0

@barcelonaLM gdzie Ty widzisz naciskanie skoro każdy jest daleko za rywalem. Levante już miało tyle okazji że nie ma co tu gadać. Barcelona w żadnym okresie tego meczu nie zgniotła rywala pressingiem. To jest ta taktyka Setiena?

2

Dalej obrona Barcelony jak za Valverde. Czemu Ci piłkarze stoją? To fatalnie wygląda

3

Niezależnie jaki będzie wynik tego spotkania to wiem że kolejne mecze wyjazdowe Barcelony będą słabe. Naprawde tu nie widać żadnych schematów gry Setiena. Mentalność tej drużny jest w lesie. Nie ma naciskania na rywala. Gra jest pełna błędów.

0

Messi oczywiście w bramkarza.

2

Jest pressing Levante to gdzie jest druga linia by podejść i wymienić piłkę?

0

Messi cały mecz w bramkarza strzela. Pod tym względem mega słabo

2

Dalej w tym meczu nie widzę pracy Setiena. Druga połowa gorsza. Levante już mogło 2 bramki strzelić

9

I jak ta Barcelona ma funkcjonować skoro nie gra się zespołowo. Pomijanie Griezmanna mega denerwuje. Tak samo podania Alby tylko i wyłącznie do Messiego

5

I jak się ma czuć Griezmann w takiej sytuacji

4

Semedo dziś najlepszy

0

I przez sędziego by stracili gola

0

Jak Inter straci znowu punkty to pożegna się z tytułem. Lazio niedługo pewnie też zacznie punkty trącić i liga n-ty raz będzie nudna

2

Griezmann wybił piłkę na rożny...

2

Griezmann coś Ty znowu odwalil

0

Messi za dużo kombinacji

2

Ale to zrobil. Szkoda że nie wpadło

2

Drugie sito. To już musi boleć

0

Fati druga ale sie rozbujał

0

Jest Fati w koncu

0

Kolejny raz Messi źle

2

Tu dalej mentalnie Barcelona wygląda źle. Jeden chce drugi stoi i tak co chwile.

0

@Beliar7283 Setien niestety nie jest fanem tej taktyki ;-)

2

Griezmann masakra ale sie zes...

0

Ja wiem dopiero 12min. za nami ale ta Barcelona dalej wygląda jakby prowadził Valverde. Nic się nie zmieniło. W pierwszym meczu od początku gryźli trawę a teraz znowu brak biegania. Stanie i s... w banie

0

Masakra jak mało ludzi na trybunach

0

Może ktoś się orientuję i odpowie dlaczego w przypadku młodego Ziona Williamsona obowiązuje ograniczenie minutowe?

0

@BarcaInfo Rakitic zejdzie po pierwszej połowie obstawiam

0

Real chyba na treningach ćwiczy tylko dosrodkowania ale jak widać daje to efekty

0

Mam nadzieję że Setien poprawi grę De Jong i Ansu Fatiego. Od początku tego roku chyba zanotowali największy zjazd formy

0

Co to znowu za wynalazki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?