masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM gdzie Ty widzisz naciskanie skoro każdy jest daleko za rywalem. Levante już miało tyle okazji że nie ma co tu gadać. Barcelona w żadnym okresie tego meczu nie zgniotła rywala pressingiem. To jest ta taktyka Setiena?
2
Dalej obrona Barcelony jak za Valverde. Czemu Ci piłkarze stoją? To fatalnie wygląda
3
Niezależnie jaki będzie wynik tego spotkania to wiem że kolejne mecze wyjazdowe Barcelony będą słabe. Naprawde tu nie widać żadnych schematów gry Setiena. Mentalność tej drużny jest w lesie. Nie ma naciskania na rywala. Gra jest pełna błędów.
0
Messi oczywiście w bramkarza.
2
Jest pressing Levante to gdzie jest druga linia by podejść i wymienić piłkę?
0
Messi cały mecz w bramkarza strzela. Pod tym względem mega słabo
2
Dalej w tym meczu nie widzę pracy Setiena. Druga połowa gorsza. Levante już mogło 2 bramki strzelić
9
I jak ta Barcelona ma funkcjonować skoro nie gra się zespołowo. Pomijanie Griezmanna mega denerwuje. Tak samo podania Alby tylko i wyłącznie do Messiego
5
I jak się ma czuć Griezmann w takiej sytuacji
4
Semedo dziś najlepszy
0
I przez sędziego by stracili gola
0
Jak Inter straci znowu punkty to pożegna się z tytułem. Lazio niedługo pewnie też zacznie punkty trącić i liga n-ty raz będzie nudna
2
Griezmann wybił piłkę na rożny...
2
Griezmann coś Ty znowu odwalil
0
Messi za dużo kombinacji
2
Ale to zrobil. Szkoda że nie wpadło
2
Drugie sito. To już musi boleć
0
Fati druga ale sie rozbujał
0
Jest Fati w koncu
0
Kolejny raz Messi źle
2
Tu dalej mentalnie Barcelona wygląda źle. Jeden chce drugi stoi i tak co chwile.
0
@Beliar7283 Setien niestety nie jest fanem tej taktyki ;-)
2
Griezmann masakra ale sie zes...
0
Ja wiem dopiero 12min. za nami ale ta Barcelona dalej wygląda jakby prowadził Valverde. Nic się nie zmieniło. W pierwszym meczu od początku gryźli trawę a teraz znowu brak biegania. Stanie i s... w banie
0
Masakra jak mało ludzi na trybunach
0
Może ktoś się orientuję i odpowie dlaczego w przypadku młodego Ziona Williamsona obowiązuje ograniczenie minutowe?
0
@BarcaInfo Rakitic zejdzie po pierwszej połowie obstawiam
0
Real chyba na treningach ćwiczy tylko dosrodkowania ale jak widać daje to efekty
0
Mam nadzieję że Setien poprawi grę De Jong i Ansu Fatiego. Od początku tego roku chyba zanotowali największy zjazd formy
0
Co to znowu za wynalazki