6

Setien jest trenerem Schalke?

13

Samolot z Vidalem zatrzymał się w powietrzu?

1

Skoro ktoś ma prawo głosu jeśli chodzi o klub i są to socios to czemu za odwołaniem prezydenta idzie ledwo 15%? Pasuje im to co się dzieje w klubie? Bo totalną głupotą byłaby ich obojętność

3

@rafalnac87 czym się kierowali? Gra była bardzo słaba. Co z tego że było pierwsze miejsce jak meczu z Realem na Camp Nou nie dało się oglądać? Real zdobył mistrza mimo fatalnego początku gdzie wszyscy wieszali psy na Zidane'a. Bat by nie było? Trener ten sam piłkarze Ci sami a baty od Romy i Liverpoolu były więc i z Bayernem by były

0

@MrShakira Busi to glupizna Bartomeu który dał mu kontrakt bodajże do 2024r. dlatego jest w Barcelonie. Oby nie grał

0

@norbi77 pytanie kto dawał takie kontrakty? I dlatego teraz jest problem. Barcelona jako ogół ma przepłaconych zawodników. Chodzi o ich pensje

3

Jeśli Suarez z Vidalem nie odejdą to żadnych transferów do Barcelony nie będzie czyli... kompletnie nic się nie zmieni. Gdzie tu być optymistą?
Dzięki Bartomeu jest taka sytuacja

0

@Colon na pierwszy rzut oka myślałem że chodzi o Setiena xD

0

Zasłużony gol. Przycisnęli

4

Ten faul się już z jednym sędzią kojarzy

1

Fajnie że Fati tak gra ale nie zachwalajmy go po niebiosa by nie zgasł jak inni którzy też pokazywali się z super strony w jego wieku

1

Ten burdel w Barcelonie przeraża. Zarządzanie tym klubem wygląda jak nowiciujsza który próbuje sił w football manager

0

Czas na love island xD

0

Ciekawe kiedy doczekamy się wypowiedzi Bartomeu

1

Nie nie ten trener Holendrów wygląda jak Sweetchuck z akademii policyjnej

0

@Odcinkowy Kibicu drogi a czego Ty się spodziewałeś? Holandia to nie Estonia z całym szacunkiem do tej reprezentacji

4

A tu dalej płacz i narzekanie na grę Polaków :D

1

Dziwnie to wygląda jak czarnoskórzy mają tatuaże ciemny kolor na ciemnej skórze

1

@mextexperu A co Ty myślałeś że Polacy będą klepać Holenderów? xD od kiedy Polacy grają atak pozycyjny z silnymi rywalami?

2

@BarcaInfo jak w tvp :D

3

Mam ogromną nadzieję że socios nie dadzą plamy i udadzą się by poprzeć wniosek o wydalenie władz

0

@damian.09 Chodzi o dowartościowanie się. Tacy "kibice" traktują zawodników jak robotów na zasadzie mają wygrywać bo będą mogli się chwalić w szkole w pracy czy na social mediach że Barca jest wielka a jak przegrywa to wtedy boją się być gnębieni. Jak to mówią hejt jest na topie

0

Co na to Bartomeu który będzie musiał renegocjować kontrakty ze względu na koronaświrusa.
Precz z tym nieudacznikiem

0

Napisze tak Leo musi zostać ze względu na procesy teraz czas na Bartomeu by wyp... w podskokach z klubu

1

W wypowiedzi Messiego będzie zastosowany VAR że trzeba zwrócić szczególną uwagę?

2

Zamiast kapitana o planach Messiego wypowie się lektor Ivona

3

Po takiej sytuacji jeśli Leo zostanie to chyba średnia jego przebiegniętych kilometrów będzie jeszcze słabasza

4

Następny zarząd ich rozliczy. Miejsce tych panów jest w celi

4

Ja rozumiem że wszyscy mają w d... tego Bartomeu ale mega dziwne że tak zachowuje się legenda klubu. Klubu zrobił dla niego wiele tak samo Messi dla Barcelony i co teraz ma to wszystko gdzieś?

6

Chore wysokie pensje zawodników powoduje że z Barcelony piłkarze odchodzą za darmo. Jestem ciekawy audytu finansów gdy sprawdzi to nowy zarząd. Mataczenie wieczne afery to symbol Bartomeu i jego ekipy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?