masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
W związku z odwołaniem meczy LM zwycięzcą zostaje Real Madryt ;)
1
Uff udało się kupić to co chciałem ale widać ludzie mają nas... w bani. Biorą ten papier toaletowy jak szaleni. Jeden dziadek w biedrze chodził i sie pytał czy dostanie mąkę smalec makarony czy kasze i ludzie z niego nie mogli. Naprawde głupota ludzka nie zna granic.
4
@Hushovt a po co? lepiej dać 2mld na tvpis niż na głupie leczenie...
0
Najgorsze w tym wszystkim że człowiek normalnie zakupów nie może zrobić bo nakręciła się spirala jakby miał się świat kończyć. Boją się o wirus a sami stojąc w mega kolejkach o to się proszą
0
@patry295 jak ktoś robi ze strachu to szybko zużyje
0
Na pewno mecz Barcelony ani Juve nie zostanie rozegrany. Na 100% LM zostanie zawieszona.
Dla fanów sportu i nietylko czeka niebywały trudny okres
6
Nawet już NBA zawieszone więc tyle dni tygodni miesięcy bez sportu to slabo
2
@BarcaInfo niech ten sezon już się skończy bo tak kalecznej Barcelony już dawno się nie oglądało
1
Chyba zaczyna się syndrom Klopa i Liverpool może grać jak Dortmund w ostatnim sezonie pod jego wodzą
0
Ten bramkarz jest cudowny xD
1
Co on odwalil najpierw oddał piłkę a potem nie bronił xD
4
Prawie jak Barcelona
0
Lige mistrzów też zawieszą by Real miał szansę na zdobycie tytułu tak z przymrużeniem oka
0
@ddanioofcb w kolejnej kolejce może być odwrotnie gdyż oba kluby mimo dwóch pierwszych miejsc grają slabo.
0
@moonray beka z Viniciusa była już w meczu z Barceloną a potem wiemy jak było. Najlepiej z każdego się śmiać czy obrażać...
0
Był w ogóle jakiś mecz Barcelony w tym sezonie który oprócz wyniku cieszyła także gra?
0
Raczej krytyka Rivaldo nie była słuszna. Barcelone ogląda się co raz gorzej. Setien nie spowodował że Barcelona to drużyna i przestańmy biadolić że potrzeba czasu. Ile? Sezon? dwa?
0
Co teraz wam łyso ze śmiesznego Viniciusza?
0
Dziwne że w pierwszej połowie real nie gra wysoko pressingiem
15
Semedo wychodzi na czystą pozycje to ciągle podania do Messiego. Rzy.. . sie tym chce
0
De Jong pod formą
0
Kolejna zmarnowana sytuacja. To się zemści
3
Takie coś trzeba wykorzystać
4
Leszek Orłowski powinien się zgłosić do Dr Pryszczylli
0
Mou jak zwykle zje... kupon
2
Rakitic jest w kole fortuny?
1
Real i tak zdaje się być faworytem w niedziele ponieważ mimo porażki wczoraj wyglądał zdecydowanie lepiej od Barcelony z Napoli. Gdybyśmy zamienili się rywalami i to Barca by grała na Camp Nou z City to sądzę że dziś w większość by wyrzucała wszystkich z klubu
0
W tym słabym sezonie pod względem gry Barcelony mega cieszą takie porażki realu
0
Pieknie Ramos hahahha
1
City wygląda właśnie jak... Barca za czasów Guardioli