masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 w Fifie może
0
Wydawano na byle grajków ogromną kasę a teraz brakuje gdy chce się kupić kogoś za pare milionów. To jest całe podsumowanie nieudolności zarządu i nie ma co zwalać na koronawirusa
3
Dembele uparty jak Bale
2
Nowa fifa wyszła że Dembele nie mógł trenować?
0
@Kwiatek67 Nudne już jest to hasło
0
@AlwaysBlaugrana no tak a Dembele jest mega gwiazdą i na pewno by pomógł. Skoro nie był próbowany we wcześniejszych meczach to z jakiegoś powodu
0
Dziwne jest to że wielu tu wręcz błagało by Dembele sprzedać ze względu na kontuzje i to co pokazywał na boisku a teraz chcą by został. On się nie nadaje do Barcelony. Za wysokie progi i on "nigdy nie odpali"
0
@mr_robot a z Dembele zdobędziemy? Nie pokazał zbyt wiele przez 3 lata. Zawodnik notujący mnóstwo strat i mało udanych dryblingów. Słaby do gry w obronie. Co z tego że szybko biega jak nic to nie dało przez te lata. Koeman nie wierzy w niego to po co go trzymać
0
@Trepyveb zrozum że chodzi o pensje! Suarez zarabiał za dużo stąd jego odejście
7
@mr_robot wytłumacz jakie jest "za" by go trzymać w Barcelonie?
0
@BarcaInfo Jeśli to prawda to super wiadomości
5
Griezmann stał się drugim Rakiticiem ale naprawdę nie ma go jak bronić co potwierdzają statystyki
2
Dlaczego niby nie sprzedać Dembele? Koeman wie lepiej na podstawie treningów że jest słaby a wy dalej sądzicie że odpali. Lepiej by teraz go ktoś kupił niż by później miał odejść za grosze
4
Griezmann zwalił dziś dwie super okazję ale chyba najbardziej szkoda zmarnowanej szansy Trincao
0
Ciekawe czy matka Dembele zakazała mu zdejmować kurtkę w przerwie
0
Jeśli Barcelona nie wyćwiczy wyjście z pressingu i sama nie zacznie wysoko podbiegać pod rywali to mecze z silnymi rywalami będą wyglądały jak ten dziś. Od razu przypomina się mecz z Realem z grudnia jak biali zmiażdżyli pressingiem Barcelone i zdominowali środek pola
0
@daro22 gra OK? Podoba Ci się jak rywal gniecie Barcelone pressingiem a Barca nie wie jak z tego wyjść?
4
Czas najwyższy posadzić Griezmanna i Busquetsa na ławę bo chyba oni w kontraktach mają zapisane gwarancję w pierwszym składzie
2
Poza tym Manzano i Lahoz to są największe k... których nienawidzę jako sędziów.
6
Wkurzająca Barcelona powróciła. Tłumaczenia że Sevilla grała na równo z Bayernem nikogo nie przekonuje. Olbrzymia liczba błędów i brak pomysłu na gre. Była drużyna przez dwa mecze a dziś jej nie było.
5
Przeciez był karny! Nadepnięcie
3
I zamiast podnieść piłkę to w bramkarza ale Trincao się zes... Jak można takie coś zje... Sevilla bez problemu by to wykorzystała
0
Już te love island daj większe emocje niż dzisiejsza gra Barcelony...
0
Prawie wyszli z tego pressingu ale to pokazuje że trzeba grać szybko z pierwszej piłki a nie miliard sekund na zastanawianie się
0
Siły się skończyły. Miał być pressing i pressingu nie ma
1
Busquets wez już zejdz sam z siebie to zrób
3
Messi zamiast z pierwszej to stopuje
0
Masakra Neto. Co oni dzisiaj odwalają
1
Dziś Barcelona przypomina jak za ostatnich czasów. Frustrują te niedokładne podania i proste straty
0
Dzisiaj za dużo niedokładności i prostych błędów.