masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za Valverde widziałem 2 bieg Barcelony jak to się mówiło po pierwszej połowie za Setiena przynajmniej 3. Zaangażowanie mi się podoba. Na pewne schematy potrzeba czasu
0
Ale Fati zle teraz
2
Widać jakby od nowa zawodnicy się uczyli. Dwie fajne akcje były. Granada w końcu spuchnie bo biega i biega
3
Rakitic załamka co gra
6
Rafinha gol! 1:0 dla Celty
5
Inter sobie jaja robi. Kolejna wpadka i zaraz znowu Juve odjedzie i stanie się n-ty raz nuda
0
@student97r właśnie treningi treningami ale czy zawodnicy podczas meczu będą wykonywać należycie polecenia to drugie.
4
@tristan87 albo Valverde wróć xD
5
O teraz skończy się 10 km mniej biegania od rywala w meczu
1
@Jordi10 karuzela dalej się kręci a kasa płynie. Kogo by się nie wybrało to i tak każdemu chodzi o kasę a nie by ludziom żyło się dobrze
17
Rakitic nic do dodania nie ma? :D
0
@Douglasinho tego by jeszcze brakowało by odpoczywali skoro ostatnio tyle wolnego mieli
4
Zarząd po prostu zrobił krzywdę Valverde dając mu szansę w trzecim sezonie. Wszyscy byli na nie oprócz Bartomeu i zwolenników Valverde
1
@MarioVeB! Raczej fakty. Zazwyczaj większość trenerów która odchodzi publikuje list pożegnalny. Nie ma się nad czym spuszczać. Pożegnał się fajnie ale bez przesady. Dawno go powinno tu nie być. Miałby jaja to by się podał do dymisji. Tak samo krzywdę kibicom zrobił Bartomeu zostawiając go po tych klęskach
7
@Pitlord czyżby? Klasę to by miał jakby się poddał do dymisji po klęsce z Liverpoolem a później jeszcze z Valencją
0
@Mirek81 Nie Twoim zdaniem tylko tak uważają wszyscy zdrowo myślący poza zwolennikami Valverde
3
Można nienawidzić Valverde ale z tym się zgadzam. To zarząd wraz z Valverde powinni podać się do dymisji. Najpierw wspiera się trenera a potem twarzą w twarz Bartomeu nie miał odwagi porozmawiać. W Barcelonie jest za dużo bagna. Dopóki nie zmieni się struktura od samej góry to g... będzie na boisku.
Bartomeu myślał że transfery De Jong i Griezmanna pomogą? No właśnie tylko on tak myślał.
0
Podobno, jeśli Valverde zostałby do końca sezonu w Barcelonie, istniało ryzyko, że zakłady bukmacherskie zrezygnują z kursów, na strzelenie przynajmniej jednego gola Barcelonie w meczu. A tak na poważnie, to Setien przy swojej taktyce,ma wiele pracy z zawodnikami, by później głupio nie patrzyli, jak łatwo tracą bramki.
4
Setien to ten który rozwalił Barcelone na Camp Nou tiki taką w listopadzie 2018 roku
2
Przede wszystkim trening, trening i jeszcze raz trening, gdyż piłkarze Barcelony pod wieloma aspektami nie są przygotowani. Przygotowanie kondycyjne, fizyczne i mentalne, nad tym trzeba popracować. Czas skończyć ze świętymi krowami. Mają grać Ci, którzy będą w formie, a nie za zasługi klubowe.
Ważne, by Barcelone dało się oglądać. W ten klub wpompowana jest ogromna kasa i oczekuję się dużo.
1
@koksik2700 Oj to byłaby kolejna świetna wiadomość!
0
@Encore Jak to brzmi "...po jednym z najlepszych meczów w tym sezonie" który kończy się bolesną porażką
0
W końcu koniec tego cyrku! Ale kontrakt dla Setiena na 2,5 roku to kolejna wtopa zarządu :D
1
@Lingvo18 Mnie ten zarząd już nie zdziwi. Valverde powinien pożegnać się po poprzednim sezonie i Bartomeu miał od cholery czasu na znalezienie następcy
0
@TR3YWAY kto by się nie uśmiechał przy takim odszkodowaniu
1
Zaraz się zaczną gwizdy na La Rambli...
3
@kingorbit chcesz zwrócić na siebie uwagę tym komentarzem czy jak? Bo chyba sam nie wierzysz co piszesz
0
@foczkyyyhg sponsorzy za coś kase dają. Nie po to by przez wiele meczy oglądać parodie
0
@BarcaInfo Dowiedział się że Valverde odchodzi więc szybko chce powrócić :D
0
@NaFazieHitman może cała drużyna zacznie grać jak drużyna i wszyscy będą biegać a nie człapać