3

@GIGAKOKS Ciężko sobie zrobić coś samemu?

2

Zaraz rozpocznie się nowy sezon w Barcelonie a tu dalej Ci sami zawodnicy i nowych nie widać. Smród z tego klubu odczuwalny jest wszędzie. Spór goni spór. Ten sezon będzie ponownie katastrofą bo niby co miałoby przemawiać za tym że ten sezon będzie dobry? Sezon jest na dotrwanie tego nieudolnego zarządu

2

Jeżeli Messi chce odejść niech odejdzie. Ważne by wynegocjować kasę i dobrych zawodników żeby znowu nie było odejścia za półdarmo. Przecież jemu kończy się kontrakt więc ten sezon może być stracony i jeszcze odejście zawodnika za darmo za rok. Barca straci pewnie na odejściu Messiego. Kasa z telewizji od sponsorów ale zyska kase za jego olbrzymi kontrakt

0

Czytając niektóre komentarze z tej strony ma się wrażenie że średnia wieku nie przekracza 15 lat. A to lamentowanie kiedy Messi się wypowie a to obrażanie a to jakieś nieśmieszne docinki. Jak widać są tu fanatycy Messiego a nie Barcelony.
Jak to wielu mówi: dobrze że się szkoła zaczyna

0

@tomcias10 chyba zabójstwo kolejnego czarnoskórego

1

Zarząd z jednej strony ma szczęście w trakcie koronawirusa że kibice nie mogą wchodzić na stadion bo zgotowaliby im nieźle piekło

0

@Dani13 Jeśli chodzi o fax to Szakal jest w tym dobry

1

Wielu twierdziło m.in. że Leo gdy człapie oszczędza się na najważniejsze mecze. Może w końcu zacznie włączać wyższy bieg w City...
Z kolei Barcelona nie będzie grała na "trzecim" biegu tylko też w końcu odpali wyższy bieg

0

@DonMatteo901 Barcelonie kibicuje od czasów Rivaldo. Jestem fanem Barcelony nie Messiego i żaden zawodnik tego nie zmieni. Nie będzie Messiego trudno życie toczy się dalej. Jak to się mówiło Barcelona wiecznie wygrywać nie będzie i radzę się z tym pogodzić że nadchodzą ciężkie czasy.

0

Messi odejdzie to pewne ale totalnym ciosem jest to że odejdzie za darmo.
Ciekawe czy są osoby które szanują Bartomeu za to co zrobił w drugiej kadencji

1

Jest to cios ale niech wszyscy zrozumieją że kiedyś ten cykl musiał się skończyć. Messi wiecznie tego wózka pchać nie będzie.
Nadchodzą ciężkie czasy ponieważ nie ma w Barcelonie kogoś kto by się wyróżniał ale jest jeden plus drużyna będzie drużyną a nie że wszyscy podają do Messiego

0

Była umowa albo Bartomeu albo Messi. No to Bartek zyskał sobie wrogów

6

PSG miało jedyną szanse wygrać Lige Mistrzów. Raczej drugiej takiej szansy w kolejnych sezonach mieć nie będą

0

Lyon świetne ma te akcje.

1

Bramka cudowna. Niewykorzystane sytuacje się mszczą...

1

Ale Lyon marnuje okazję!

0

Z biegiem czasu można powiedzieć że Setien kiedy objął Barcelone zachował się jak niejeden który zaczął grać w FM. Zrobię to tamto a potem kompletna kaszana

5

@KrzysiekJ1994 współpraca z Messim? Chyba oprócz Ciebie ludzie mają dosyć tych nudnych przewidywalnych akcji Messi do Alby Alba do Messiego w sytuacji gdzie można do innych dograć piłkę i skończyć to golem. To był jeden jedyny schemat Barcelony w ostatnich 3 latach. Dosyć świętych krów głupich prostych błędów. Czas na coś nowego

0

@paweldunajecfcb "Był zajeb..." "...Co był o nim nie mówili na mieście..."

0

Szumowski powiedział że to pie... więc Abidal zrobił to samo. Za to Bartek się trzyma jak Kurski. Wydawać miliony to potrafią tylko że d... z tego jest

1

@arasz1819 co tam ważne że dostanie zaje... odprawę. Kasa się zgadza to najważniejsze. Minister się tak napocił że mu się należy...

1

@BarcaInfo wszystko w temacie. Era Laporty to era spokoju na boisku gdzie hasło Barcelona więcej niż klub miało znaczenie.

0

Bartomeu chce w Barcelonie Białoruś za swoje superowe decyzję

5

Bartomeu ma szczęście ponieważ nie będzie kibiców na trybunach i nikt go wyzywać nie będzie ani machał mu chusteczkami

6

@LucasW123 kogo to obchodzi skoro każdy pojedynek biegowy przegrywa i ma same straty. Do tego tylko i wyłącznie podawałby do Messiego. Naprawde koniec z tym

1

Kolejne frajerstwo pseudo prezydenta. Kontrakt z nowym trenerem na 3 lata. Wcale on nie niszczy tego klubu

5

@BarcaInfo oby tak dalej! Szacun za to co zrobil ale trzeba zejść ze sceny

0

@Zoker co jak co ale Rakitic wtedy zapie...

0

Roura do wyborów na trenera bo i tak tego syfu nikt nie ogarnie

0

No i United jak City sami są sobie winni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?