6

W związku z odwołaniem meczy LM zwycięzcą zostaje Real Madryt ;)

1

Uff udało się kupić to co chciałem ale widać ludzie mają nas... w bani. Biorą ten papier toaletowy jak szaleni. Jeden dziadek w biedrze chodził i sie pytał czy dostanie mąkę smalec makarony czy kasze i ludzie z niego nie mogli. Naprawde głupota ludzka nie zna granic.

4

@Hushovt a po co? lepiej dać 2mld na tvpis niż na głupie leczenie...

0

Najgorsze w tym wszystkim że człowiek normalnie zakupów nie może zrobić bo nakręciła się spirala jakby miał się świat kończyć. Boją się o wirus a sami stojąc w mega kolejkach o to się proszą

0

@patry295 jak ktoś robi ze strachu to szybko zużyje

0

Na pewno mecz Barcelony ani Juve nie zostanie rozegrany. Na 100% LM zostanie zawieszona.
Dla fanów sportu i nietylko czeka niebywały trudny okres

6

Nawet już NBA zawieszone więc tyle dni tygodni miesięcy bez sportu to slabo

2

@BarcaInfo niech ten sezon już się skończy bo tak kalecznej Barcelony już dawno się nie oglądało

1

Chyba zaczyna się syndrom Klopa i Liverpool może grać jak Dortmund w ostatnim sezonie pod jego wodzą

0

Ten bramkarz jest cudowny xD

1

Co on odwalil najpierw oddał piłkę a potem nie bronił xD

4

Prawie jak Barcelona

0

Lige mistrzów też zawieszą by Real miał szansę na zdobycie tytułu tak z przymrużeniem oka

0

@ddanioofcb w kolejnej kolejce może być odwrotnie gdyż oba kluby mimo dwóch pierwszych miejsc grają slabo.

0

@moonray beka z Viniciusa była już w meczu z Barceloną a potem wiemy jak było. Najlepiej z każdego się śmiać czy obrażać...

0

Był w ogóle jakiś mecz Barcelony w tym sezonie który oprócz wyniku cieszyła także gra?

0

Raczej krytyka Rivaldo nie była słuszna. Barcelone ogląda się co raz gorzej. Setien nie spowodował że Barcelona to drużyna i przestańmy biadolić że potrzeba czasu. Ile? Sezon? dwa?

0

Co teraz wam łyso ze śmiesznego Viniciusza?

0

Dziwne że w pierwszej połowie real nie gra wysoko pressingiem

15

Semedo wychodzi na czystą pozycje to ciągle podania do Messiego. Rzy.. . sie tym chce

0

De Jong pod formą

0

Kolejna zmarnowana sytuacja. To się zemści

3

Takie coś trzeba wykorzystać

4

Leszek Orłowski powinien się zgłosić do Dr Pryszczylli

0

Mou jak zwykle zje... kupon

2

Rakitic jest w kole fortuny?

1

Real i tak zdaje się być faworytem w niedziele ponieważ mimo porażki wczoraj wyglądał zdecydowanie lepiej od Barcelony z Napoli. Gdybyśmy zamienili się rywalami i to Barca by grała na Camp Nou z City to sądzę że dziś w większość by wyrzucała wszystkich z klubu

0

W tym słabym sezonie pod względem gry Barcelony mega cieszą takie porażki realu

0

Pieknie Ramos hahahha

1

City wygląda właśnie jak... Barca za czasów Guardioli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?