0

@tristan87 w Fifie może

0

Wydawano na byle grajków ogromną kasę a teraz brakuje gdy chce się kupić kogoś za pare milionów. To jest całe podsumowanie nieudolności zarządu i nie ma co zwalać na koronawirusa

3

Dembele uparty jak Bale

2

Nowa fifa wyszła że Dembele nie mógł trenować?

0

@Kwiatek67 Nudne już jest to hasło

0

@AlwaysBlaugrana no tak a Dembele jest mega gwiazdą i na pewno by pomógł. Skoro nie był próbowany we wcześniejszych meczach to z jakiegoś powodu

0

Dziwne jest to że wielu tu wręcz błagało by Dembele sprzedać ze względu na kontuzje i to co pokazywał na boisku a teraz chcą by został. On się nie nadaje do Barcelony. Za wysokie progi i on "nigdy nie odpali"

0

@mr_robot a z Dembele zdobędziemy? Nie pokazał zbyt wiele przez 3 lata. Zawodnik notujący mnóstwo strat i mało udanych dryblingów. Słaby do gry w obronie. Co z tego że szybko biega jak nic to nie dało przez te lata. Koeman nie wierzy w niego to po co go trzymać

0

@Trepyveb zrozum że chodzi o pensje! Suarez zarabiał za dużo stąd jego odejście

7

@mr_robot wytłumacz jakie jest "za" by go trzymać w Barcelonie?

0

@BarcaInfo Jeśli to prawda to super wiadomości

5

Griezmann stał się drugim Rakiticiem ale naprawdę nie ma go jak bronić co potwierdzają statystyki

2

Dlaczego niby nie sprzedać Dembele? Koeman wie lepiej na podstawie treningów że jest słaby a wy dalej sądzicie że odpali. Lepiej by teraz go ktoś kupił niż by później miał odejść za grosze

4

Griezmann zwalił dziś dwie super okazję ale chyba najbardziej szkoda zmarnowanej szansy Trincao

0

Ciekawe czy matka Dembele zakazała mu zdejmować kurtkę w przerwie

0

Jeśli Barcelona nie wyćwiczy wyjście z pressingu i sama nie zacznie wysoko podbiegać pod rywali to mecze z silnymi rywalami będą wyglądały jak ten dziś. Od razu przypomina się mecz z Realem z grudnia jak biali zmiażdżyli pressingiem Barcelone i zdominowali środek pola

0

@daro22 gra OK? Podoba Ci się jak rywal gniecie Barcelone pressingiem a Barca nie wie jak z tego wyjść?

4

Czas najwyższy posadzić Griezmanna i Busquetsa na ławę bo chyba oni w kontraktach mają zapisane gwarancję w pierwszym składzie

2

Poza tym Manzano i Lahoz to są największe k... których nienawidzę jako sędziów.

6

Wkurzająca Barcelona powróciła. Tłumaczenia że Sevilla grała na równo z Bayernem nikogo nie przekonuje. Olbrzymia liczba błędów i brak pomysłu na gre. Była drużyna przez dwa mecze a dziś jej nie było.

5

Przeciez był karny! Nadepnięcie

3

I zamiast podnieść piłkę to w bramkarza ale Trincao się zes... Jak można takie coś zje... Sevilla bez problemu by to wykorzystała

0

Już te love island daj większe emocje niż dzisiejsza gra Barcelony...

0

Prawie wyszli z tego pressingu ale to pokazuje że trzeba grać szybko z pierwszej piłki a nie miliard sekund na zastanawianie się

0

Siły się skończyły. Miał być pressing i pressingu nie ma

1

Busquets wez już zejdz sam z siebie to zrób

3

Messi zamiast z pierwszej to stopuje

0

Masakra Neto. Co oni dzisiaj odwalają

1

Dziś Barcelona przypomina jak za ostatnich czasów. Frustrują te niedokładne podania i proste straty

0

Dzisiaj za dużo niedokładności i prostych błędów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?