega dziwne że tak zachowuje się legenda klubu. Klubu zrobił dla niego wiele tak samo Messi dla Barcelony i co teraz ma to wszystko gdzieś?
6
Chore wysokie pensje zawodników powoduje że z Barcelony piłkarze odchodzą za darmo. Jestem ciekawy audytu finansów gdy sprawdzi to nowy zarząd. Mataczenie wieczne afery to symbol Bartomeu i jego ekipy